» »

Ker program za delanje muske

Ker program za delanje muske

Jaka_3000@hotmail.com ::

A ve kdo za kakšen program za izdelavo muske? Neki tazga k majo dj-i da zmiksajo neki pa da je full dober bass pa da daš še zraven neke druge zvoke! Ubistvu da nardiš neko čist novo musko! 8-O

Tnx!

[edit Cyb3r: delno popravljena slovnica]

CWIZO ::

Reason
DJ Traktor (al pa tractor nisem sur).

Prvi je za skladanej muske.
Drugi za miksanje.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Jaka_3000@hotmail.com ::

Hvala Bom probu!!8-) 8-) 8-)

SeeN000 ::

za izdelavo muske je tut program Froty Loops, al pa use serije Ejay-a. Js sicer uporabljam Hip Hop Ejay 5 pa je ful zakon:D . Aja drgac pa ku ste ze umenl Reason...a obstaja kak tutorial za ta program? kr se jst nc ne znajdem tm:D . aja pa se en fuul zakon studijski program, Cool Edit, z nim lahko snemas vokale, in use instrumente ki se lahko povezejo na PC, in jih tako posnames in spreminjas tone pa efekte dodevas in se veliko vec:)) . Se ga splaca met

Gwanaroth ::

za izdelavo muske je tut program Froty Loops,

Fruity Loops.
Lights often keep secret hypnosis..

aks_! ::

Jaz pa sicer vse kar rabim za musko dobim v cubaseu in pa wavelabu. Kul programa.:D

sverde21 ::

@SeeN000: tam na CD ju od reasona imaš enepar .PDF fajlov, kjer je vse razloženo, kak se stvarem v programu streže :), če boš prebral pol tistega površno boš meu že kr velik več pojma :))
<?php echo `w`; ?>

n0n4m3 ::

reason je za svojo uporabnost tudi primerno zahteven, tutorialov bi moral pa res veliko prebrat, tko da se morda bolj splača da ga odkrivaš sam s pomočjo pdfjev in help filea - ker ma vsak avtor teh tutorialov svoj pristop k postavitvi komada, se ti pol lahko zmeša že sam od tega
jaz delam v riznu pribl. 3leta, pa se še zdaj kaj novega naučim, za sequencer obvladat sem pa porabil prve 3 mesece,
pa še potem sem nekaj časa samo z matrixi delal. če misliš res hude mikse delat, bi ti seveda predlaga pro-tools:D
drugače pa važno, da maš en multi-track editor s katerim boš postavil komad tko kot ti paše in na koncu poštimal tudi dinamiko(wavelab,spark...).
aja, glej da ne boš šel rezat original komada na kose, raje si potegni z neta po trackih komad...:P

p.s.: je pa mogoče e-jay res v redu za začetek, da mal dobiš filing, kje mora bit kakšna stvar...:))

Lp
There is no gravity, Earth just sucks.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za musko

Oddelek: Programska oprema
163530 (3246) srbin
»

program za izdelavo glasbe DJ

Oddelek: Programska oprema
175728 (5484) Nejc Pintar
»

ustvarjanje MUSKE ...kakrsn kol nasvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
81556 (1429) zile
»

Obdelava zvoka - AMD vs. INTEL

Oddelek: Zvok in slika
312174 (1694) partysound
»

Glasba - Ustvarjanje

Oddelek: Sedem umetnosti
463040 (2602) tha_man

Več podobnih tem