» »

Malo pomoči pri Commandos2

Malo pomoči pri Commandos2

djv ::

Špilam Commandose 2. Pa me zanima, kaj pri pi*di, naj naredim v tisti sobi, ko začneš v čolnu. To je takoj prva misija po treningu, ko razstreliš oni tank.
Torej, začneš v čolnui, ponoči. Kam morem iti?? Z tem vojakom kaj začnem, ne morem krast orožja nemcem...torej...kako naj jih streljam...malo nasvetov prosim!!!

Hvala, LP

ABX ::

Če ti kdo kaj teži mu primaži eno žlepo, kaj dosti več uni tat ni sposoben.


Igro sem končal in najtežja misija je prav prva. Mater kako sovražim bedaste vojake, ki niti nasprotnika ne znajo zaklat .
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

djv ::

A kaj potem morem z tem tatom do one Nataše prit.....brez orožja?! Samo pol ko mu eno klofuto pripopam, se oni kaj hitro zbudi..pizda!

ABX ::

... pizda ja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

djv ::

In kaj mi potem ona Nataša pove lepega??:D:))

ABX ::

... ma kaj ti jaz vem.

Glej če je pod first objectives moraš naredit če želiš končat misijo, če pa je pod second pa je po lastni želji.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

teac ::

Da nebom odpiral nove teme....sem prav v tej misiji (torej ponoči), pa me zanima, kje pri vragu naj dobim ključ za drugo točko (torej cilji misije). Morem pa odpret neka vrata in jim ukrast neko Enigmo al nekaj takega. Pa nobeden švab nima tega ključa z onim pripomočkom, ki naj bi odpiral vsa vrata pa ne gre?!

[t502] ::

V jedilnici (barracks area) ma kluc en strazar.

[t502]

ChiefThunder ::

sej maš vse pod hints/tips razloženo... tm k uni jejo jim natrosiš uspavalo notr, pa pol enmu od unih vzameš kluče...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

ABX ::

Pa sej Thief zna tudi čez okna plezat, tako da v skrajnem primeru ključev ne rabiš.

Sicer pa kot ti pravijo zgoraj uporbljaj knjigo ker ti pove vse ter doda puščico kam moraš jit.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ziga7 ::

hm....nvem kdo je kaj spraseval, tko da bom kr nasplosno o tej misiji povedal.
Za zacetek zaplavas do obale, do najvecjega hangarja, kjer se nahaja Natasha. Z njo se nato z lahkoto opravi celotno misijo. Z njo kontaktiras unga Francoza, ki ti prepusti psa. Z uspavalnimi tabletami skenslas tipa v jedilnici in dobis kljuc. Z Natasho iz kasarne (stavba se drzi bodece zice) poklices generala, ko le-ta oddide iz svojih prostorov, kjer ima sef. Ker imas kljuc in si poiskal sef logicno razmislis in voila: enigma je pri tebi. s tatom se skrijes se pod posteljo v spalnici in misija je koncana.
Res je prva misija se najtezja, a ce bos izgubil voljo ze tu, potem to pac ni spil zate. tudi naslednja je precej predolga, drugace pa so naslednje misije dolge le nekaj ur (2-3), tako da ni problema.
Lp Nejc

bastadu ::

Kako greš pri peti misiji s slonom čez reko?

Matek ::

Jaz tudi nevem. Sem kar preplaval, pa je bl vredu:D.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

bastadu ::

Ja zdej sem pa pogruntal... Ko si na slonu s thiefom, slona vodiš čez reko s smernimi tipkami...8-) Sam je trajal, da sem pogruntal, lahko bi pa tut kje pisalo:(

ziga7 ::

Kaj bi se matral, ce mas na voljo colnicek. Naredu do 6 misije v parih urah, zdj se mi pa ne da vec spilat.
Se bom spet vrgu na moje stare zvrsti, potezne strategije: Panzer General pa CivIII ze cakata:>
Lp Nejc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitman 2

Oddelek: Igre
462273 (803) Tr0n
»

Fallout 3 ali Fallout: New Vegas?

Oddelek: Igre
365781 (5120) St235
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477137184 (33425) Sandi1987
»

Commandos 2

Oddelek: Igre
181285 (1074) Sims
»

Vietcong: problemi z misijami

Oddelek: Igre
152257 (2046) .smidge.

Več podobnih tem