» »

easy program za mixanje mp3jev

easy program za mixanje mp3jev

Iztok Smolic ::

Kateri program mi priporočate za vrtenje glasbe na kakšnem zasebnem žuru. Nč profi ne mislim - zdej sm z wiampom sm komade čez spustu...
Pa še to: ko sem gledal neke programe imaš možnost da lahko prej na slušalkah slišiš komad, v zvočnike gre pa iz drugega kanala- potrebujem za to posebno zvočno?

Hvala za odgovore!

Sims ::

Za neprekinjeno delovanje glasbe je vredu Winamp Crossfader. Nastavoš koliko sekund pred koncem začne jemati glas in istočasno požene drugo pesem. To je to. Odpreti moraš dva WinAmp-a.

Link
LP,

Sims

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

Matek ::

Mislim da rabiš posebno zvočno zraven. Glede mixanja pa je tako. Prezveze se je delat nekaj DJ-a, ker se itak lahko igraš samo s prehodi, vsi efekti so bolj kot ne amaterski, če nimaš prave opreme ne gre nič. Najbolj ti priporočam MEXP-plugin za Winamp, ki ima tudi Party mode. Tako se ti cel disk MP3jev odpre čez cel ekran, folk lahko rihta playliste, si sam izbira komade, program pa se zaklene s passom, tako da ne morejo kar zapreti tega in igrat igric al kaj takega.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Iztok Smolic ::

Kaj pa tisti programi pri katerih lahko uporabljaš dve zvočni: eno za zvočnike in eno za slušalke?

Matek ::

Rabiš 2 zvočni.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

|Luka| ::

Tale je takšen bolj v "izi", lahko pa uporabljaš 2 zvočni...

LP Lix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |Luka| ()

Iztok Smolic ::

ja itaq :8) Še neki me zanima: jest uporabljam winamp 3 :\ Vi ste mi pa dali pluge od dvojke. Je ta bolj primerna?

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Mnogo. WinAMP 2.xx je mnogo hitrejši pri nalaganju, manj hroščat, zahteva manj sistemskih sredstev. V glavnem, WinAMP 3 je drnč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13526278 (17255) Hayabusa
»

Vas omiljen predvajalnik glasbe za PC

Oddelek: Programska oprema
313950 (3396) Davidenko
»

DJ

Oddelek: Loža
241517 (1196) orkan
»

Kateri prog za mixanje mp3-jev?

Oddelek: Zvok in slika
212597 (2270) Jinxy
»

dve zvočni

Oddelek: Zvok in slika
141543 (1296) rookie

Več podobnih tem