» »

Navijanje za slovenski rekord

Navijanje za slovenski rekord

fras ::

Pred par meseci sva z zbogi-jem izvedla projekt, pri katerem je zbogi dosegel slovenski super pi rekord 22,7 sec. Preko spodnjega linka si lahko podrobno preberete in ogledate potek postopka.

Članek na slo-mod
  • spremenil: fras ()

mtosev ::

Na S-Tju niso hteli objavit al kaj?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fras ::

Hoteli so ga že, sam sva ga raje objavila na slo-modu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fras ()

64738 ::

Dober clanek! Samo za info - koliko casa je potreboval slo-mod od prejema clanka do objave?

fras ::

Članek je bil objavljen par dni po tem, ko ga je zbogi predal hotdogu

64738 ::

Potem so bili bolj hitri od Slo-Tech? Nikdar mi ni bilo jasno zakaj ST tako zavlacuje z objavami...

Doman ::

Se jim ne da lektorirat oz. brat.:D

bobby ::

Leni so, ne da se jim.
pa če je bil članek vsaj približno urejen, potem bi si lahko uzeli tiste pol ure pa objavili zadevo,..

S-T ni več to kar je včasih bil, pa sem že kar nekaj časa tle.
;(
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

64738 ::

Zgleda da res, saj so MSju 1 mesec prelagali objavo ASP clanka, ki je bil ze lektoriran. Pa tudi prej je bil en drug clanek zavrnjen zaradi tega ker je bil prevec pripravljen in je Primoz rekel da je samo reklama. In podobno... Ko pa kliknes na 'Članki' se lepo vidi rezultat te politike - en clanek 05.12, drugi 24.8. Bleh.

pikachu004 ::

in potem usi popljuvajo avtorja zakaj se spravi pisat clanek tako pozno in da je staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....aaaar :D

zbogi ::

dejansko je bil članek objavljen par ur po tem ko so dobili mojo zadno verzijo :D. ST je ta čas mel prerelese verzijo za vpogled 1 mesec in 21 dni, brez da bi dobil bilokakšno okvirno mnenje.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

PrimozR ::

zbogi a je kontejner iz enega kosa toliko težje narediti? Sicer je boljši, kot sem prebral na XSu. No pa glavno da drži in deluje kot mora :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

BluPhenix ::

Sori, samo članek je bolj kot ne katastrofalen na trenutke. Očitno ga ni nihče pogledal za tabo pred objavo. Manjkajo besede, marsikaj piše dvoumno, čudno, precej polno pravopisnih napak....

Raje imam bolj pozne članke, v katerih so popravljene napake (slo-tech stil) kot pa to... Sej ni čudno, da si dandanes vsakdo predstavlja, da je lahko pisun... tudi se čudim kaj vse ljudje objavljajo brez pogledati.

a Kontejner je prevod containerja al kako.... svašta...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

flipflop ::

Bi lahko malo bolj debatirali o vsebini članka ne kdaj so ga objavili v primerjavi s S-T?|O

zbogi ::

pipi, kontejner iz enga kosa niti ni tok težje nardit, kot dražje, ker moreš met cel bakren kos, katerega cena bi bila verjetno okoli 20kSIT.
Plus to da ta design, ki sem ga jst uzel, pomojem ni nič slabši po performancu, kot če bi bil iz enga kosa, ker jst mam tud cel spodnji del, ki je v večji meri odgovoren za hlajenje iz enga kosa. Slabše se odnesejo tisti, ki imajo zadevo lotano med delom ki pride na proc in delom ki je v stiku z DI oz LN2.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

BluPhenix ::

EDIT: ker je bilo offtopic sem raje izbrisal.

Z bogi, sej dosegaš lepe rezultate, ampak ostalo...

Upam, pa da boš res nekoč naredil kaj svetovno odmevnega.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

3. mesto na ORBu z X1800XTjem ter najvišji score v Nature testu (600 FPS) ni kar tako...

zbogi ::

sej ne da bi se hvalil, samo spodnji rezultat bi komot postal WR pri 1800 seriji, če bi se mi dalo ponoviti bench.

Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

zee ::

ma zdaj se že malo ponavljaš >:D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

PrimozR ::

In zakaj ni objavljen??

zbogi ::

ker pol bi bil to WR, neki sem zajebal, pa project ni legalen/veljaven.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

PrimozR ::

Ja sej če bi bil WR, bi blo lih najbolš, a? Ccc. Zdej tega verjetno ne bo mogoče ponoviti, kajne? Sicer pa, lahko pričakujemo SLI action? :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PCFormat (SLO) izgleda obupal?

Oddelek: Loža
286879 (4569) mat3jc3k
»

Kaj je z OC-Lab om?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14711452 (6580) JIM22
»

Zverina 7950GX2 na testu

Oddelek: Navijanje
362364 (1093) zbogi
»

Totalno nesposobna ekipa ST (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
17012224 (6482) hruske

vodstvu ST!!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
16012172 (7943) perci

Več podobnih tem