» »

Msn messenger problem

Msn messenger problem

primoznet ::

Torej, virus, ki nekumu omogoča, da prebira moje pogovore in napiše nekaj zraven, če to želi. Začuda se pojavi samo takrat, ko se pogovarjam z določeno osebo. Kaj napiše je vedno smiselno in se skalda s temo pogovora, tako, da za tem stoji sigurno človek in ne neki virus ki bi izpisoval neka naključna že napisana sporočila. Uporabljam msn messenger 7. 5, po googlal sem že, a nisem našel nič korstinega, zato prosim za pomoč... Za odogovore se že vnamprej zahvaljujem...

farko ::

Če je tako se prestavi na gmail ima prav tako možnost se pogovarjat ter pisat.Mora pa te nekdo ki žeima gmail tebe povabit da se potem lahko registriraš.Če ne gre drugače mi pošlj mail pa ti bom jaz poslal vabilo.
farko

DOOM_er ::

ts tvoj prjatu ma msn hecker. reč mu nej ti odpre cdrom. če ti ga bo je to taista svar. Drgač pa ga zbriši z antivrusnim ali antispyware programom in stvor po rešena. če ne pa formatirej komp ;)
Robots will steal your job. But that's OK

MyName ::

Ali pa uporabi kak alternativni client :D (Trilian, Mercury...)

tx-z ::

:D :D U stupid...To ti dela una oseba s kero se pogovarjaš...aka
!imitate pa tekst...pa se napiše kao da si ti to napisu? Am I right? Drgač pa nvem:P:P
tx-z

fl0w ::

Ne nimaš prav, ker res kroži en program, s katerim lahko počneš točno to, kar je napisal primozet
Woop-woop! That's the sound of da police!

Randomm2 ::

msn hecker?>:D
Mess with the best die like the rest.

DOOM_er ::

ja neki tacga. Lohk mu spreminjaš ime, bereš njegova sporočila druggim, v imenu njega pošiljaš sporočila drugim, odpiraš cd-rom, restartaš komp, človeku spreminjaš ime in podobno. :D
Robots will steal your job. But that's OK

tx-z ::

A ma kdo to?:8) :))
tx-z

B_U_R_I ::

js mam tut taisti problem... kko se tega znebim? jao

#000000 ::

Znebiš se ga tko da nehaš uporabljat MSN mesenger, oz. prešaltaš na alternativo. LP

NiKeC ::

tvoj kolega uporablja msn discovery addon- funkcijo !imitate ... težavo rešiš tako, da si pač ti tudi naložiš ta addon...
To ni noben virus!
Lp

B_U_R_I ::

ta s katerim se pogovarjam ima ta addon? ni možno da bi nekdo drug v neko drugo okno pisal z mojim imenom? lahk sam v svoje?

ker sem ugotovu pol ko sem šel zgodovino prejetih sporočil pregledovat ... sm vidu da nism js tistga napisal ampak ta s katerim sem se pogovarjal?

to je to?


probal sem pa tut discovery sam mi ne dela... noče mi pol vpisat messengerja

primoznet ::

hvala še 1x vsem za odgvore, kot sem kasneje ugotivl je imel msn discovery addon res eden od moji stikov. Koliko sem bral na internetu je bilo iz najnovejše verzije odstranjeno veliko možnosti (rest. com, odpiranje cd-roma, .....pisanje drugi v tvojem imenu) Zanima me samo če ma kdo kakšne izkušnje s tem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675617 (16258) tilinho20
»

Msn težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
271403 (849) r5r
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815814 (9637) slitkx
»

msn hack?

Oddelek: Pomoč in nasveti
104723 (1160) Gutjerez
»

vdor

Oddelek: Omrežja in internet
111564 (1254) Hair

Več podobnih tem