» »

IE 7

IE 7

Makkaba ::

Pozdravljeni!

Zanima me, kje si lahko downloadam IE 7, mogoča kak pameten link, ki res deluje! Hvala že vnaprej in lep večer
Prišel, videl, zmagal ...

BendeR ::

Makkaba ::

Kateri brskljalnik pa je recimo dost dober za enega povprečnega uporabnika, ki mu nudi dost uporabnih funkcij in dovolj varnosti? Kaj uporabljate vi? Sam trenutno uporabljam Opero 8.51.
Prišel, videl, zmagal ...

Blazs ::

Jest uporabljam Mozillo Firefox. Sem zelo zadovoljen.Je user friendly ima pa vec moznosti kot IE. IE 7 naj bi imel moznost tabov in RSS, ki pa jih ima Firefox ze 100 let. Ne vem zakaj bi hotel imeti IE? Samo problemi so z IE.

Makkaba ::

Sam sprobal bi rad IE7, ker je pač nov in sem radoveden, drugače je pa zame osebno Opera 8.51 čist cool zadevca! Opera je zame dost bolj uporabnikom prijazna pa tudi z Firefoxom ne znam kaj dost delat, tko da vsakomur svoje!

LP Makkaba
Prišel, videl, zmagal ...

Microsoft ::

... ima pa vec moznosti kot IE. IE 7 naj bi imel moznost tabov in RSS

Kako mislis "naj bi"?! V prvem stavku nekaj govoris, kako je, v drugem pa posredno govoris, kot da IE7 se niti probal nisi. Se ti vidi, da kar neki iz lufta govoris in da stvari nisi videl se niti od dalec.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

NoOrdinary ::

Kaj pa ti, si developer in ga redno uporabljaš vsak dan?
brez ideje sem za podpis

Microsoft ::

Ma ja, ker je trenutno to moj edini brskalnik.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Makkaba ::

Microsoft bi te prosu če mi poveš kje si ga dobu? Ker se trudim, trudim, trudim in tr... pa ga ne najdem enostavno! Hvala
Prišel, videl, zmagal ...

Utk ::

Windows XP imajo tudi marsikaj not, pa zdej tega nekak ne vidimo...se moram popravit, prej so govorili, da bojo imeli, in so tudi imeli, dokler niso zares vn prišli. Enako je bilo s vsemi prejšnimi in bo z vsemi naslednjimi...

beli ::

Jst uporabljam Maxthona, pa ma več funkcij, kot firefox.

Makkaba ::

Evo en zanimiv link http://www.howtocreate.co.uk/browserSpe..., da lahko mal primerjate hitrost vaših brskljalnikov. Lep večer naprej
Prišel, videl, zmagal ...

Evil mind ::

Jaz zdaj IE 7 ne bi ravno poskusil kakšen je saj že v polni verziji ima preveč napak, kaj pa šele sedaj ko je v beta verziji.

Microsoft ::

gunz, kr brez strahu.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel je Internet Explorer 7.0 beta 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
519981 (8215) [BISI]
»

[Prelivanje žolča] IE Vs. vsi ostali (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
725266 (5074) snow
»

Opera 9 Technology Preview 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
537963 (6141) kriko1
»

internetni brskalnik

Oddelek: Programska oprema
323896 (3466) M.B.
»

Mozilla podvojila svoj delež v 9 mesecih

Oddelek: Novice / Brskalniki
282664 (2664) ahac

Več podobnih tem