» »

NFS5 in Win XP

NFS5 in Win XP

EvilK|NG ::

Ta tema je pomoje že bla zdavni na slo-techu ampak ker sem jo zgleda spregledal vas naprošam da mi povete kako v win xp naredit da nfs5 delaaa !!! En file sm že šou brisat pa ni pomagal (sm bral na tujih forumih:\ ).





Lp!

EvilKing
Play your Cards Right !

rc-car ::

Zbriši gimme.dll, to naj bi potem delal!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

EvilK|NG ::

Sm zbrisu pa je se vedno isto pr LOADING se preden pride v igro vrze vn nazaj v win xp ;(( .




Lp!


EvilKing
Play your Cards Right !

rc-car ::

Potem imaš najbrž piratsko verzijo.. Kupi original, bo ziher delal!
Če ti pa original ne dela se pa itak lahko kam pritožiš... >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Polde ::

Halo!

Probaj zmanjšti virtual ram na 256 mogoče bo pomagalo, meni je imel sem pa windowse 2000 na xp še nisem probal.

lp
Ni da ni!!!

JXS ::

kva pol lahko rečem da se je pri men zgodu čudež?!! mam pirat verzijo pa nism nč brisu pa mi laufa v win XP in to z savage 2k grafično!!:D

mangaldar ::

Probi to inštalirat: Windows XP Application Compatibility Update (April 10, 2002) (Q319580)
Sicer nism še meu cajta probat, ma morde bo delalu

LunKi ::

To se je men dogajal, zbrisal sm gimme.dll pa je delal sam morš met kopijo originala ne pa en rip od sosedovga mlajšga brata

EvilK|NG ::

Mam kopijo originala pa sm zbrisu un file ampak spil se vseen ne dela ;/
Play your Cards Right !

LunKi ::

Lej napiš v google nfs5 loading problem al pa kej podobnega pa si preber po forumih

AnWar ::

Jst sem imel isti problem, probaj naredit tole; Klikni na ikono NFS5/lastnosti/ter spremeni na win95/98:D
[Asus ROG Strix SCAR III]

JohnyB ::

Ja men tud dela ..sam gimme.dll sm zbrisov!

Apple iMac

EvilK|NG ::

Spil mi vrze wn in mam res. 640x480 al celo manj :D .Zbrisan file in podpora win98/me (ne dela), drgač grafično mam pa Voodooja 3 3500 če slučajn še nism omenu.What to do ???;(
Play your Cards Right !

Slide ::

Kaj bučarite, Jože poslušaj, jz sm mel isti problem. V XP maš možnost Compatibility, to že veš, tam sam nastav na Windows 95 al pa Windows 98/Me, in stvar bi mogla funkcionirat, nima veze driverji in šit, samo compatibilnost. Poskusi še ostale opcije kot so resolucija in barve...

Slide out

||_^_|| ::

Men tut ne dela, karkoli nardim, se ne žažene.

AnWar ::

Slide: preberi kaj sem>:D jst napisal:D :D
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

EvilK|NG ::

Če se ne motim je Win 95, Win98/Me , ampak men nč od tega ne pomaga ;( .
Play your Cards Right !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave NFS5

Oddelek: Igre
221253 (945) c00L3r
»

Igre in win 2000, xp

Oddelek: Operacijski sistemi
271491 (1198) Hux

NFS jebe na mojmu compu

Oddelek: Igre
10867 (725) Xplicit
»

Ali dela NFS5 in MOH v XP-jih??

Oddelek: Igre
6919 (728) TheD
»

NFS 4

Oddelek: Igre
201241 (966) the_unborn

Več podobnih tem