» »

Connection failed - problemi z internetno igro Unreal Tournamenta

Connection failed - problemi z internetno igro Unreal Tournamenta

jedateruk ::

Pri 99% primerov me noče povezati, čeprav so vsi pogoji izpolnjeni za "prikjučitev". Morda ve, v čem je štoš in koga je treba ubit, da bi lahko prišel na serverje?
Da ne pozabim: imam "stari" Unreal Tournament verzije 400 (mi verzija 436 ne dela dobro na win xp - ne vem, zakaj ne)

kinca ::

Poizkusi naložit 452 patch. Meni ta igra na WXP pro dela super. Večkrat postavim tudi strežnik.
Mislim da je za online igranje obvezen 436 patch.
Tudi jaz sem imel težave z igranjem te igre na WXP, nazadnje se je izkazalo da so se pojavljale težave z nVidijinimi gonilniki za grafiko. Naložil sem starejši gonilnik (5x.xx) pa je bila teževe rešena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kinca ()

jedateruk ::

Hvala! Res je problem v nVidijinem gonilniku, ker vem, da mi je verzija UT 436 delala na win 98 - millenium edition. POtem moram samo starejši gonilnik najti. Ok, bom probal, če bojo kaki problemi, se pa še kaj oglasim :)

Sem si naložil staro verzijo za win 98 me, pa ni delalo, potem naložim neko staro verzijo za win xp pa tudi ni efekta... Zgleda da ne bo nič od online igranja... smrk... :(

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

Problem rešen!

Rešitev ni bila v gonilnikih za grafično kartico ampak v verziji UT-ja. Sem nabavil patch 451 in zdaj je ok. Hvala za to da ste mi povedali za verzijo 452 (oz. 451).

jedateruk ::

Zdaj ko mi stvar dela, že par dni sprobavam pa vidim da imajo vsi serverji "hardcore" game mode. Me zanima - če kdo ve -kje bi se dalo najti serverje s "classic" načinom igre Unreal Tournamenta.

jedateruk ::

Novi problemi :D

Zdaj mi z verzijo 451 dela multiplayer, mi pa ne dela Unreal Editor - mi napiše:

Critical error
History UeditorEngine::Init < - InitEngine

Slučajno kdo ve, kaj hudiča to pomeni in kako naj usposobim unr. editor????

jedateruk ::

Sem zrihtal da mi dela tako UT 451 in Unreal Editor 436.

Zdaj pa novo retard vprašanje: kaj je treba vse naredit, če hočem začet svojo multiplayer igro?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414266 (1921) kuglvinkl
»

UT classic klan

Oddelek: Igre
332329 (1332) Nagi Bator
»

NEST.2004 - Dedicated game serverji

Oddelek: Slo-Tech
272273 (1764) Z-lot
»

Futuremark - goljufajmo skupaj!

Oddelek: Novice / Grafične kartice
352357 (2357) JustVi
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812611 (7671) R33D3M33R

Več podobnih tem