» »

Pleksi!!!!!!

Pleksi!!!!!!

jeanmike ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima s cim bi se dalo urezat pleksi za blok za procesor, ampak me ne zanima okoli ampak samo utor za tesnilo.
probu sm ze z rezkalnikom pa sm unicu ze 2 pleksija. Rad bi da bi bilo na vseh straneh enako globoko in enako oddaljeno od roba. Rezkalnik pa mi naredi tudi presiroko spranjo. rad bi da bi bila sirin spranje najvec 3mm globina opa 1mm.

Plis pomagite!

Boskox ::

Mogoce bi pomagala pilica?

jeanmike ::

Ja sej pilca bi bla uredu sam tud ksna je uprasanje in kje jo dobit. ker ce bi s pilco pilu bi mogla met uno za pilit na koncu da bi sploh lahko kaj pobralo. Kakor se mi zdi majo vse pile gladko glavo in si z njo ne morem nec pomagat. Pa tudi casa bi mi pobralo veliko ka mam nrdit za procesor in graficno.

Ce ma se kdo kaksen predlog tudi kako je sam nrdu nej kr napise:)

Gapko94 ::

moj fotr ma firmo s plastiko in bi se dalo hehe!!!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
bikers rolls YEAAA IAM BIKER hehe!!!

jeanmike ::

Ja kej nej recem zdej bi blo ful dobro ce bi mew tut moj fotr tako firmo :D samo sm se odlocu da sploh ne bom naredu kanalcka za tesnilo, pač pa bom tesnilo mocni stisnu med pleksi pa bakr.

Glih zdej me je zcnu jebat ventilator od procesorja tko da bo treba vodno kmal ustimat.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje by brothers archer and jeryslo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151559 (1265) madmitch
»

vodni blok za radeona (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
585747 (4157) Jackal
»

Vodni blok doma narejen

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251900 (1358) frenk
»

B&M vodni bloki (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
937164 (4805) Smorny
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517255 (12337) the_unborn

Več podobnih tem