» »

Par stvari bi vprašal o igricah

Par stvari bi vprašal o igricah

norc ::

Torej najprej me zanima kaj je to STarforce zaščita(al neki tazka) pa kja je še bol zagamanga al pa manj al pa,.. no skratka mal o teh zaščitah

pol pa me še zanima kako recimo se potegne dol STEAM igrco vem da:
-inšataliraš programček(zastonj ne)?
-potem prek tega dol vlečeš

Samo:
-kje moreš tle plačat?
a za vsako igro posebi plačaš al maš že vse skup v kakem "paketu "al pa kj tazga

aja pa še to:
kere igrce priporočate za celerona 2800 in ati radeon 9200(da se ne zatika pa da je zanimiva:D )

najlepša hvala za odgovore
  • spremenil: norc ()

Matek ::

Starforce zaščita je ena naprednejših zaščit (obstaja več zaporednih številk - verzij). Igre, zaščitene s to zaščito, so se pojavile na nelegalnih straneh malce kasneje, ker je zadevo očitno težko razbiti.

Kar se pa tiče steama - igre plačaš s kreditno kartico in jih potem preneseš.

Priporočam ti pa warcraft 3.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Tilen ::

Steam account si lahko pridobis tudi tako, da v tem trenutku odhitis v Big Bang in si tam kupis HL2. Koda, ki jo uporabljas za HL2 se uporabi tudi pri kreiranju Steam racuna. Dobro je, da si pri ustvarjanju slednjega ne izberemo lahkega gesla, ker nepridipravi to radi izkoriscajo in si takoj ob 10k v primeru, da ugotovijo tvoje geslo in ga spremenijo. CD key se zaklene skupaj z uporabniskim imenom, tako da tudi v primeru, da kdo ve tvoj cd key ne more igrat on-line.

Glede teh paketov pa najbolje da si kr preberes na uradni strani.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

igor0203 ::

Ja sam ta Steam ma baje ful v kur** zaščito

Tilen ::

Boljša je kot si lahko misliš. Lahko je pa zaščita ne vem kako dobra če ti uporabljaš povsod enake passworde in se mogoce username in se mogoce kdaj pa kdaj kaksnega komu poves. Ja, potem pa ti tudi ne vem kaksna vesoljska zascita ne pomaga.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vesoljc ::

zascita je itaq samo vprasanje casa...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

triple cross ::

Starforce ter Steam račun se uporabljata v igrah. Časi igrc so že dolgo mimo, vsaj v primerih, ki te zanimajo. Sicer obstajajo tudi danes še igrce, ampak so velikosti nekaj MB, vsekakor pa ne GB.

pURan ::

na taki kibli lohka HL 2 na high poganjas.ce mas 1024 rama . ne bos verjel kako je optimiziran za radeone...

norc ::

ok pol ostajam na non steam namreč tolk pčaćvat me glih starši razčetverjo:D

aha se prev na moji kibli bi šlo še kr dost stvari super:)) sma še 512 rama pa smo zmagal(sj drgač že dolg zbiram sredstva sam zmeri pride vmes kaj pomembejšega vmes;((

ok najlepša vam hvala če pa kdo še kaj ve kaj gre tekoče tu gor naj prosim pove


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trackmania nations

Oddelek: Igre
163874 (904) MrStein
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853543 (18076) Bananovec
»

StarForce zaščita (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
645801 (4077) buick
»

Kupujem Counter - Strike 1.6

Oddelek: Igre
292960 (2694) win64
»

Half-Life 2 končno izšel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
764179 (4179) Arto

Več podobnih tem