» »

externi TV tuner :)

externi TV tuner :)

IceIceBaby ::

A se mogoče dobi taka stvar. Rabim stvar ki bi delala na usb ali pa da se vtakne u vga izhod pa mi pol omogoca gledanje prek tvja.

Roman ::

Vem, da obstajajo Tv kartice na USB, ampak so baje pocasne zaradi prepocasnega USBja. Preveris lahko Pinnacle STUDIO PCTV USB. Stane okrog 30.000 SIT

Heisenberg ::

jaz prodajam takole stvarco....ogledas si lahko na www.malioglasi.8k.com

info@malioglasi.8k.com

LP

cekr ::

Jaz uporabljam na prenosniku ATI TV WONDER™ USB EDITION pa se mi kar dobro obnese. Iz čisto tehničnih razlogov pa ne deluje stereo zvok.
TV wonder

IceIceBaby ::

jaz ne rabim tv tunerja ampak nekaj kar bi mi omogočilo da bi prek usbja, firewireja ali normalnega vga connectorja na racunalnik priklopil TV. Da bi lahko gledal DVDje namesto na 15" monitorju na TVju.

Heisenberg ::

ti pol rabis samo TV OUT graficno kartico to je vse...

andrej ::

Jaz tudi nameravam kupit taksno zadevco, zato bi vse, ki majo kaj taksnega proso za izkusnje. Kaksna je kaj slika c primeravi z internimi karticami. Sem malo bral okoli, da je slika slabsa, ker pac USB nima taksne prepustnosti... Skoda, da nikaksne zadeve na fireware... Torej, prosim za vase izkusnje...

IceIceBaby ::

tv out graficna kartica ne pride v postev ker mam imaca in jo nimam kam vtaknit :) Zato pa rabim externo da bom lahko dvdje na normalno velikem ekranu gledal.

Heisenberg ::

kst: a si ti mene slucajno sedajle klical za TV TUNER ??? zunanji avermedia....s skrito stevilo :)

dej poklic, ker sem ugotovil DA SE DA in to na vec nacinov !

IceIceBaby ::

nope nisem te klical za tv tuner s skrito stevilko.

Pa očitno tut sam nevem več kaj bi rad. Zdej sem vidu da sem v topicu napisal da bi rad externi tv tuner :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292545 (1773) Predator
»

TV tunnerji - kako je z njimi?

Oddelek: Kaj kupiti
201587 (1179) megaubo
»

particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
7758 (601) aston
»

Pekač

Oddelek: Kaj kupiti
201064 (780) Daishi
»

VIA v vode integrirane grafike

Oddelek: Novice / Grafične kartice
121563 (1563) Radiant

Več podobnih tem