» »

Trackmania nations

Trackmania nations

Mohic ::

Igro si lahko zastonj poberete z uradne strani(http://www.trackmania.com/en/), zainteresirani pa se dobimo na startu.

[img]http://shrani.si/files/tmn1zxoo.jpg[/im...
Igrica je postavljena v prihodnost (sicer to nikjer ne piše, moje sklepanje, nasploh je o igrici malo podatkov oziroma background story kot smo vajeni pri online igricah, tukaj ni čist nič). Dirkate s formulami, (pa ne takimi kot so zdaj ), ki dosegajo velike hitrosti. Khm naprimer 500km/h. Zato so po progah tudi halfpipe in razni lupingi in veliki skoki itd... Dogajanje se ubistvu dogaja v stadionu, nasploh daje podobnost olimpijskim igram. Čeprav formule dosegajo take hitrosti, je zelo velik poudarek na fiziki, igrica je nasploh [b]zelo realistična.

Ko začnete igrat, si zberete državo, ki boste zastopali (kasneje lahko spremenite). Vsaka država ima svojo formulo. Pobarvano z njihovo zastavo in logotipi. Ni nujno da je čez celo formulo zastava narisana, naprimer od nizozemske je formula cela oranžna in ima male logotipe zastavic. Vse države imajo enake formule, razlikujejo se samo kako so pobarvane. Tudi atributi, to mislim top speed, acceleration... imajo vse države popolnoma enake. Tako da vse določa vaše znanje.

Obstaja tudi slovenska stran za to igrico (je še v obdelavi) : www.trackmaniaslo.tk

;-) ::

Igro igram odkar je prišla ven in je res zelo dobra. Sicer novim igralcem bolj priporočam nadaljevanje igre TrackMania Nations Forever kjer se vozi še po blatu in drugih materialih, proge pa so bolj dodelane.

V bistvu gre za igranje, kjer nabiraš točke (čez cel špil) več točk imaš boljši rank si. Točke pridobivaš tako da prehitiš tiste z boljšim rankom od tebe. V TMN sm bil že top 500 med počitnicami potem sem pa nehal, zdaj igram le še ko je čas, med počitnicami pa bom spet vtrgal =)

Skupne točke državljanov se pokažejo na lestvici držav. Tako da je to v bistvu tekma nacij. Slovenija velja za kar dobro v igri in imamo kar kaka 2 zelo dobra klana in nekaj vrhunskih igralcev (goord, bigweed itd. so eni izmed boljših na svetu)

Dobra igra-jo priporočam!

 screen1

screen1


 screen2

screen2


 screen3

screen3



TMN Forever pa je novejša različica TMN oz. nadgradnja. Tu je več prog kot sem že povedal, dodelano pa je tudi točkovanje itd. Tako vidimo kateri smo na štajerskem delu (primer), v sloveniji in na svetu. Vsaka država je razdeljena na pokrajine itd. super!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

ahac ::

Brezplačni špil z Starforce? Nein, danke. Mi ni do tega, da bi spet imel probleme z cdromom.
www.boycottstarforce.net
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Mohic ::

Naj te popravim. Tudi v TMN lahko vidiš, kateri si na svetu, v Sloveniji in v svoji regiji.

Drugače ap vsi zainteresirani pridite na spletno stran : www.trackmania.tk

iLichu ::

grafika pa ni slaba za free game :D

BluPhenix ::

ahac, kje si pa pobral, da imata forever ali forever nations starforce?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tr0n ::

TMNF free on Steam. :)

Orbit89 ::

Pri steam verziji ti zatezi vsakokrat z reklamo, ko gres iz igre.
Tako da je se vedno superiorna navadna verzija.

Nevem kje pa ste nasli star force zascito, saj ni potrebe da bi sploh bila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orbit89 ()

ahac ::

Nevem kje pa ste nasli star force zascito, saj ni potrebe da bi sploh bila.

Povej to developerjem...

Za forever ne vem, ampak stari TMN je 100% imel Starforce. No.. od takrat se takih iger izogibam, ker ne želim spet imet problemov.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

The games in the TrackMania series used a controversial copy protection system called StarForce, which silently installs a driver with all versions of TrackMania Original, TrackMania Sunrise, and the original TrackMania Nations. Many sources falsely reported that TrackMania Nations updated the StarForce drivers only if they were already installed, but the latest version as of 28 May 2007 installed the StarForce drivers on all computers, even though TrackMania Nations is freeware. The original TrackMania United features StarForce protection built into the executable to check the software's key, but does not install the driver. One video games review site gave TrackMania United a rating of 0 out of 10 because of the inclusion of StarForce.

Although it originally included the system, on 29 June 2007 Valve Software announced that the version of TrackMania United distributed via the company's Steam digital distribution platform would no longer include StarForce.

Trackmania United Forever and Trackmania Nations Forever do not include StarForce. If they are applied as upgrades to version of Trackmania United or Trackmania Nations which do include StarForce, they attempt to remove it.

----------

Povzetek:
Igra ima Starforce, kljub temu, da je freeware in je zato marsikje dobila oceno 0 od 10 :D
"Trackmania United Forever" in "Trackmania Nations Forever" ne nameščata več Starforce driverjev.

molotov ::

2 stari verziji te igre sm že preigral in moram rečt, da sm dosti užival, še posebej ko smo s cimri zbijali en drugmu rekorde in pili pir ;)

Moram provat to freeware verzijo, se vidimo na štartu.

Mohic ::

Pridite na stran www.trackmaniaslo.tk se zmenimo za kakšno ligo in tekmo

R33D3M33R ::

Všečna poteza. To da ima starforce me ne moti, ker še nikoli nisem imel težav s tem.

P.S: če imate v kakem predalu rdeče-modra očala (ali kakršnekoli barve že), preizkusite 3d način. Zna biti zabaven :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

iNooby ::

eh že stara igrca,samo mi je pa ni uspelo obrnit, zadnje dirke so težke ko svinje
drugač pa je legendarna igrca ni kaj :D
Haters gonna hate...

janwoolf ::

Zivio!
rad bi avto (f1) zamenjal u forda mustanga... sam men ne gre... jz sm tga prebru
http://www.trackmania-carpark.com/faq.p... pa men ni uspelo?'
C2D E8400, Crucial Ballistix Tracer 2x1gb PC-8500,
P5K-E, XFX 8800GTS (G92) 512MB,Antec nine hundred
cooling 4x120mm and 1x200mm, Enermax Infiniti 650W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janwoolf ()

Mohic ::

ta avto sam okopiri v mapo cars in je

MrStein ::

Je možno v Trackmania Nations Forever (free igra) nastaviti ločljivost 2560x1440 ?
Se mi zdi, da mi je prej ratalo, ampak sem vmes reinstaliral Windows in zdaj ne ponivi več kot 1920x1080.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trackmania 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
554575 (2824) dottor
»

Brezplačne igre

Oddelek: Igre
142248 (1414) bluefish
»

Katero dirkačino priporočate

Oddelek: Igre
71106 (841) janko5213
»

Katere igre preko neta?

Oddelek: Igre
274003 (3239) Chronoboy
»

Nekaj novičk iz sveta iger

Oddelek: Novice / Igre
62502 (2502) frenk

Več podobnih tem