» »

Napajalnik za dolgi rok uporabe

Napajalnik za dolgi rok uporabe

GregaG ::

Iščem in se zanimam za dober napajalnik, ki ima ga v kvaliteto odlikujejo značilnosti tišine, stabilnosti, prevodnosti zraka, dolgega roka delovanja, veliko priklopnih kablov, moči, cene do 30 Francetov.

Sam sem imel LC-ja a mi je začel po pol leta oddajat neprijeten zvok po katerem me je začel boleti zob, kadar sem bil dolgo za računalniku. Voltaže so bile nihale in mu ni bilo več pomoči. Poslal sem ga na servis (mimovrste) a sem ga dobil nazajal takšneka kot sem ga polal tja z obrazložitvijo, da je stabilen in ne oddaja nikakršnega zvoka, ku nov bi se lahko reklo. Jebeš to. Sam sem ga mal limal, feridno jedro, vezja mal pokapljal z sekundnim lepilom a isti šmorn. Tako si je zaslužil enosmerno karto za v smeti, kar mi je še ostalo je ventilator. Vzel sem star kr en 300w napajalnik montiral notri ys tech ven in dela ku šus pa še tih je in hvalabogu pogaja mojo 6800, en disk, nf7-s in 5 ventilatorjev.

Ker mi že mal preseda to menjavanje napajalnikov in popravljanje le teh, je čas za nakup novega z vašimi predlogi in nasveti.

Sam sem gledal tega in tudi ta je kr zanimiv, pa tudi ta ni švoh, kaj pravite?
  • spremenil: GregaG ()

AngelOfDeath ::

Gledaj za kakim:

Antecom
Enermaxom
Taganom
...

Sam imam enermaxa in edina slabost do sedaj je da so mi začeli ružiti ventilatorji (napajalnik je star 3.5let) in bom zgleda moral razmisliti o nakupu le teh (9cm +8cm). Drugače nimam problemov z njim.

poganja pa:

1.8 AMD (Barton)
Asus - A7V600-X
1Gb rama
160Gb Seagate SATA +hlajenje
Terratec Cinergy 600
NEC 3500a
Plextor 52/24/52A
Leadtek Geforce 6600GT
Creative Audigy


občasno še priklopim kak disk :)


Lp

P.S
navijal že do zdaj nisem nič.
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje LGA755 Core 2 Duo - kateri hladilnik kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579721 (7856) Jst
»

Katere 120 in 92 mm ventilatorje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91576 (1368) bajker
»

Kako močan napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
221699 (1275) joker16_7
»

Hlajenje z 0dB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191996 (1339) Brvar
»

Kateri napajalnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1127642 (5249) sid911

Več podobnih tem