» »

Ali dela NFS5 in MOH v XP-jih??

Ali dela NFS5 in MOH v XP-jih??

SaS ::

NFS 5 se mi zažene v XP-jih nato pa mi ostane pri začetnem ekranu, nato kliknem tipko windowsna tiokovnici in ctrl+alt+del in končaj NFS 5. Ali obstaja kak patch za to in kje ga najti!!


MOH mi je v XP delal, zdaj pa ga zažene in mi šeka do konca že pri izbiri igre in tudi refresh rate je zelo slab ampak zato sem uporabil program za geforce kartice in je to bilo rešeno, zdaj pa nevem kaj naj naredim da nebo štekalo??

Pri igrah kot so MOH in SOF 2 se mi na začetku ful dolgo loada oni začetni skrin, ali je to pri vseh takih igrah tako?? 8-O
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

.smidge. ::

No glede nfs a tistri zacetni ekran mislis kao ko narise unega prscheja in pise loading? Ce je tko potem naj bi moral izbrisat file GIMME.DLL in naj bi delalo... Meni v win 2k je to potem delalo, ma en frend je pa z XPji to naredil pa igra se niti zagnat noce vec:|

_Mare_ ::

V XPjih klikni z klikni z desno mišjo na fajl Porsche.exe, pa nastavi Compatibility mode na Windows 98/Me..
Men pomaga, ampak res pa je da igra dela 5x bolj v WinMe.

jRk0 ::

NFS sem vedno spilal v 98, MOHo pa sem na lan partyju spilal v xpjih in je delala tam cisto normalno. No, vseeno v 98 malo hitreje vse skup laufa:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Dj-Prah ::

MOHAA dela v xp brez problemov za NFS 5 pa mors najt file GIMME.DLL in ga preimenuj recimo na GIMME.DLL.BAK.Pol dela 100%.:\

LP

Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dj-Prah ()

mich ::

vse našteto sprobal pa mi še vedni NFS5 ne dela....;((
Če pa z desno kliknem na file porsche.exe mi ne da možnost odpri v kompatibilnem načinu....
A je kdo najdu pach NFS5 za XP?

TheD ::

Čudno??? Meni MOH:AA dela 100 %?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed Porsche Unleashed

Oddelek: Igre
462823 (1659) Hitri
»

Težave NFS5

Oddelek: Igre
221248 (940) c00L3r
»

Igre in win 2000, xp

Oddelek: Operacijski sistemi
271486 (1193) Hux
»

NFS5 in Win XP

Oddelek: Igre
161135 (836) EvilK|NG
»

Strokovnjaki za XP...pomagajte!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81013 (733) Lucas

Več podobnih tem