» »

Anualno sentimentalno

1
2
3

linuxdady ::

Vse najboljše in iskrene čestitke ustvarjalcem in vzdrževalcem Slo-techa - vključno s hrčki!

Tr0n ::

Cestitke!

k33p up the g00d w0rk.

sirotka ::

še od mene vse najbolše:)

pingec ::

Torej se slo-tech šteje od takrat ko ga je sergio odkril? Ker kot piše, je takrat že obstajal...
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

strictom ::

Dobra PersonaRudis :)

Kaj če bi se šli da vsak pove svojo zgodbico kako je pricepljal na Slo-Tech :)

Sam sem tam enega leta 2002/3 (dunno) iskal materijal za eno projektno nalogo pri računalništvu za šolo :). In seveda preko googla naletim na ST. Najdem kar sem iskal, ... In potem eno ali dve leti kasneje ko si nabavim svoj računalnik, si namislim da bi ga navil. Kolega mi neki razlaga o eni hudi strani z vsem mogočim in oh in sploh. Seveda mi pokaže ST in vidim tite tri članke o navijanju. Sem ga navil, stvar crkne :)
Kak mesec ali dva kasneje sem se pa registriral na forumu :)

:)))
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

miroB ::

Jaz sem odkril slo-tech 2001 - tudi zaradi navijanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miroB ()

Beernarrd ::

uuu, jaz sem pa nanj zašel potem, ko sem določene osebke videl v živo na sejmu z njihovimni modificiranimi ohišji.
No če se kdo prepozna: plava svetloba je sevala skozi štiri neslišne ventilatorje na levi stranici midi towerja :))

Jst ::

Thomas: upam si trditi, da nekaj taksnega, da se nekaj vec ljudi od povprecja(povprecje= ljudje, ki ne obiskujejo foruma), nepoznane zadeve loti z raziskovanjem na znanstveni nacin, s kruto logiko in ne z "zdravo" kmecko pametjo. Tako nekako vidim jaz vzorec odpiranja topicov na st.

Zheegec ::

Cheers >:D

Še na dolga leta.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sidd ::

Po dolgem času sem moral obnoviti geslo, in se spet prijavit da lahko čestitam slo-techu in njegovi ekipi:)) marsikje ste znali pomagat, svaka vam čast ne :D ;)

pa še na mnoga leta!!

nicnevem ::

@Thomas
> Čist resno me zanima, kolikšen impact na SLO memeplex je zadeva imela.

Po mojem občutku...precejšnega vsaj z SL4 strani. Mislim da nisem edini, ki je za transhumanizem izvedel tule,..in zaradi teh memov primerno naravnal krmilo svoje ladjice.

Čin! :)
overcomingbias.com -- transhumanizem.org -- singinst.org

Nejc Pintar ::

še na velik let, upam da se v prihodnje tudi vidimo (avatars):)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Brane2 ::

Že šest let ? Mater, cajt beži.

Mislim, da me je na ST pripeljal najdi.si. Neki sem iskal neke podatke o razprodajah računalniške robe in najdi je najedel nekaj o prodaji starih računalnikov NLB. Članek je bil na ST, pa mislim, da sem tam nekje srečal tudi enega izmed Slo-Techovcev ali vsaj enega od zelo zgodnjih članov.

Pojma nimam več koga. Datum mojega vpisa je bil 27.10.2001. Se pravi, na STju sem cca. 4 leta in en mesec.

Število spročil v forumu: 7786. Povprečna dolžina: 670 znakov. 8-O

Če me bo opalil carpal tunel, bolečine v prstih itd.vem koga tožit. :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

tomitza ::

Slo-tech je kul. Moti me samo ena stvar. Sami uporabniki so včasih neprofesionalni. Gre se za to, da vedno, ko postnem vprašanje na forum te prvo skur*** da nimaš pojma in opazke kot lol in ostale...potem pa ko napišeš kej nazaj dobiš mogoče odgovor glede tvoje prašanja. Drgač pa kip ap d gud vork. :D

Lp,
www.at-crew.net

vasquez ::

Jaz sem izvedel za ST na Tronovi Quake 3 strani (BTW Tron, bila je cool stran). Mislim, da je bilo to enkrat leta 2000. Kmalu zatem sem se tudi prijavil s svojim prvim nickom za katerega sem kasneje pozabil tako geslo kot email naslov :'(

Sergio ::

Se opravicujem ce je bila novica slabo napisana.

26.12.1999 je luni, ustanovitelj te strani, dal Slo-Tech v javnost in link postal v Jokerjevem forumu. Istega dne sem jaz kliknil na ta link.

