» »

Kupujem Counter - Strike 1.6

Kupujem Counter - Strike 1.6

Lama ::

Pozdravljeni!

Rad bi kupil igro Counter - Strike 1.6, ki sem jo pred enim letom igral pri bratrancu ;) Zdaj si jo želim ampak na spletnih računalniških straneh ne najdem nič o Counter - Strike 1.6 ... Na spletni strani Igabiba sem našel samo igro Counter - Strike 1 Anthology ( mislim, da je paket večih CS iger ) in me zanima, če je Counter - Strike kaj drugačna od Counter - Strike 1.6 ..

Tukaj imate še povezavo do spletne strani ( izdelka ), ki sem ga našel ;)

https://igabiba.joker.si/izdelek.php?me...

P.S: Če to ni ista igra kot Counter Strike 1.6 mi lahko prosim kdo pove kje bi kupil CS 1.6 ?

Lep pozdrav, Lama

d0rK ::

Kupuje se igro Half Life 1. S kljucem tega se registriras na Steam in brezplacno potegnes CS 1.6 ki je MOD za Half Life. Program Steam. Torej:

1. Kupis Half Life 1
2. Instaliras program Steam
3. Ustvaris racun in se prijavis
4. Uporabis kljuc od HL1 ter preko Steama pogenes dol HL1
5. Imas na voljo brezplacen mod CS 1.6

Za Counter Strike: Source pa potrebujes HL2.

boogie_xlr ::

Ja, Anthology paket vsebuje:
Counter-Strike 1.6
Counter-Strike 1.6: Condition Zero (praktično enaka prvi, mogoče kakšne izboljšave)
Counter-Strike Bot (dodatek, ki doda bote tvoji igri)

Tebe muči razlika med CS in CS:S
CS je navadn Counter-Strike 1.6, medtem ko CS:S je Counter-Strike: Source, ki je pa novejša izvedba kounterštrajka, ki temelji na Source pogonu.

tattoo ::

Lahko jo kupiš preko Steama (http://store.steampowered.com/) ali pa v trgovini. Prodajajo pa tudi v BigBangu. Priporočam, da letiš v najbližji BigBang in si jo tam kupiš.

Lama ::

Aha, torej kaj bolj priporočate ? Da kupim Half Life 1 in potem preko Steama potegnem ali, da si grem kupit kar CS 1.6 v BigBang ?

lp

tattoo ::

Ti kar pojdi po COUNTERSTRIKE 1 - ANTHOLOGY v BigBanga za 16EUR in ti bo delalo. :)

Lama ::

Aha, in če to kupim dobim tudi Steam in si lahko katerokoli Steam igro potegnem dol, ali .. ?

lp

tattoo ::

Niti ne. Steam si s spletne strani brezplačno potegneš, je ful majhen program (pod 1mb) in potem se preko Steama registriraš in ti tudi zdownloda igro CS 1.6. Za kakšne druge igre, ki jih prav tako prodajajo (delujejo) preko Steama pa jih moreš sam dokupit. Ali preko Steama ali v kaki trgovini.

Tukaj, malo prečekiraj in ti bo takoj več jasno:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tattoo ()

Lama ::

Aha, kaj pa, če kupim Hal Life 1 ? Ker mislim, da je moj bratranec kupil HF1 in potem dobil Steam in zdownloadal CS 1.6, ampak jaz sem potem BREZPLAČNO potegnil dol še Day of Defeat in pa HF2 in še ena igra samo ne vem kako se imenuje ..

lp

tattoo ::

Si mogoče potegnil demo? Brezplačno steam ne da nič :) Drugače pa ne vem kako je s tem HL1, pomoje bi moralo delati. Več info imaš tukaj samo nikjer nič ne piše za Counter Strike.

Opkow ::

Je res treba prej kupit HL1?
A ni samo, da si instaliras Steam, izberes counter strike 1.6, placas 10 EUR in spilas?

tattoo ::

Zanimivo v Steam storu maš Counter Strike 1.6 za 8EUR in Anthology za 12EUR. Mogoče se ti res bolj splača kupit preko Steama igro.

Lama ::

Preko interneta ne kupujem, žal .. Verjetno grem v BigBang kupiti kar CS 1 Anthology pa zdownloadam Steam, se registriram in igram :) CD Key pa dobim v škatli od igre, kajne ?

lp

tattoo ::

Tako je, se registriraš in potem si narediš uporabniško ime ter geslo. S tem pa potem preko Steama igraš.

Lama ::

OK, evo, v Big Bang mega magar že jutri skočim, nabavim in v Nedeljo že veselo nažigam :D Hvala za pomoč ;)

Aja, a se mi splača Steam že zdajle lepo dol dat al moraš to po inštalaciji igre, ali .. ?

lp

d0rK ::

Lahko ze sedaj. Pa ustvaris en racun. Samo brez serijske ne bos mogel iger prenesti na racunalnik.

