» »

Vudu3 driverji za Xp

Vudu3 driverji za Xp

Filo ::

Vem da je ta tema že bla, ampak je bla že neki časa nazaj. U glavnem, sem v tisti prejšnji temi prebral za link
(www.electic.com/download/download.cgi?v...
in sem pol tud hotu potegnt dol sam nisem mogu (broken link al whatever). Zdej če še kdo ve za kasen druh link ki naj bi vseboval ta file.
Zakaj ta file, baje nej bi res vse delal in ne tko kot nekateri driverji za xp ki so kr neki. Če pa kdo ve še za ksne BOLJŠE in novejše driverje nej pač sporoči. Hvala.

Evo tuki je link od te starni:
www.electic.com
pa še enkrat link od unga fila oziroma njegove strani:
www.electic.com/download/download.cgi?v...

Filo ::

Hvala vseeno sem ze nasel te driverje ki so odlični in boljši in novejši. Ne boste pa verjeli, so iz iste strani kot tisti prej!!:\

Če jih kdo rabi je tukaj link

akulp ::

Ampak madona men pa ta stran nikakor ne deluje z vašimi linki. A mi lahko kdo PROSIM pošlje na mail driverje.
HVALA

Filo ::

Na tega uporab( Copy & paste valda )

www.electic.com/download/download.cgi?v...
Za mejl je pa malo predlog ( 8mb ), A-ne:D

Marjan ::

Tukile link! dobiš čisto vse kar se tiče 3dfx + winXP !

Najnovejše driverje za XP-je, postopek instalacije,...

Priporočam vsem!

akulp ::

Hvala vsem ampak a veste kwa je fora...VooDoo mi je crknu. Kr ene črte se kažejo čez ekran..Kwa je to.:(

Marjan ::

Če imaš navitega je to zarad prevelike temperature!

Voranz ::

Koliko po izkusnjah navijate frekvence ipd. na Voodoo 3 - 3000, tako da kartica se spodobno - stabilno deluje ?

Filo ::

Marjan, sam pr teh tvojih driverjih ne dela tv-out. Mislm vsaj tako tm piše.

Jest sem drgac svojga vuduja3 3500 največ navil iz 183 na 200 za vec pa sploh se nisem probu. Mam pa na njem en malo prirejen, da sploh gor paše ,ventilator ki je drugače namenjen za hlajenje Slot procesrorje.

ar4743 ::

Filo, zanima me če si slučajno usposobil tuner pod xp.
Če ti ga je uspelo usposobit bi te prosil če mi lahko poveš kako si ga inštaliral in katere driverje si uporabil.

Filo ::

Ne mi ni uspel, to pa predvsem zato ker na netu še nisem najdu oziroma zasledu visual reality za Xp, ki so potrebeni za delovanje tunerja. Sicer obstajajo visual reality za windows 2000, ampak jih še nisem probu gor inštalerat. Pa tud ne vem če bi jih, ker driverji od vudu3 za win2000 mi niso delal.

Filo ::

A ma kdo kšn link do programcka za overclockanje vuduja3, ki dela v xp-jih.

PoCar ::

Kot prvo link je spet dol :( ( za Voodoo3 3000 driverje)
Ja jest mam tut Tv out na grafikuli a ti driverji delajo na XP ce das tele driverje z linka gor???

LP

Live long and prosper! ;)
Live long and prosper! ;)

Filo ::

Pogledu sem na link pa res ne dela in sicer tudi celotna stran ne dela. Ne vem upimo da zarad popravil. Sej bi vam dal ime zipa oziroma teh driverjrev, ampak sem jih na žalost založil ali pa zbrisal.:\Če jih bom kje najdel vas bom obvestil.

Ja s temi driverji dela tv-out.

PoCar ::

Thx Filo :))
Sam link se zmeri ne dela :(
A bi se dal tole zadevo dat na Slo-Tech med Downloads??
admin PLZZZZZZZZZ!

LP
Live long and prosper! ;)

Filo ::

Imam veselo novico: Našel sem datoteko z temi driverji. Imenuje se vx-wxp-1.01 .Tako da to upišite pod search in pomoje se bo že kaj pokazalo.:D:D

PoCar ::

Ej to je zdej zlata vredn sm vpisov tut to pa ne pomaga :( :( pise ->"No documents were found!" :(
a bi se dal na FTP dat-kuk pa je zadeve?? a mi posljes tvoj mail plz na tomskr@email.si
THX
Live long and prosper! ;)

Filo ::

Ej ni res, sem šel na Yahoo pa mi je tri site vn vrgu tko da tm probi.:D

Amo ::

Tu je link
Voodoo3 drivers

lp

Klemenn ::

ja jaz sem do zdej snel že ene 3 drajverje za win xp pa so nekam čudni pr enih pridejo neke txt datoteke jih moraš nekam skopirat, pr enem je setup program. k se je kdo že spravu delat kakšen test večih drajverjev za 3dfx XP različnih ``proizvajalcev´´ Kateri so najboljši če ima kdo final verzijo katere ni treba aktivirat naj mi pošlje mail zamenjam za win 95-98-me. če kdo če.

Filo ::

Ja, ne vem men so te driverji do zdej od vseh najboljši. Instalacija je zelo user frendly. Mislm jest sem pol mogu sicer še enkrat instalerat toolse ampak jeb.. ga. Zdej bi edin še rabu Visual reality pa če kdo ve še za link za voodoo3 overclocker. Morm še mal kartico naspiderat. HI hi:DKar se pa testa tiče, če ma kdo cajt pa živce nej se lot. Jest vem da jih nimam. Pa itaq se mi ne da.:DJest sm sam srečen da sem tekom časa in da še bom tekom časa še bolj zrihtu računalnik, softwersko se to pravi.

Klemenn ::

kaj bi se katermu od adminov to dal?

Filo ::

Veš ne vem če je to sploh aktualno za njih ? Pomojem že vsi posedujejo GejForcove izrisovalnike. Ali pač.. :D3dfx pa je že zdavnej propadu tko da testi bi bli itaq na osnovi starih uradnih in unih ki se pojavljajo na netu. Sam bi se res lahko potrudil še mal za une z Starim dobrim voodoojem. :)Če mene vprašaš jih pa sploh ni mal. Nato bi lahko še kašno anketo naredil. Upam da še kej berejo admini tole. HALO - ANKETA - HALO :D
Ne res vsaj anketo bi lahko dal. Vsaj pol po telem šiš-kebabu.LOL:)

Filo ::

PLZZZ vsaj anketo si zaslužmo ! :'(

Klemenn ::

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! L*NOB*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;((;((;((>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gonilniki Voodoo 3 + XP?

Oddelek: Programska oprema
151451 (1196) XS!D3
»

Novi 3DFX Voodoo Banshee gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
272114 (2114) SkyNet
»

Voodoo 3 2000 v XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
5883 (818) Tr0n
»

Voodoo 3 3000

Oddelek: Pomoč in nasveti
71234 (1114) Tomi
»

3 kompleti gonilnikov za 3dfx

Oddelek: Zvok in slika
412294 (1564) Dalmatinc

Več podobnih tem