» »

Counter-strike pomoč!!

Counter-strike pomoč!!

Podurkac ::

mem eno vprassanje: imam celerona 1066, 96rama, voodoo 3 3000, maticna plosca abit va 6....
pa mi cs steka ko pes.... sem ga ze stokrat ponovno instaliral, sem ze disk 100x pormatiro pa nic... drugi spili mi pa ne stekajo.... nalozen mam dx8...

_Mortal_ ::

Problem je v ............:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Dami ::

Zamenjaj vodoja in ram. Kak lohk sploh še zdržiš z 96 rama??? not maš 64+32mb, right? In se grem stavit da je oni 32 kr star in zlo počasen. Vrž to vun in nabavi 256 za drobiž. Jst mam c400, 256 rama in vodoja 2000 pa mi CS normaln dela (kuker tulk:D) na 640*480.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tolip ::

Podurkac: za CS igrat je tvoj sistem čist dovolj, jaz sem ga igral s P2 266, Voodoo2 in 96 rama, mogoče pa imaš kaj narobe nastavljeno. Če imaš v video konfiguraciji izbran directX ti verjetno zaradi tega, mislim da moraš izbrati openGL in 3dfx mini driver, lahko pa je tudi kaj narobe s tvojo internet povezavo.

luni ::

ABIT VA6 = ena izmed najbolj gnilih plat desetletja z VIA Apollo 133 cipovjem. Obvezno instaliraj VIAine najnovejse 4in1 gonilnike ampak tud to ne bo dost pomagalo. To cipovje ima namrec kriminalne probleme s pomilnikom in AGP portom. Zal.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

a bi s tem kaj dosegel-na hitrosti??

Oddelek: Kaj kupiti
61127 (875) swalow
»

Bi se fest poznalo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
421748 (1077) Marabela
»

Nasvet prosim

Oddelek: Kaj kupiti
91298 (1173) frudi
»

Riva TNT2 M64 32 MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
131063 (917) tempo
»

DivX problemi pod WinME

Oddelek: Zvok in slika
121544 (1278) RudeBw

Več podobnih tem