Forum » Zvok in slika » ali naj sprednje zvočnike zvežem preko subwooferja al direkt
ali naj sprednje zvočnike zvežem preko subwooferja al direkt
emc2 ::
Imam 5.1 sistem . zanima me ali naj sprednje zvočnike zvežem iz ojačevalca preko subwooferja ali jih kr direktno zvežem z ojačevalcem.
- zaklenilo: Stepni Volk ()
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Vezava avto-radia z zvočnikiOddelek: Zvok in slika | 2144 (2071) | Trupl0 |
| » | Kako zvezati notranji računalniški zvočnik na bananco? - pomoč prosimOddelek: Pomoč in nasveti | 2464 (2046) | Frenckie |
| » | težavica z zvočnikiOddelek: Elektrotehnika in elektronika | 1403 (1308) | Azrael |
| » | JAMO zvočniki E 850 vprašanjeOddelek: Zvok in slika | 2400 (2239) | kn3z007 |
| » | Dolby Surround - kdo se spozna na to?Oddelek: Zvok in slika | 1323 (1189) | matic |