» »

GeForece - (pre)svetla slika

GeForece - (pre)svetla slika

akulp ::

Živjo, nekaj me zanima

Zakaj imam pri GeForcu v nekaterih igrah in tudi nasploh veliko bolj temno sliko kot prej na VooDoo-ju. Tudi če se igram z svetlostjo (Brgihtnest…) slike itd. ni ta nikoli zako lepa kot na VooDoo-ju.
A je še kakšna rešitev?
A je to res pol to da ma GeForce tako slab filter? A ne pomaga nič drugega kot »puliti« konektorje iz kartice?

HVALA, LP Akulp

_Mortal_ ::

Filter je samo za 2D in tud men Radeon kaže temnejšo sliko kot vodoo v q2,aq2 in podobnih igrah
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

sinko999 ::

Pa ti igraš vse igre z D3d podporo da jih nena igraš z Open GL ker on je temni .
Ni? ni ve?no !

akulp ::

Temene so samo igre z D3D ostale so ql.

NsR ::

Moj kolega ima isti problem.Ima Geforce 32 MB in ima zelo temno sliko vsepovsod(igre, filmi,..) ali obstaja kakšna rešitev??

Hvala Lp.

salesky ::

Obstaja taka resitev.
Pri novejsih driverjih (se mi zdi da od 10.80 naprej) so dodali eno rec ki lahko sam spreminjas svetlost. To pogledas pod setings od graficne pa pride jezicek ''Twin veiv'' in tam poisci ''korekcija barve''. Upam da sm prov povedu. >:D

NsR ::

To sem ze vse nastavu....ampak v igri in pa pri gledanju filmov je se vedno zelo temno.
A ima se kdo mogoče kakšno rešitev?

akulp ::

Tud jeaz sem to že vse nastavu pa je še vedno temno!!

Tiger ::

Jah rešitve ni razen, če špil podpira spremembo svetlosti (brightness), enako velja za divx codeke. V BSplayerju lahko zlahka nastaviš bolj svetlo, tako da res ne vem kaj vas moti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dual GeForce 7600GT

Oddelek: Novice / Grafične kartice
194180 (3634) piscanc
»

Signs You are Forgetting the Difference Between Your Eyes and Your GeForce

Oddelek: Loža
261824 (1286) Thomas
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121861 (1625) Arthur
»

3D Mark 2000 in 2001 = VELIK PROBLEM :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
101874 (1734) BustA
»

IŠČEM NAJ IDEJO ZA HLAJENJE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111119 (942) kayot

Več podobnih tem