Sem mislil da je bilo dost jasno napisano, a vidim da ne :).

Ustanovitelj nisem bil jaz, niti primoz, marvec luni, danes pisec za revijo Joker. Jaz sem pac imel sreco da sem se isti dan kliknil na link.

Da ne bo pomote slucajno. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

madmitch ::

In od tistega davnega leta 99 prejšnega stoletja so S-T "tazaresni" mediji kar nekajkrat navajali kot referenco. Le tako naprej.
Čestitke admin postrojenju in vsem uporabnikom.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Thomas ::

Da se ne boš preveč sekiral Sergio, ker so pomešali tvojo Slotech obletnico s Slotech obletnico!

Itak so se stvari takrat šele začele prav dogajati.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ql000 ::

Vse najboljše Slo-tech! Na veliko, novic, idej, člankov, tutorialov in na dobre moderatorje, kar pa že itak so!

rozica ::

Čestitke tudi z moje strani. Kmalu bom članica sloteha že 4 leta. Sicer pretežno berem in manj pišem. Sem pa že kar nekajkrat prosila za pomoč in vedno ste pomagali. Svaka vam čast. Le tako naprej!!!

Thomas ::

Aja ... meni pa mau škodi nekej. JEST nisem čist kapiral .. OK.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

Najbolj me pa fascinira to, da imamo zgodovino shranjeno. Dejansko sem odrascal skupaj s Slo-Techom.

Pogledam nazaj, in vcasih kar zardim ob vseh neumnostih, ki sem jih pisal :-).

To se mi zdi zelo vredno. V forumu je za okoli 5 let pogovorov. 5 let zgodovine! To je neprecenljivo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Roadkill ::

>Čist resno me zanima, kolikšen impact na SLO memeplex je zadeva imela.

Glede na to, da (sedaj) kar nekaj ljudi uporablja besede, kot je "memplex", bi rekel, da kar precejšnega. ;)
Ü

krneki0001 ::

A kdo ve kaj je z lunijem pa bigfootom?

sinko999 ::

Tako za info Primož je iskal še čiste začetke slo-techa ko še ni bilo domene ampak je bila stvar na ip-ju.
Potem smo se nekega dne zmenili na S-T za prvo srečanje v ljubljani bilo nas je okoli 15. Tam se je tudi pobral denar za prvo domeno katero nam je kupil/založil pajo. Tam sem tudi srečal sergia, bil je ravno pri kosilu/malici pa smo se še zmenili in smo ga malo "nagnili" skupaj z lunijem in pajotom. Tak toliko o zgodovini.
Ni? ni ve?no !

gkovac ::

Čestitke tudi iz moje strani! matr... kar lepo se staramo vsi skupaj :D

datum včlanitve 27.04.2001 ob 00:01:57 ... takrat je bil moj rojstni dan na ST pa če sem odkrit nimam pojma zakaj. Vsekako pa je to daleč najbolj uporabna stran, kjer skoraj vedno izveš kar te zanima.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

planetparty ::

Sergio, Slo-tech

Tokrat je treba čestitati ne le Slo-techu, temveč tudi tebi, ki si to novico napisal neprimerno boljše od vseh dosedaj:D!



Oftopic:
Vidim, da si tudi v resničnostni oddaji upošteval moje/naše nasvete in si se po kvaliteti izražanja oddaljil za svetlobno leto naprej od tistega otročjega človeka (ki je razkazoval zastonjske igre). Zatorej mene si resnično presenetil:)
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

gzibret ::

Vse naj. Pa čimveč postov in uporabnikov.

Pa čimveč debat. Takšnih in drugačnih (vključno z marsovci :D).
Vse je za neki dobr!

alkoo ::

Še iz moje strani...

Vse najboljše in še veliko let!

Meamoto ::

...kasneje nov design, ki ga po petih letih gledate še danes.

Jaz se z takšnim dosežkom ne bi preveč hvalil.

Združuje preprostost in intuitivnost uporabe z možnostjo stoterih osebnih nastavitev

vB or IPB anyone? Slo-tech je daleč od 'preprostosti' uporabe.

Pa ne me razumet narobe, stran mi je všeč, ampak....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meamoto ()

Road Runner ::

kaj konkretno pa je boljše izvedeno na vb oz ipb?
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

Meamoto ::

ZS, uporabniški profil, citiranje, 'quick reply', etc, etc...

Slo-One ::

Še na mnoga leta.

