» »

plata GA 7N400S-L -> spreminjanje množilnika ?

plata GA 7N400S-L -> spreminjanje množilnika ?

pharaon ::

mi ve kdo povedat če se da spremenit množilnik pri navijanju procesorja na tej plati? v manualu ne najdem tega...

jest10 ::

Imaš mobilnega ali mlajšega od 38 tedna izdelave? Če nimaš sploh ne glej za spreminjati množilnik, ker ti ne bo nič pomagalo.

pharaon ::

ta procesor ko ga mam zdej je itak zaklenjen, sprašujem pa zato kr bi lahk s kolegom zamenju ko ma on odklenjenga, pa ne misli navijat,zato sprašujem, da vidim če se mi sploh splača razdirat komp, da ne bom na koncu ugotovil, da mi plata tega ne podpira.

misso ::

Malo poglje po matični. Imaš nekakšne jumperje 6 jih je skupaj (pri meni so plavo ohišje in bela stikala) res da imam GA-7N400 pro2. Pri meni je med cpu in ramim tam nad cpu_fan. Drugače nisem sprobal, ker imam zaklenjen množilnik.

Drugače pa saj verjetno poznaš katere tipke je treba prtisniti v biosu da dobiš več možnosti za naštimat.

Jan987 ::

pharon: tud jest mam to plato na starem kompu pa me zanima če si uspel dvignit voltažo ker jest ne najdem kje se bi.

če si mi opiši kje/kako

pharaon ::

jani123 --> a ti si lahk spremenil faktor?? js ne najdem nikjer na plati tajga jumperja.edino stikalo je za spreminjat dovoljen FSB, sam to mi nč ne nuca. drgač pa voltaže nism spreminju nč, kr je nism rabu. navit mam proc na 2200mhz, več pa tk ne morm, kr mi proc ne pusti.

sirotka ::

tale plata najbrž res nima za voltažo...je pa dost preprost voltmod na procu, pa tud za plato ni tku težek.
Žal mi je, ampak tud za mp nimate, ker so tisti jumperji odstranjeni. Prodajta plato, pa kupta 7n400-l, če rabta sata pa kak nf7...Še slika:

Jan987 ::

ej problem je bil v tem ker je to edina plata ki se je poleti ko je crknila stara dala dobit na socket a.

sirotka ::

jani23..nared si pinmod, vzame 15min pa je:)

tiborrr ::

Jep, pinmodi so zelo uporabni, ko je plosca siromasna glede OC moznosti. Sam sem punci undervoltal njenega Palomina 1900+ iz 1.75v na 1.575v z dvema bakrenima zickama in dela super stabilno, full load malo cez 40°c, prej pa okoli 62°c.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje BARTONA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1016361 (4552) Pyr0Beast
»

12X in 12.5 Multi ne delata (NF7-S)

Oddelek: Navijanje
361697 (1220) Goldee
»

ga-7n400l-FSB?

Oddelek: Navijanje
371487 (1178) killah bee
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930351 (16946) Jaffa
»

Gigabyte Nforce 7n400 - Temperatuta procesorja???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271823 (1375) Ethan

Več podobnih tem