» »

Zagonski meni na PC

Zagonski meni na PC

MihaFirst ::

Zanima me, če se da kje dobit free programček, nekakšna click&point zadevca, s katero bi na hitro ustvaril nek programček, s katerim bi laufal razne programčke.

Torej, kaj hočem nardit. Stvar, ki bo na namizju, nanjo bi kliknil in odprlo bi se mi lično okence z mojimi napisi, v moji barvi... V okencu bi bili gumbi, ki bi zaganjali razne programčke v Program Files na D pogonu.

Nekakšen... Zagonski meni...

Kakšna ideja?
www.gamma.si

mercho ::

bližnjice? :D

para! ::

Zakaj si pa še eno temo naredu? Človek, kar ti hočeš narest je tok useless, da res dvomim, da ti bo kdo pomagal. Razen, če nekako uporabiš kak autorun programček za CDje in pač skupaj ščaraš nekaj z emulacijo cdromov in slikami cdjev... eh, potrata cajta, res :)

Poanta: nared si mapo na namizju, not bližnce in se nehi obremenjevat s takimi zadevami no :)

lp
Death before dishonor!

MihaFirst ::

vidim, da ne razumete:D sej ni važn... naložu sm si Demoshield 8.0

moderator: zbrisano nedovoljeno poizvedovanje...
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

SimplTech ::

Nekaj podobnega kar iščeš jaz uporabljam za zaganjanje "prenosnih" programov iz USB flasha in USB diska. Progiju se reče PStart. Je čisto free in zelo majhen. Vse info in slike pa najdeš tukaj: Pegtop PStart

Imaš verzijo, ki se instalira in verzijo, kjer install ni potreben, saj imaš samo 1 exe fajl ki ga zaženeš. Zato je ta progi idealen za na razne flashe in druge prenosne medije, ker ne rabi instalacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443580 (25620) BorutK-73
»

Java za iPhone

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
94966 (4188) itak37
»

program za usb kljucek

Oddelek: Programska oprema
92251 (2047) SimplTech
»

Simpl softwear

Oddelek: Programska oprema
10715 (652) MihaFirst
»

Kako preprečiti brskanje po netu ?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71060 (929) icek

Več podobnih tem