» »

Težave NFS5

Težave NFS5

rap3r ::

Mam XP, geforca in NFS 5 sam mi ful štekajo tud če dam resolucijo tud na najmn!;((
Kdo kej ve o tem?
Rap3r

rc-car ::

Prej pa ti je lepo delalo na drugih winsih?

Povej kak proc in kerga geforca maš!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

rap3r ::

Mam 3d prophet mx in pa celeron 700! Na asus cuv4x-e! Stem da nimam pržgan audio na plati ampak liva 5.1!!!
Mam od herculesa driverje za xp!
Ja na ostalih mi je pa delal z 1024X768 pri 32bit use dokonca!8-O;(

rap3r ::

Mam 3d propheta 2 mx!:D

Matek ::

Eno je, da zajebavajo driveri od zvočne (jaz mam Live-playerja 1024, pa mi nekateri špili ful zezajo), lahko pa tudi, da igra ni kompatibilna z XP-ji. ČE je prvo, downloadaj z www.creative.com nove driverje, ki so zadnjič ven prišli, če pa to ne pomaga, pa počakaj na NFS 6.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rap3r ::

Sam men se nfs5 sploh nepržge, pride do lovding!Pol pa konc zmrzne igra! Ce dam pa tm compability na win 98/ME, pol se mi pa pržge in pol tko šteka!;((

rap3r ::

Igra drgač dela skor usem frendom na xp!
Tud men je neki časa pol pa to kar sm mal prej napisu!

krucymucy ::

men sploh ne dela! Isto pride do loading - pol pa mi pozre ves memory (800MB 8-O) in pol moram sam se na roke skenslat!!!

sash ::

Tud men ni delala na XP-jih, in vsem ki jih poznam tud ne.

Quake ::

Za vse, ki vam NFS5 ne dela: IZBRISITE FAJL gimme.dll, pa bo delovalo normalno!

rap3r ::

A to dela? Je že kdo probu?

sash ::

nič nisem briso ker sn igro gor nainstaliral in že ko sem jo prvič zagnal ni delala.
>:D>:D>:D

krucymucy ::

TNX Quake! Sem mi je zdel, da moram neki zbrisat pa nisem vedu kaj tocno! No TNX se enkrat!

rap3r ::

Ja ej tenx! To res dela!

Quake ::

Ni za kaj

BaRtMaN ::

Jst ze dalj casa hocm igrat NFS5 po Multiplayerju, a ne vem kaj naj napišem pod phone number v okvir. Mogoče je številka strežnika, res ne vem. :| A mi lahko kdo pomaga?

gappee ::

Mam tud jst ene težave...ampak zarad tegaq, k nism dost dobr:D . Une misije pr Factory driver k morš zarotirat za 180 pa rikverc, pa spet 180, pol pa še 360 sploh ne morm nardit:( . Mogoče kak namig? K ostalo je šlo zares brez problema, tega pa že takrat, k je špil ven pršu, nism mogu nardit, zdj se je pa spet tle ustavl.

Me pa še zanima, če se uni ta-pokriti avti GT3, GT2 pa GTS odklenejo, k nardiš oboje (evolution in factory driver)?

Thanatos ::

izklopi traction kontrol.

pokriti porsceji se dobijo iz uradne strani (ki ze dobri 2-3 leti ne obstaja) pojdi na kaksen fan page verjetno jo imajo

c00L3r ::

Sem velik fan NFS5 in poznam težave povezane s Win XP. V bistvu a pri tem ne gre samo za Windowse, ampak je odvisn tudi od strojne opreme. Nekateri se boste rešili težav z izbisom datoteke gimme.dll, drugi lahko požene igro v Win98/ME načinu. Pri meni je prvi način deloval le delno (občasno je igra puuuuuna štekala). Ko pa sem bil že na robu obupa, sem na enem foromu (nimam pojma katerem, ni bil SLO) prebral da ima težave predvsem NFS5 porsche unleashed, njej skoraj identična igra NFS5 porsche 2000 pa da ima dosti manj težav. Zrihtal sem si to verzijo in zadeva dela. :) Kje sem jo dobil? To pa se splača malo pogledat na kake P2P programe.

BaRtMaN ::

Porsche 2000 je AFAIK ameriška verzija, Unlimited pa evropska oz. izvenameriška.

Mavrik ::

Ne, ravno obratno je. Porsche 2000 je evropska (kupil orginal v mantisu), medtem ko je unleashed ameriška verzija.
The truth is rarely pure and never simple.

BaRtMaN ::

Dammit. No, 50:50 šanse sem mel, da zadanem. :P

c00L3r ::

Saj nivažno, kera je evropska, kera pa ameriška. V glavnem Porsche 2000 dela boljše kot Porsche Unleashed (v XP vsaj)!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed Porsche Unleashed

Oddelek: Igre
462829 (1665) Hitri
»

Igre in win 2000, xp

Oddelek: Operacijski sistemi
271489 (1196) Hux
»

Ali dela NFS5 in MOH v XP-jih??

Oddelek: Igre
6918 (727) TheD
»

NFS5 in Win XP

Oddelek: Igre
161139 (840) EvilK|NG
»

Strokovnjaki za XP...pomagajte!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81014 (734) Lucas

Več podobnih tem