» »

Prenosnik mi zaznava omrežje

Prenosnik mi zaznava omrežje

MOKK ::

Na prenosnem računalniku se mi doma v dnevni sobi javlja brezžično omrežje s prostim dostopom. Kaj to pomeni, oziroma kako ga lahko koristim in za kaj. Hvala za morebitne odgovore. Lp

maxsustar ::

to vrjetn pomen, da ma tvoj sosed en brezžičn router, katermu signal sega tud do tvoje dnevne. Če nima nč zaščiten boš lahko to uporablou, tko da se švercaš na sosedov net in njegovo mrezo:D.Probej se povezat na ta omrežje pa poglej keri compi so kj gor . Če doma nimaš internetne povezave zna tole zlo prov pridt, če nisi prevelk poštenjak:)) . Če pa doma maš net pa nis v velikmu plusu, razn če ma sosed kj pametnga na svojih compih in sveda posharan za mrežo.

Zgodovina sprememb…

zee ::

lahko pa ugotoviš, kdo je ta sosed in mu poveš, da ima nezaščiteno vstopno točko.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Damjan Jagar ::

zee, dogaja se, da imajo (imamo) osebki namenoma odprti WLAN.

Prav imaš, večinoma gre pa tu za neznanje.
http://jagar.si

MOKK ::

Zdravo. Še vedno se mučim s povezavo, pa brez uspeha. Program NETWORK STUMBLER mi izpiše naslednje: MAC:zelena pika 6AE......, SSID d, NAME prazno, CHAN 1*, SPEED 11mps, VENDOR user-defined, TYPE peer, SNR 22, SIGNAL+ -76, NOISE -100, SNR+24, IP ADRESS prazno ...... Ko sem na povezavah z omrežjem, mi izpiše da je prost dostop. Povezava pa mi ne uspe. Kako naj postopam naprej za priključitev na omrežje? Je sploh možno? Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpliv vročine na coaxialni kabel

Oddelek: Pomoč in nasveti
102173 (1766) Engineer_
»

Internet - omejena povezava

Oddelek: Omrežja in internet
125467 (5104) djtey
»

PPPoE vprašanje - storitve in motnje na liniji

Oddelek: Omrežja in internet
272149 (1828) Ovchka
»

Povezovanje dveh routerjev preko wlan

Oddelek: Omrežja in internet
273895 (3347) Pyr0Beast
»

Tri leta za krajo brezžičnega interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11214060 (11428) poweroff

Več podobnih tem