» »

Voodoo 3 3000

Voodoo 3 3000

modjo ::

Mam en problem. Windowsi 2000 mi ne želijo sprejeti nove driverje za voodoo 3 3000. Brez njih pa ne morem igrati špile. Poizkušal sem že več driverjev pa je vedno isto.
Windowsi se obnašajo tko kot da nočejo sprejeti nove driverje ali pa ne morejo zamenjati stare driverje. Tudi v device manegerju se to ne da storiti saj vedno prepozna samo stare driverje, ta nove pa kar preskoči!

Help!!!

bexl ::

probaj tole: možnosti mape nastavi tako da ti pokaže skrite in sistemske datoteke
nato pojdi v mapo WINDOWS in poišči mapo INF,( ki je malo megleno obarvana) znotraj te mape poišči 3Dfx ali V3 .INF vglavnem nekaj takega, ko boš našel jo brez skrbi izbriši,nato namesti nove gonilnike:D
kako je lepo biti glup!!!

tedybear ::

Mene pa zanima pri V3 3000,kaj naredit,da mi bo TV out delal....imam vse potrebne kable in pri gonilnikih ne vem kaj narediti...POMAGAJTE!!!!
KABEL RULA!!!

Dami ::

Modjo: sej vem da to ni sam, a si pogledu če maš slučajn driverje za win98 in ne 2000?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

XsenO ::

hmmm....... če misliš računalnik uporabljat za igre raje menjaj os na win98 ali winme ker kar sem jaz slišal imaš z win2000 v igrah ponavadi probleme
1 + 1 = 1

Boogy ::

Mam isto konfiguracijo - win2000 in voodoo3 3000 in sem se ubadal z istimi problemi. Na koncu mi je uspel vse usposobit takole:
- driverje sem instaliral direkt s CD-ja ki ga dobis zraven, najnovejši driverji so me nemogoče zaje****, tko da s temi pa dela; men je tud sam instaliru grafično pa sem tko rešu problem da sem šou v device manager pa ker ni hotel spremenit driverjev, sem ga pobrisal pa še enkrat naštimu brez restarta kadarkol vmes in zdej dela
- tv-out sem usposobil z 3dfx tools, ki jih dobiš tuki.

Če te pa še kej zanima maš pa na tej strani še marsikej napisan al pa tle vpraši.

modjo ::

Ja, sm vse lepo spedenal. Če vas zanima kako se da:
Morš odinštalirati driverje s čarovnikom!!! In potem daš nove driverje z neta gor. "Če greš tam v device manager pa daš uninstal se vedno ne bo delalo. Tko da morš odstranit driverje s čarovnikom"

Dami sem pogledal in vseh sedem različnih driverjev, ki sem jih staknil z neta so bli za Winse 2000.
XsenO; nisem tako nadobudni igralec igric tko da ne bom se menjal winsow. Ti so mi prav všeč kr vse hitr dela pa nobenega blu skrina, kot npr. pri WinMe, ki sem jih vrgel dol po dveh tednih ker so čist v bedu.

A so win 2000 res tako bed za špile?

Tomi ::

tedy: greš na 3dfx Tools in pod TV Tool. Potem izbereš display TV and screen ( ali nekaj takega ), nakar si izbereš signal, ki ga bo kartica oddajala. Ponavadi je to Pal B. Potem bi moralo delati, če pa ne bo, pa kar napiši..
mojdo: ja na žalost so res bolj slabi. Počakaj na XP.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

voodoo3 in windows2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
7910 (829) CallMeAl
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121746 (1510) Arthur
»

Voodoo 3 in Win XP in 3Dfx tools :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91264 (1103) PRiMoZ-
»

Prosim pomoč pri navijanju V3

Oddelek: Zvok in slika
121105 (941) EvilK|NG
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211907 (1636) rookie

Več podobnih tem