» »

Need For Speed Porsche Unleashed

Need For Speed Porsche Unleashed

mavec ::

No, ker je igra se kar popularna sem odprl to temo, pa pišite noter, od rekordov prov, do EVO in Factory driver moda.
Ste končali EVO mode? Odklenili vse bonus avtomobile. Pri Factory driver enako?
Mene je po dolgem času zopet zamikalo, predvsem zato, ker sem pred leti obupal pri turbo Porscheju '78 911 ker se mi je nenehno vrtel 360° na Normandiji, pa sem zadnjic zopet sel in dokoncal zadevo, a nisem dobil MobyDicka pa sem ustvaril nov profil in grem znova.
Mogoče ve kdo, kje igrati preko interneta?

LP :)

PP111 ::

Zdravo!

Tudi jaz sem si jo ponovno naložil v teh vročih dneh, ko ni nič kaj bolj produktivnega za početi. Imam pa en problem in sicer ko končam recimo dirko v evolution načinu ali factory načinu, ne znam več oriti ven iz dolčene dirke, tako da bi še na naslednjo. Ker ko gre z ESC ven iz dirke me vrže v glavni meni, potem pa ko grem spet v evolution je tako kot da ne bi nič vozil.

Torej, kaj moram že narediti, da ko je konec ene dirke, da grem na drugo in se mi šteje prva da sem jo prevozil.

Hvala!

klemen22 ::

MobyDicka

A to je un Porsche ki je bil tudi v NFS: Porsche Unleashed?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Camalotz ::

Ja, klemen, to je tist Porsche.
Ne boš verjel, v tej igri je totalno isti.
V bistvu so vsi modeli totano isti.
Pa proge so tudi identične.
Še naslov igre je enak.
Jao:\
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

karafeka ::

A še komu drugemu ne kaže padajočih menujev? Pa sem probal vse popravke, pa nič ne pomaga. Če dam compatibility na windows 98, mi vse skop deluje 10x bolj počasi, tk da to ne pomaga.

Igram na Windows XP. ATI 9100. Verjetno ga spet ati svira.

Thanatos ::

moby dicka dobis oziroma imas ga moznost dobit v dirki ki ti jo spil ponudi med prehodom iz gold years v modern years, podobno kot za spyder 550 iz classic > gold. ce ga nisi dobil bi ga lahko se vedno kupil med rabljenemi avtomobili za kar konkretno vsoto.

mavec ::

Meni zadeva normalno dela. Imam .MDS datoteko ter v3.5 patch, ki popravi združljivost z XPji in do sedaj še nisem imel problemov.
Če se vam da, prilepite malo čase, kakšni ste kaj na kaki progi, lahko pe se zmenimo za kako igro preko IPja ali pa kako drugače... Osebno mi je najbolj všeč MonteCarlo 5 proga izmed krožnih pa tudi Autobahn oz. Normandie nista slabi...
Drugače sem pa 2 obrnil EVO mode, ker sem pred nekaj leti obupal v letu 90 tam nekje, ko sem dobil 911 turbo, ki se mi je na Normandiji vrtel po 720°. Za znoret...

Dajte si samo patch encaced version v3.5 inštalirat. Pa odznačite kak compatibility mode. Lahko pa je problem v image datoteki, lahko je malo pokvarjena pa se vam to dela. Meni dela vse brez problema...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

reptilia ::

ahh ja kje so bli časi ko sem to prešpilau... po Carbon screenshotih se mi je obrnilo... pol sem pa za osvežitev pogledu screene iz PU.... za vas ne vem sam za mene je v porsche uleashed lepša grafika koker pa u NFS-jih od underground 1 naprej..... HM morem si jo dol potegnit :D
Forgive your enemies, but never forget their names.

PP111 ::

thikec ali bi lahko dal link ali pa kaj o te image file od NFS ali pa vsaj poveš verzijo, ker je čisto možno da imam zanič vezijo.

