» »

Zalman CNPS 7700-CU ter DFI LanParty UT nF4 Ultra-D

Zalman CNPS 7700-CU ter DFI LanParty UT nF4 Ultra-D

marci ::

Lep pozdrav!
Mene pa zanima če se tile dve stvari ujemajo? Ker na strani od zalmana nism našel informacij o tej plati vse druge so ampak tale žau ne. A ima kdo izkušnje stem al paše na to plato ali ne?

Imam še uprašanje glede gpu ja. Imam 6600gt 128 na pcie in bi rad na njo namestil Zalman Heat-Pipe VGA ZM80D. In me zanima kako se tale zadeva obnaša? potrebujem dodatni ventilator ali ne? Grafična ni navita! Rad bi imel pa tiho mašino ker je trenutno ustvarja zelo velik hrup.

Lp

a13misko ::

Za prvo vprašanje nevem bi trebalo probat, za drugo pa hladilnik je dober pa vse vendar se bo tud z dodatnim ventom preveč grela, ker je predebelo dno na zalmanu in ne odvaja toplote dovolj hitro lahko probaš uničit je ne moreš!
BTW: Sem sam pozabil priklopit kabel za hladilnik na gpu pa je bila idle tem. 66 stopinj ko sem pa zagnal igro pa 120 stopinj a še zdaj dela! >:D

teoo ::

imam obe stvari iz naslova in dela super. Proc zelo zelo težko spravim nad 40°c
defying gravity

marci ::

Hvala obema za odgovor! ;)

a13misko kakšen hladilnik pa ti priporočaš da bi zadeva delovala brez venta pod 120 ;) ( ne bi rad glih jajce na oko peku na grafi)

teoo ti mi še pa prosim povej kako temperaturo maš na gpu-ju? pa še kok je kej glasn tvoj vent na chipsetu?

hvala!

a13misko ::

Glej jaz ti priporočam na grafični zalmana vf700cu Idle temperature so 35 stopinj, največ pa je bilo mislim da 55 stopinj pa še navija se zelo>:D čeprav nimam potrebe!

AndrewSmith ::

Glej jaz ti priporočam na grafični zalmana vf700cu Idle temperature so 35 stopinj, največ pa je bilo mislim da 55 stopinj pa še navija se zelo čeprav nimam potrebe!


Ta cooler je zakon....mam al/cu,hladi u nulo in je ful tih.
Kar je pa najboljse je to da ob menjavi grafe ga enostavno
premontiras na novo grafo,saj podpira skoraj vse novejse grafe
na trgu.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Aja pa na ultra-D plati je chipset vent glasen, ja :D

marci ::

preveč glasen! Se studiram kako zadevo utišati kaj kupiti. tile zalamnovi hladilniki zgledajo kar col.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marci ()

PrimozR ::

Problem je v grafi, ker gleda direkt čez chipset...

pujs ::

Tudi sam sem mel DFI plato skupaj s tem hladilnikom (Zalman CNPS7700-Cu) in ko sem navil komp do konca ni sla temp cez 55°. Hladilnik je res spica (mogoce je mal prevelik). Ampak pride komot na to plato, pa se tko mal zakriva rame, mogoce jih ohladi za kako stopinjo al pa dve :))

BTW, tega Zalmana prodam za 6k ce je kdo zainteresiran naj mi poslje PM (prodajam pa zarad tega k mam zdele vodno).
They toook rrrrrrr jjjjjjbbssss!!!!!!!

wishmaster ::

Nočem odpirat nove teme brezveze ,zato bom postavil vprašanje kar tukaj .Imam v temi omenjeni hladilnik in matično GA-K8NXP-SLI (GIGABYTE ).Kakšne imate izkušnje z omenjnenim hladilnikom (montaža). DPS je čisto blizu procesorja in zato me zanima če sploh paše omenjeni hladilnik noter ?

Ice-Man ::

Lp!

Mam 8rda6+ pro pa je ventilator na chipsetu zelo glasen, kaj bi blo vredi ce bi ga izklopo al bi se pol kaj bol grelo ker zdaj so reze mlacne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje nVidia grafičnih kartic (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
539435 (7719) jebesemeni
»

Test: Zalman 700Cu-Led na 7800GTX

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352562 (1545) jackorsen88
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913944 (7923) Buldožer
»

GF 6600GT AGP cooler?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282398 (1641) 5pellfire
»

Hladilnik za XFX 6600GT

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302699 (1558) Urke

Več podobnih tem