» »

Vesoljska streljacina

Vesoljska streljacina

buick ::

A kdo ve katera igra je kaj podobna tistim starim ko z vesoljsko ladjo streljas na proti tebi prihajajoce razne manjse ladje, izstrelke..........ali kaj podobnega v tem smislu?

jureK ::

Crusaders of Space: Open Range, Raptor
Se trudimo, se trudimo

Slo-One ::

dolenc ::

A ve kdo mogoče za kaki novejši vesoljski špil, kej v smislu Freelancerja. Tko da ti da občutek velikosti vesolja, pa da je akcijski, pa da se ni treba uzet 2 tedna da se naučiš igrat :)

dolenc ::

Ups za J... Igrca katera mi je bla všeč se imenuje Starlancer. Evo link do par screenshotov

Zheegec ::

Descent: Freespace 2. Pa velika mod skupnost je, tako da naložiš najnovejši mod in se zabavaš. Je pa to ena najboljših space "simulacij".
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

dolenc ::

E to hvala. Sem tud tale descent že špilu in mi je bil ful všeč, pa se ne bi spomnu naslova.

d3stroyeR ::

x2-the threat ta igra je v stilu freelancerja
tacek je clan jaz sem bumbar

triple cross ::

Pa tudi X-3 je že na sceni. Pa Xeno assault 2, sicer ne vem kakšna je. Imam jo, nisem je pa igral. Steal saviour (spet ne vem kako in kaj), Scrapland, sicer ni v rangu, po katerem sprašuješ. Igra je nekakšen vesoljski GTA. Yager, je tudi vesolščina, Nexus the Jupiter incident
Verjetno bi se spomnil še kakšne, ali pa tudi ne, ker omenjenih iger sploh ne igram.

Mavrik ::

X2 pa X3 pa vseeno nista preveč akcijski... kvečjemu sta bolj tycoona kot ne.

ALIEN: A lahko priporočaš kak dober mod za Freespace 2? Bi rad spet mal inštaliral najboljšo vesoljsko streljačino do sedaj.
The truth is rarely pure and never simple.

Zheegec ::

"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X Rebirth

Oddelek: Igre
192749 (1791) Bolf3nk
»

Joystick in igre

Oddelek: Igre
101159 (139) Kamion
»

Letalske in vesolske igre ?

Oddelek: Igre
213216 (3215) Blazzz
»

ena lepa vesolska simulacija

Oddelek: Igre
312207 (1488) epicus
»

Vesoljska igra

Oddelek: Igre
172054 (1677) opeter

Več podobnih tem