PrimozR ::

reptilia izkolopiš 90% vseh 'bombončkov' pa je pri novejših grafika znosna :D

reptilia ::

heh pipi mal prepozno si mi tole povedu :D so se mi že do kraja zagravžal :D tako da z njimi nebom mučil svojega hard, soft, bitter al pa sweet diska :D
Forgive your enemies, but never forget their names.

mavec ::

Zanima me, če imate še čase z igre NFS: PU.
Meni osebno je najboljša proga Monte Carlo 5, kjer imam čas 50:12 z GT1.

reptilia ::

jaz še imam igre izpred časov PU.... prince of persia, stunts, prehistoric1,2 :D sam tole je malo offtopic
Forgive your enemies, but never forget their names.

mavec ::

Damn, nikakor mi ne uspe iti pod 50s na MonteCarlo 5 :(.
Pa tako se trudim, pa ne gre in ne gre. Imam 50,12; 50,15; 2x 50,18... :|

mavec ::

Tale celotna zadeva je neverjetna.
Pri času 50.00s sem v zadnjem ovinku podrsal ob ograjo in izgubil nekaj stotink za čas pod 50s :-/.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

PrimozR ::

Ko NFS 5 na XPjih inštaliraš? AFAIK so neke komplikacije.

BladE_ ::

Sam se je dal legalno dobit xxx kesa sam ce se ti je dal drkat par urc po spilu:D
Akcija - Reakcija

mavec ::

P|P|, obstaja patch Enchaced version 3.5, kateri vse to popravi. Meni zadeva deluje tako na računalniku v LJ kot tu doma na Jesenicah. Pa nimam nič nastavljeno s compatibility mode.
Le patch instaliras in zadeva dela kot urca. Vsaj pri meni zaenkrat še nič ni vrglo ven (nok, nok) in upam, da tudi ne bo.
Ko grem pod 50.00s si vzamem nekaj odmora, dotlej pa nonstop gas :D.

El Barto ::

@tinkec
No v ene 20-em poskusu mi je ratal 49,93 sec na MC5 z GT1, pa bi moglo it hitreje, ker sem imel zeloooo zanimivo vožnjo (drift and so on...) >:D
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

PARTyZAN ::

reptilia in pipi: nevem no, na vajinem mestu bi sel tetris igrat, ce vam je res tok do take grafike :P

Je pa res, da je PU po igralnosti za par stopenj visji kot vse kar je bilo izdano od undergrounda naprej.

klemen22 ::

e pa res, da je PU po igralnosti za par stopenj visji kot vse kar je bilo izdano od undergrounda naprej.

Itak, čeprav za prave moške obstajata še vedno le NFS1 in 2.0:)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Dejcc ::

Lep pozdrav!

Ja to j NFS k sm ga največ prešpilov:))

Glede XPjov: preimenovt je treba fajl gimme.dll v neki drujga (npr gimme.dll.a) in dela normaln.
Če pa še to ne pomaga pa izklopte navidezn spomin.... aja sam tolk če hočte brez patcha igrt:D

ja drugač pa dejte mal rekordov napisat, men je bla najbolša proga corsica, to progo sm ful biv nadudlan:D če pa se boste kej menil za multiplayer je pa še čist možn da bom prvleku iz kleti tastar mlinčk pa bomo šli eno rundo8-)

Lp

Freezy ::

Hvala ti za gimme.dll nikakor ga nisem mogu oživet.

PrimozR ::

Če bi vsaj nardil BMW unleashed... >:D

mavec ::

gimme.dll ni priporočljivo preimenovat oz. brisat, ker ta datoteka je pomembna nekaj v zvezi z igro. Bom poiskal na internetu kaj.

El Barto si mogoče naredil posnetek. Sprašujem zaradi linije, ker imam svojo linijo in me zanima, kako pod 50s. Če imaš posnetek, bi te prosil, če mi ga pošlješ na EMAIL, ki ti ga povem po ZS...

EDIT: Lahko, da določene steze ali game-modi ne bodo več delali...
First of all, do NOT delete gimme.dll. It is a memory manager and getting rid of it will cause more problems than it fixes. Also, don't change your swap file size, since that might break other apps, and it's a real pain, anyway.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

mavec ::

Po dolgem "mučenju" igre mi je uspelo prebiti 50s :P.



mavec ::

Še enkrat šel pod 50s. Tokrat sem oddirkal 49.93s.

karafeka ::

Kater avto se vam zdi najlaže vozit?

Men sigurn 944. :)

Sem gledal malo po ebayu, pa če nebi bli vsi prodajalci v Ameriki, bi ga verjetno kr kupo :). Turbo S

mavec ::

GT1, drugače pa tudi Turbo '00.

karafeka ::

No ja, do tja še nisem prišu :)

T-h-o-r ::

kdaj sem že to igral:))

super igra

moby dick zakon

Hitri ::

Kak mate pa kaj rekord na Monte Carlo 4?

mavec ::

Hitri, bom pogledal, ampak nisem ga toliko preigral kot MC5.
Pogledam, pa ti sporočim.

