» »

FlyVideo Software?

FlyVideo Software?

Shadowman-x ::

Ker sam nimam izkušenj s TV karticami, se obračam na vas z vprašanjem, kateri program priporočiti kolegu, da uporabi pri delu s TV kartico Fly Video?:|

whatson ::

hmmm.. moj kolega uporablja tisti program, ki je proložen k tunerju... sicer ja pa Fly Video tuner kar precej zanič...

matevzm ::

Vsaj pod w2k ima FlyVideo sw nekaj grdih lastnosti, rajsi poskusi z Borg TV.
dTV pa nekako ne najde registry entryja in noce delati (po mojih izkusnjah).

miranpozar ::

Programi, ki so priloženi tem kitajskim in tajvanskim karticam so vsi po vrsti totalno zanič!
Prava stvar je BorgTV!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Simko ::

A mi lahko kdo pove, kaj vse moram nastaviti pri tem BorgTV. Imam flyvideo in mi ne najde programov, vse kaj mi ven vrže je animal planet in slo 1...
Pod F3 imam neke nastavitve, lahko izberem območje pa to(Evropa(zrak), Nemčija.....)Katero naj izberem. Prav tako ne vem kateri tuner naj nastavim(Philips pal.....)
Hvala
Aja, kaj pa tam v btTool moram kaj nastaviti?

matevzm ::

Kaetri tuner in ostalo bos moral vedeti sam.
V bToolu ni potrebno nastavljati nic.
Nastavi FlyVideo, da ti krmili zvok. Kolikor jaz vem, imajo Flyji vecinoma Philips PAL I tunerje (ne sprasuj me zakaj so I, ker pojma nimam, ampak na Zoltrixu je isto). Obmocje izberi Evropa zrak in mu daj, naj poisce kanale. To bi bilo vse...

miranpozar ::

Na nastavitvah hardvera (F4) nastavi na FlyVideo98 (1 ali 2), Philips PAL, Auto, spodaj pa še Tuner in Audio oba na Line-In, odkljukaj AFC in Init PLL.
V iskanju kanalov (F3) pa najboljše kar Whole Band - Scan band.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

matevzm ::

Hm, ja, sorry, nisem pomislil na kabel. Lahko das pregledati celo obmocje, ne skodi, samo malce dlje traja. Nastavitve za vhod zvoka pa so odvisne od tega, kam si napeljal zvok.

Simko ::

OK hvala, vse dela....
samo na pilota pa lahko pozabim, a?
LP

miranpozar ::

Zakaj pa bi pozabil na pilota? Tip, ki je naredil BorgTV je naredil tudi posebaj programček po imenu BorgRemote. Dobiš ga na njegovi uradni strani. Je kar zajeban za nastavitve!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Shadowman-x ::

Vsem lepa hvala za pomoč in še veliko užitka ob računalnikih.

Simko ::

OK, sem vzel dol tega borgremota....pa imam problem(seveda :D )
Ker imam tisto flyvideo kartico brez tvtunera, sem si izbral flyvideo98, ker moje ni....pa mi sploh neregistrira ko stiskam tipke...pol pa zaženem original software od flyvidea, pa mi vsako pritisnjeno tipko lepo izpiše...čea zaženem bTV pa nič...kaj mi je storiti?
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako lahko ugotovim....

Oddelek: Strojna oprema
6943 (826) eiht
»

tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
111141 (925) matevzm
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292317 (1844) miha
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277854 (6992) mojsterpeter
»

BorgTV

Oddelek: Programska oprema
71233 (1105) Quickbeam

Več podobnih tem