» »

Baterije AAA vprašanje.

Baterije AAA vprašanje.

nokia6310 ::

NO mene pa neki zanima:
Kje vse se uporabljajo take tamale baterijice?
Jst recimo jih imam v dalincu ati remote wonder, v dveh dalincih od klimatskih naprav pa v kalkulatorju.
Kkako hitro se te baterije rabijo?
Kaj se bol splača za dalinca met te acu baterije za polnejnje ali kupovat?
Vglavnem včeraj sem rabil tri pa je problem, ker dobiš samo po 4 pakirane pa pol ne vem kaj nej še z eno počnem ko pa se bojo te tri istekle, pa bo četrta tut že napol prazna.

jurre ::

Jaz rabim 3 tamale za navaden telefon, ne dela display ce ni baterij. In sem kupoval navadne, pa so drzale okol pol leta. Enkrat sem pa dobil AAA polnilne in to firme GP od katere mam ze kup baterij pa so zmer ok, sem rekel bom te napolnil 1x na pol leta pa bo reseno. Hja, najprej so mi drzale priblizno en mesc, potem pa vsakic ko sem jih polnil manj. Tako da mi po kaksnih 3 mesecih uporabe zdrzijo samo en tedn8-O Pa telefona skoraj nic ne uporabljam. Zgleda da se to ne splaca..bols tudi 4 kupit. Drugace gres pa v kaksno trgovino kjer imajo baterije (recimo tukaj v Kranju Ebax, ki je uvoznik za GP) in lahko brez problema samo 3 kupis.

Avenger ::

Baterije ne bodo iztekle. Na vsaki bateriji je praviloma napisan 'rok trajanja' in na eni moji stari duracellovi recimo piše MAR 2011.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tic ::

V Mercatorju maš 4 baterijske vložke za 499sit. Polni jih Varta, če se prav spomnim. Čist vredu. Ne vem kaj tolk komplicirate če ena ostane.
persona civitas ;>

gzibret ::

Nokia - nabav si še en mp3 playerček, ki rabi le 1 baterijo. Tako jih boš vedno lahko vse ponucal.
Vse je za neki dobr!

nokia6310 ::

gzibret: Hvala za predlog ni slab res ne.
Pa še nimam ga tko da mi zna prav priti.
Kaj pa se najbol splača bomo pa v drugi temi predebatiral, ker tema kateri mp3 predvajalnik že obstaja.

nokia6310 ::

Ja sej res vv simensovih telefonih so tudi te baterije vsaj rpi zadnji seriji.

Matev ::

za naprave ki žrejo zelo malo toka - ura, daljinec...

zanje ni priporočljivo uporabljati akumulatorkih baterij (ki se lahko napolnijo)

ker take baterije izgubijo cca 20% (tip baterije NiMH) štroma na mesec tudi med popolnim mirovanjem

ena ura bi recimo kljub temu da ima akumulatorska baterija 3-4x več toka, zdržala veliko manj kot ura ki bi imela navadno alkalno baterijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sanyo Eneloop - kje kupiti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
21965004 (39435) McLuzo
»

katere baterije za fotoaparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5910991 (9642) Pyr0Beast
»

Polnilne baterije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
448394 (6180) darkolord
»

Katere baterije za "digitalca"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556066 (5179) Zdravko

Več podobnih tem