Hitri ::

Stvar je v tem, da na tej progi nikakor ne morem podret rekorda, še več: niti blizu ne pridem (1:28 - 1:14). Glede na to, da na ostalih progah nimam problemov me zanima če je tu kakšna finta.

mavec ::

Hitri, bom malce kasneje prevozil nekajkrat progo, pa ti več povem :).

Edit: Odvozil 10 krogov. 5 s GT1, ostalih 5 s Turbo 911. S prvim sem šel 1:25:18 z drugim pa 1:25:12. Brez tweakanja oz. goljufanja rekorda ne moreš podreti, po mojem.
Edino, če imaš kak volan ter ročni menjalnik in ne avtomatski, tu se še nekaj pridobi, pa potem, ko se progo "nadr*aš" še nekaj pridobiš, ker je potrebno kup krogov odvozit, da prideš do najboljšega časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

Hitri ::

No tudi meni je uspelo medtem spravit rekord na 1:26,34 in sicer z GT1 in Moby Dickom (enak čas pri obeh). Kar se mojih napak tiče je verjetno rezerve še vsaj 1 sekundo; nekaj bi se verjetno pridobilo še z volanom, ampak 12 sekund... Ni šans.

mavec ::

Tu je dobro dati menjalnik na close gearbox, ker potrebuješ pospeševanje ne pa top speed. Sem povsem pozabil na to. Pa mislim, da bi s Turbotom šel hitreje, ker tale GT1, ne pospešuje tako dobro... je bolj za zavijanje dober...

Edit: Šel 1:24:00 z GT1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

Hitri ::

1:23,87 z GT1. S tem mi gre še nekako najboljše, tudi Moby Dick gre vredu, edino kaki dve prestavi mu manjkata do zmage. S turbotom mi pa ne gre na tej progi...

mavec ::

Sem še za 2 desetinki in pol hitrejši od tebe. 1:23:62 z GT1

Hitri ::

Sem skrajšal 6. prestavo in nov rezultat: 1:23,03. Še 10 sekund...

mavec ::

Enostavno se ne da več. Mogoče bi kje še lahko kaj malega pridobil, ampak Pod 1:23:60 ne morem. V ovinkih sem že vse izkoristil GT1 tudi več ne zmore, ne vem enostavno več, kje se da še kaj pridobiti.
Grem raje še MC5 izpopolnjevat, da bom šel pol 49.9s...

Vikking ::

Monte Carlo5, z nastavitvami vozila se da občutno izboljšati čas: moj 48,71s, pa se da monte carlo 5 sigurno še za 2 sekundi boljše peljat.

mavec ::

Viking, a lahko pokažeš screenshot tvojih nastavitev, ker mi ni jasno kaj moram urediti. Menjalnik mislim, da ni problemov, je kot je. Gume so itak slick, drugje pa ne vem kje bi še pridobil. Mogoče pri kakem podtlaku ali kaj podobnega...

Korenchek ::

Resda ne poznam novejših iger, vendar to je zame najboljša dirkačina, vsaj kar se NFS tiče.
For those about to rock - we salute you!

Vikking ::

Viking, a lahko pokažeš screenshot tvojih nastavitev, ker mi ni jasno kaj moram urediti. Menjalnik mislim, da ni problemov, je kot je. Gume so itak slick, drugje pa ne vem kje bi še pridobil. Mogoče pri kakem podtlaku ali kaj podobnega...

Joj tinkec kako zelo se motiš. Nastavitve niso tam samo zaradi lepšega. Te nastavitve, ki jih vidiš spodaj je primerna za 911 GT1, za progo MotneCarlo 5. Vsaka proga ima svoje značilnosti in temu primerno prirejaš nastavitve. Aja pa Gear ratio je zelo pomemben, še posebno pri tej progi ki ima samo 3 neostre ovinke, pač čim večja hitrost je zelo pomembna.

Stajerc ::

Have a nice day.

Hitri ::

Po dolgem času sem spet malo vozil:
MC4 1.19,90
MC5 0.48,03


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera igra je podobna nfs:pu

Oddelek: Igre
8993 (833) rokkor
»

win 2000 in NFS porsche unleashed

Oddelek: Igre
10839 (736) rokkor
»

Težave NFS5

Oddelek: Igre
221253 (945) c00L3r
»

Ali dela NFS5 in MOH v XP-jih??

Oddelek: Igre
6918 (727) TheD
»

Kdo je najhitrejsi...

Oddelek: Igre
281778 (1162) Jinxy

Več podobnih tem