» »

MSN Messanger

MSN Messanger

mov ax 0x7c0 ::

Zdravo!
Imam en problem z navedenim programom.... Različica je 7.5... Ko se hočem v .Net servis vpisat mi zmeraj javi naslednje...


Najprej sem mislil, da je problem v internet povezavi... vendar je tukaj vse ok. Odpravljanje težav tudi ne dela... požarni zid onemogočen.... pa še zmeraj ne dela...

Ima kdo podobne izkušnje? Bi vedeli svetovat? Prosim!

lp
Vsak dan nekaj novega :)

mov ax 0x7c0 ::

Ze zrihtal!
Vsak dan nekaj novega :)

kilergas ::

Ze lepo in prav da si zrihtal.Lahko pa tudi poves kako si zrihtal, da bodo ostali uporabniki bili na tekocem.

mov ax 0x7c0 ::

Ja seveda lahko...

Pri meni je bil problem, da je javilo to napako, v tem, da sistemski čas ni bil korektno nastavljen.... Lahko pa pride do te napake tudi, če so v IE kakršne koli nastavitve za proxy strežnik napačne... ali pa v sistemu ni registrirana DLL knjižnica softpub.dll...

To so do sedaj znani vzroki za to napako...

lp, Slavc
Vsak dan nekaj novega :)

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Tudi sam imam msn messinger verzijo 7.5 slovensko.
Dogajajo se mi čudne stvari en od teh je, da ne slišim zvočnega signala ko pošljem dregljaj recimo čeprav se mi izpiše, da sem ga poslal, pa imam v možnostih omogočeno sprejemanje in pošiljanje dregljajev.
Drugo kar se mi dogaja je sorodno s tem problemom namreeč zvočni posnetki se mi ne predvajajo samodejno, ampak se mi samo izpiše da mi je nekdo poslal posnetek tako, da ga moram potem ročno predvajat seveda imam v tudi tukaj v možnostih omogočeno predvajanje avdio posnetkov.
NO nahitro še tretji problem in sicer ta, da se mi ob zagonu ne prižgeta oba messingerja na enkrat tako, da bi se vsak na svoj naslov vpisal ampak se samo windows messinger msn pa se potem, ko ga jst ročno prižgem.
A kdo ve v čem bi bil problem?
Mam pa winxp pa servis pack 2.
Hvala vsem.

nokia6310 ::

Vsi zgoraj omenjeni problemi so rešeni!
Probleme sem rešil tako, da sem še enkrat inštaliral msn oziroma tam sem dal popravi in zadeva je čudežno začela delovat.

SHORTEE ::

Zdravo, lahko vprašam kje si stisnil popravi?

lp

urosz ::

Noče mi povezat!
pri odpravljanju težav s povezavo javi napak: IE-jeva nastavitev brez povezave...
kaj storit??

kilergas ::

Prizgi explorer /file/ in nato zberi work online,..pa more delovat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676024 (16665) tilinho20
»

MSN

Oddelek: Programska oprema
111449 (898) veverrca
»

DNS ne mora pridobiti IP naslova?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141834 (1638) samomas
»

messenger

Oddelek: Programska oprema
141785 (1444) vrtnyka
»

msn dregljaji!

Oddelek: Pomoč in nasveti
162578 (2302) dadooo

Več podobnih tem