» »

Overclockan Volcano II

Overclockan Volcano II

BroTheR ::

Bila je pac dolgocasna nedelja pa sem se spomnil clanka "Overclockanje ventilatorja". >:D In tako se jaz po istem postopku spravim na Volcano II. Ventilator se zdaj vrti z cca 6400, prej pa se je z 4800. :) Edina slabost je to, da zdaj dela ZELO glasno pa se prst sem si porezal :D...upam da bo cimdalj casa zdrzal :) LP
  • spremenilo: BroTheR ()

YiMMi ::

Daj opisi malo postopek.....
Kako je sedaj z vibracijami.....
da nena prevec trese....
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

BroTheR ::

Povezes crno zico ventilatorja na belo zico napajalnika in to je to. :) Nic ne trese, ampak je ful glasen. Postopek mas tudi lepo opisan pod "Clanki" -> http://www.slo-tech.com/clanki/ov/ov.sh...

Neo32 ::

Am a pa se je splacal ? Kulk je kej razlike v temp? Ker proc pa mas, pa kulk mas oc?

BroTheR ::

Zaenkrat deluje OK, boljse hladi, torej se je splacalo. Zal ne morem pogledat temp. proca (stara maticna). Proc je celeron 700@1052, stabilen.

luni ::

wow, da je nekdo celo uporabil ta clanek!

*sniff*

zdaj mas pa home-mad black-labeled Delto :)
no, skoraj
Artificial Intelligentia

Neo32 ::

Jah valdi Luni da kdo uporabi tudi tvoje clanke, se jest sm ga in sicer na SilverOrb-u, amapk je ta mod deloval hmmm recmo 5 minut pol je pa 3500 tolarjev slo u kurac. Ah kva mors, na napakah se je treba ucit.

Tic ::

Kje si pa silverorba staknu? A vs loveniji? A jst prav mislim, da je to uni nslednik bluorba!?
8-O
persona civitas ;>

Neo32 ::

U pizda zajebov sm, ne silverorba. Budala jest!!! Am Majesty V tko pise na skatlci, drgac je pa isti k goldenorb sam da je za AMD-je. Chrome orb.:)

Binji ::

Tic: tisto biti Crystal Orb8-)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Neo32 ::

Sam tale crystalorb more bit pa huda zadeva, saj po izgledu:) A ma kdo kaksne teste od njega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ventilatorji v kišti full pomagajo, k padcu temp.! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513017 (2315) migič
»

TOPLO!!! VROČE!!! MSI-K7T TURBO!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
491668 (1203) Boško
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181490 (1199) Binji
»

Temperatura Tbirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
221609 (1399) VASkO
»

Kateri ventilatorji so najbloljši? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574562 (3949) Lucio

Več podobnih tem