» »

win xp problem ob instalaciji

win xp problem ob instalaciji

deggial ::

Okej da še jaz povem enega izmed mnogih problemov z win xp.
Ko poženem setup mi instalacija dela do prvega avtomatskega
restarta,potem začne nekaj brati iz cd-ja,se ustavi in napiše:

Error:
SXS.DLL: Syntax error in manifest or policy file "G:\I386\asms\6000\MSFT\WINDOWS\COMMON\CONTROLS\CONTROLS.MAN" on line 0.
***
Error:
Installation Failed: G:\I386\asms. Error Message : Manifest Parse Error : Invalid at the top level of the document.
***
Fatal Error:
One of the components that Windows needs to continue setup could not be installed.

Manifest Parse Error : Invalid at the top level of the document.
-----------------------------------------------------------------------------
Potem lahko samo še pritisnem ok in računalnik se resetira.Ob ponovnem zagonu se vse skupaj ponovi.To se dogaja zmeraj če
inštaliram iz win98 ali iz dosa.Se komu sanja kaj bi bilo narobe?

Moj rač.pa je duron 900,256 mb,radeon 32 ddr

Tr0n ::

Original ali warez release?

deggial ::

Ni original,vendar vem za vsaj dva računalnika kjer se je ta cd
normalno inštaliral,pri meni pajavlja ta error.Je pa corporate
verzija.

XsenO ::

Hmmmm.... kakšno matično imaš. Če imaš matično na kateri je Viino čipovje je matična kriva.
1 + 1 = 1

Samson ::

Definitivno nepravilno posnet cd....Kajti v tej datoteki je mislim da html koda, in ce ni prav presnet cd, dobis not cicke cacke...Preveri in se prepricaj...:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

BigHugo ::

A imaš mogoče navit procesor?

LP BigHugo
LP BigHugo

krucymucy ::

Ja, lahko je tud zaradi navtga proca!
Men se je RC1 isto delal do 1. restarta pol pa....

XsenO ::

Če imaš Viino čipovje na matični oz. če imaš southbridge VT82C686A ali VT82C686B je kriva matična ker ta southbridge ima težave s kopiranjem iz enega kanal na drug. Sam sem imel probleme z Inštalacijo WinXP zaradi VT82C686B ki je na moji matični. CD pa sigurno ni bil kriv ker je na drugem PC šlo brez težav, imal pa je Abit BH6. Za več glede te težave si poglej stran http://www.viahardware.com/686bfaq.shtm
1 + 1 = 1

Tomi ::

Poskusi posneti CD na disk in od tam zagnati inštalacijo. Pomaga, čeprav lahko, da je tudi CD slabo posnet..
metrodusa.blogspot.com

Tr0n ::

Hmm, probaj devils0wn release. Ta dela 100%. Vem pa, da je nekje pisalo, kako popravit pokvarjen install.

BBB ::

Sam se nisem probal nainstalirat WinXP, ker imam zaenkrat se mal prevec arhaicno masino. Je pa en kolega poskusil naistalirati DewilsOwn verzijo, ki sem jo zapekel iz image fajla z Nerotom. Ni mu uspelo nainstalirati winsov, vzorok pa je bil enak, kakrsen je v tem primeru. Kateri chipset pa ima v masini pa pojma nimam.

Evo, tu je prvih nekaj vrstic fajla CONTROLS.MAN z istega CDja. Je to v redu? Mal poglejte, ce se ujema.





ToolbarWindow32
ComboBoxEx32

BBB ::

Ma sej se nic ne vidi ... kaj se da tle sploh tko napisat, da bo izpisan tekst kot je v originalni obliki, torej brez prepoznavanja nekaterih znakov kot posebnih?

deggial ::

Kriva je bila pokvarjena datoteka controls.man.Ko sem zamenjal to
datoteko se je normalno inštaliralo.

BBB ::

In kaksna je zgledala ta pokvarjena datoteka v primerjavi z originalno? Tko na uc me zanima, kaksna zgleda razlika. Kje pa si dobil potem v redu datoteko?

ChiefThunder ::

Se opravičujem, vendar bom kar tukaj vprašal, da ne odpiram nove teme.

Torej... kolega si želi namestiti win xp, vendar ko zadeva pride do verivying DMI pool data, se tam tud ustavi. Zdej pa, kva nardit? Probal je že dve verziji xp corporate edition, pa nič ne pomaga... svetujte, pliz. Ma pa celerona (nč navitega).
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

ToniT ::

Vzrokov za to je lahko več. Eden od bolj pametnih odgovorov je tukaj.
Drugače pa poglej na google.

deggial ::

Za BBB-ja:Odpri jo z beležnico.Če je notri besedilo je prava,če pa
ti ne pokaže nič pa ne.Pravo datoteko mi je poslal nekdo iz
foruma na wxperience.com,če jo rabiš ti jo lahko pošljem.

ChiefThunder ::

ToniT: Hvala ti.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Ahiles ::

Podobne tezave sem jest mel k je bil en rar zanic vendar ni nic javl da je pokvarjen lepo odraram pa dam winse gor vse lepo dela nakar prbije to pol sem su nazaj v w2k pa pregledam rare z pdsfv in vidm da je en rar zanc ga dam senkrat dol potem je vse lepo delal.
Sam winxp do SP1 ne priporocam k je tezav prevec mam 2 mrezni ju postimam da lepo dela nakar se cez neki cajta spovne da ne bo delu vec in obe mrezni crkneta pomaga le da ju nanovo gor dam potem so se dns problemi ko je treba skoz dns ip menat pa se kej se najde.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

(x) ubuntu internet nehal delat

Oddelek: Operacijski sistemi
91659 (1421) motorc
»

Inštalacija operacijskega sistema na prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
121115 (1005) droid
»

Linux internet povezava problem

Oddelek: Operacijski sistemi
441889 (1504) dr.J
»

BIOS upgrade

Oddelek: Pomoč in nasveti
101401 (1231) Dead_Eye
»

Windows XP setup!

Oddelek: Programska oprema
7997 (799) CaqKa

Več podobnih tem