:D :)) :D

SasoS ::

To se mi zdi zelo vredno. V forumu je za okoli 5 let pogovorov. 5 let zgodovine! To je neprecenljivo.

Upam da je kje kak backup...saj veš, diski žal crkujejo ;)

@Meamoto: meni je S-T zasnova zelo dobra. Takoj vidiš katere teme si bral in do kam si jih prebral. Kakšne stvari bi se mogoče dalo izboljšati (tagov ne nikoli ne spomnim :P), drugače pa pohvalno da je koda "domača" :D

Še tako naprej!

Road Runner ::

ZS slo-tech ma. malo čudno jih razvršča po straneh ampak to bo v kratkem rešeno (upam)

uporabniški profil tut ma, kaj je pa narobe z njim?

"citiraj" knof manjka. to se bo že še dodal :)

quick reply je vsaj IMO le nepotrebno polje ki olajša spamanje. never liked those things...
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

Aryss ::

he he, čestitke slo techu :) po zaslugi tele zadevšne se mam še zmer kr fino :D
searching users signature...
...
not found!

urke710 ::

Čestitke.

Na slo-tech sem pa naletel ko sem iskal informacije, kako naviti računalnik in kaj je pametno kupit za nadgradnjo starejšega sistema,...super stran.


lp
d.i.g.

JohnyB ::

vse čestitke, kar tako naprej ;) z dobrim delom ....

uuuu

vidim da sem se reg. prvič 25.11.2000, norooo

sploh si nism mislu, ker pač mi je vsakodnevno jasno da naprej klik na slo-tech, če je kej novga...
Apple iMac

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohnyB ()

vrtnyka ::

Vse najboljše ;)
vrtnyka ma resota rada

OrlyTM ::

hehe ... jap, eni smo ze od zacetkov zraven :) ...

sam AFAIK so te datumi ze iz tega ta novga foruma ... smo se mogl vsi na novo registrirat :) al sm se kej narobe zapomnu?

lp
ORlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()

Meamoto ::

Saso: Po domače povedano, me boli k**** od kod je prišla koda, dokler funkcionira po zahtevah uporabnika.

Racer: Nisem rekel, da teh stvari ni, rekel sem, da obstajajo rešitve, ki imajo to boljše narejeno.

Ampak konec koncev, to je samo moje osebno mnenje.

teoo ::

čestitke
defying gravity

marS ::

:D obiskoval sem ga že prej, mislim da kako leto preden sem se registriral, ugotavljam pa da je iz leta v leto boljši (kot vino). Sigurno ima vpliv na slovensko sceno, ne samo internetno temveč tudi širše. Le naprej, dokler je še vetra kej!!!!:D
...no more heroes...
https://ilbis.com/

frenk ::

Vse najboljše Slo-tech

...kje in kdaj se pije?:P

G-man ::

Vse naj naj živi še na dolga leta!

leonius ::

Vse naj naj.
Slo-tech prva stran ko jo pogledam, ko grem na net.

BTW, koliko giga ima celoten slo-tech?
IMHO

Paramedic ::

Od trenutka, ko mi je registracijska skripta na slo-techu dodelila UserID=6, je pri meni ST tudi firefoxova domača stran. Takrat še IE-jeva. Če ni to zvestoba! :))
EDIT: domača stran je bila že tud prej, na stari ST strani na robas.si. :)
End transmission.

Zgodovina sprememb…

sverde21 ::

Vse najbolše tud z moje strani...

@husler: glede PHP kode tist je se diskomer ustavi pri kakih 5 megabajtih, glede podatkov v bazi se ustavi nekje pri 200-300 mega, glede slik pa se jih je že veretn nabral ene par giga :))

Ugibam ... ADMINI popravte me če sm se fejst zmotu :)

Hehe jst sm se pa zadn dan v letu 2002 registriru :\ , sicer sm se že enkrat prj ampak sm pozabil pass... ker tudi nisem hodil vsak dan tle sm... zdj 31.12.2002 je pa obvezna pot najprej semle :P
<?php echo `w`; ?>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sverde21 ()

Road Runner ::

Meamoto: si lahko bolj specifičen, kako je rešeno da je boljše? :)
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

vuki ::

naj, naj :D .....neverjetno kako čas beži 8-O
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako animirane serije in glasbeniki osvajajo svet VR in AR aplikacij

Oddelek: Novice / Igre
155150 (4092) Aggressor
»

Anualno sentimentalno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
11112640 (4959) D3m
»

Ko monopol prevlada...

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
294104 (2832) poweroff
»

o nastanku... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
696140 (4601) Dr_M

Več podobnih tem