» »

Celeron 1000 ali Pentium4

Celeron 1000 ali Pentium4

videosony ::

Kaj mi svetujete?Celerona ali Pentiuma.Ukvarjam se z videom na PC in me zanima kateri procesor je boljši pri tem (seveda za čim manjšo ceno)!
Kake izkušnje imate z Abitovo plato ST6?
HVALA ZA POMOČ

chucki ::

za video je pentium 4 vsekakor najboljši! glede hitrosti je pa najhitrejši AMD athlon,potem pentium4,sledi duron.......zadnji je celeron!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

tha_man ::

Jasno da je Pentium 4 boljši kot Celeron, je pa tud precej dražji. Če hočeš relativno poceni in zmogljiv sistem za obdelavo videa, kupi Athlona. Razen če te moti ropotanje ventilatorjev, ki morajo pri Athlonu biti kar zajetni.

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Luka Percic ::

Če nimaš kam dat dnarja, kupi Pentium 4. Drgači pa bo za video najboljši Athlon XP z dodatkom DDR-rama.0:)

Spajky ::

Ce ze mislis menjat plato, se mi zdi, da ta plata ki jo mislis kupit podpira Tualatin proce; pocakaj malo pa kupi CeleronaTualatina 1.2G BOX /po testih je hitrejsi od starih PIII na isti frekvenci in en Spire hladilnik; pol pa veselo NAVIJ do daske, ti utegne verjetno ratat celo na 1,6G brez vecjih problemov; pa se ostale robe ti ne bo treba menjat! Za razmislit je...! 8-)

Vegetto ::

pozdravljen- menim, da bi bilo še najboljše, če bi kupil AMD Athlona.pentium je sicer zelo dober, vendar tudi drag.celerona pa ti ne bi priporočal, res je cenejši, a je za to tudi slabši. upam da sem kaj pomagal. lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CPU mate in utemeljite zakaj? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23923324 (15104) 54j0
»

katere procesorje ste že imeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727955 (6849) H3ro1n
»

Katerega Pentiuma in katero plato? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
543656 (2911) igor0203
»

Kateri procesor ? AMD al INTEL ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716044 (5161) frenk
»

Athlon vs. Pentium 4

Oddelek: Kaj kupiti
191553 (1241) Huey P

Več podobnih tem