Lama ::

Ja saj to vem, če račun ustvarim bom imel pač samo Steam račun, ko pa naložim CS pa aktiviram serijsko potem pa bom lahko prenesel igre :) No, hvala za vso pomoč, res sem hvaležen za pametne odgovore, lahko zaklenete temo! ;)

Lep pozdrav, Lama

ZaOstali ::

Kupuje se igro Half Life 1. S kljucem tega se registriras na Steam in brezplacno potegnes CS 1.6 ki je MOD za Half Life. Program Steam. Torej:

1. Kupis Half Life 1
2. Instaliras program Steam
3. Ustvaris racun in se prijavis
4. Uporabis kljuc od HL1 ter preko Steama pogenes dol HL1
5. Imas na voljo brezplacen mod CS 1.6

Za Counter Strike: Source pa potrebujes HL2.

nE NE NE .
CS 1.6 je samostojna igra in ni brezplačna.
CS 1.5 pa je mod za Half Life 1 (je predhodnik 1.6, seveda brez dosti updateov)in ti lavfa edino če si lastiš tudi Half Life 1.
Da ne omenim, da je število serverjev porazno.

Morda ti bo Counter-Strike:Source ("kao" prenovljena verzija) dosti bolj všeč, ker ima lepšo grafiko...
Z CSSjem lahko igras tudi HL2 mode. Enih par jih je kar fajn. Decembra pa itak prenovljeni Half Life 1(originalen naslov: Black Mesa, in je mod za HL2)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

d0rK ::

What? CS 1.6 je isti kurac kot 1.5. Za igranje pa potrebujes kljuc ki ga dobis s HL1.

In sploh ni res da je samostojna igra. Nazadne ko sem jo snel prek Steama mi je se HL1 potegnil dol in instaliral.

Lama ::

Hehe, ne se kregat zdej :) Jst sm se odloču, kupil si bom igro Counter Strike 1 Anthology, v njej dobiš Counter Strike 1.6 in CSS za samo 15 EUR :) Hehe, meni ni pomembna grafika, sem igral CS 1.6 in mi je samo to važno, da spet zaigram :D

Lp

d0rK ::

No al pa ta kljuc. Pac enga rabis, moj je prisel iz HL1 skatle.

Je pa res da 1.6 scena zamira. Hudo. Sioli so mrtvi, Triera se neki diha, BemBema ni vec..

Lama ::

Kako zamira, pa pred enim letom, eh, kaj pred enim letom, pred parimi mesci je še čist vredu, serverjev je še kar lepo število, itd .. Tkoda pomoje nebi smela čist propadt, vedno se bo še kakšen našel, ki jo bo igral :D Jaz to tko bi mal za zabavo, po 2 urci na dan, čez vikend mogoče mal več :D Se pa res razjezim, ko nekdo hacka, v 99% primerih so hackerji pod 15 let ;)

No, zdaj pa grem, komaj čakam Ponedeljek, da bom veselo nažigov :D

lp

d0rK ::

Vcasih je bilo vse polhno.. Vsi trije Sioli. Pa se Triera. CS oriented folk bos lazje nasel na Discharged.Org.

blackbfm ::

1.5 je bil dober, 1.6 je neka lesena nadgradnja in je zanič. Za današnje čase pa je dober edino source.

Lama ::

Meni je 1.6 všeč, ne vem zakaj ampak mi je, in spet bi rad malo bunny hopal, he, he :)

Hvala vam za odlične odgovore, moderatorji lahko zaklenete temo ;)

lp

ZaOstali ::

Ko boš kupil, napiši v tej temi tvoj Steam up. račun, da te bomo lahko dodali.
Glede hackerjev pa te naj ne srkbi. Že res, da se na tem ali onem najde kak, ampak hackeri so itak kaznovani.
Če hekaš pri eni igri, te bana pri vseh ki jih maš na računu, tak da nebi rekel, da se ti splača hekat.

What? CS 1.6 je isti kurac kot 1.5. Za igranje pa potrebujes kljuc ki ga dobis s HL1.

In sploh ni res da je samostojna igra. Nazadne ko sem jo snel prek Steama mi je se HL1 potegnil dol in instaliral.

To pa zato, ker je igra bazirana na Golden Source pogonu(spredelani quake engine).
Isto je recimo Day Of Defeat: Source, le da bazira na Source pogonu.
Mod pa je lahko samo takrat, kadar je brezplačen (Pogoji sodelovanja). Tako je Valve določil in tak je bilo, je in če bomo imeli srečo tudi tako bo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

Lama ::

Evo, kupil včeraj in že igral, ampak mislim, da so nadgradili igro, ker so čisto drugačni specijalci, teroristi kot takrat, ko sem nazadnje igral ... Ja, moj Steam je lamk0, dodajte me pa bomo kdaj zaigrali :) Aja, pa prepričan sem, da sem kupil Counter - Strike, mislim, da so nadgradili v tem času ...

lp

Opkow ::

Kar se vizuelnega tice, so malo spremenili obleke. So dodali par modnih dodatkov... ;)

Lama ::

Ja, se mi je zdelo, orožja so čisto enaka, vse enako, mape enake, samo ljudje so drugačni :) Mal bol napredni, he, he :) Sej so mi cool :)

lp

win64 ::

Ne bi reku, profiji so ostali na CS1.6, kao zaradi zakasnitev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853561 (18094) Bananovec
»

Counter Strike za telebane

Oddelek: Igre
92750 (2515) neres
»

kje kupiti half life z cs 1.6

Oddelek: Igre
71832 (1691) GrimReaper
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511605 (8396) BigFoot
»

Counter Strike (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
878252 (6235) bonbonček

Več podobnih tem