» »

Mp3 predvajalnik

Mp3 predvajalnik

Al-Ni ::

Pozdravljeni!

Potrebujem nasvet, glede nakupa mp3 predvajalnika. Kupujem nekaj kar je primerno za poslušanje glasbe zraven teka. V glavnem na fitnesu. Ker mi v večini tam glasba ne odgovarja (velikokrat radio in posledično reklame, poročila.. ), se mi zdi najboljša ideja da kupim pač ta mp3 predvajalnik.
Zanima me kakšne so izkušnje s temi bolj poceni predvajalniki? (tam 256mb bi imela popolnoma dovolj spomina)
v merkurju imajo enega znamke hyundai 256mb spomina že za 7990sit.
Ampak me zanima če je morda lahko kaj slabši in za povprečnega uporabnika kakšna moteča pomankljivost?
Kakšni so vaši nasveti in priporočila glede da ga potrebujem le za kakšno uro in pol na fitnesu 3x na teden pri teku.

Najlepša hvala!

tonic ::

koliko se meni zdi, so ti vsi predvajalniki skoraj isti ku***

sam mam enga 512MB, pa sn zadovoljen z njim; edino to me moti, da so tak mali gumbi za pritiskat

zadnjič, nedolgo nazaj, si je sestra kupla enga (drugačna firma kot moj) pa ima skor iste menije in nastavitve kot moj

tak da...

glej da ti bo lep in da bo imel vredu gumbe za pritiskat



lp,
Toni


aja, pa to še glej, da ga boš lahk priklopla na računalnik direkt na USB (brez kabla)

fosil ::

Tema o mp3 predvajalnikih s flash spominom se nahaja tukajle.
Tako je!

Stepni Volk ::

Teme o MP3 predvajlnikih najdeš v povezavi: mini KAZALO oddelka Zvok in Slika. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mp3 player - kaj je trenutno top?

Oddelek: Kaj kupiti
424185 (3069) joc12
»

Kater prenosni mp3,mp4/avi* player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
112557 (2106) ST-777
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175356 (31054) M.B.
»

Kompakten in trpežen mp3 predvajalnik do 150€

Oddelek: Kaj kupiti
111434 (1263) 5er-->
»

Nakup miniCD playerja

Oddelek: Kaj kupiti
171594 (1449) cvetko666

Več podobnih tem