» »

ImageReady

ImageReady

cartman1 ::

Imam problem
Rad bi z ImageReadyem pretvoril .avi format (ki sem ga posnel z frapsom dolg kakšne 2 sec) pretvoril v .gif format toda ko v imageReadyju odprem posnetek mi v quicktaimu predvaja samo zvok ko pa spremenim v .gif pa itak ni zvoka(ker .gif nima zvoka) mi pa predvaja samo bele sličice isto kat da ne bi bilo nič. Ali bi se to dalo spremenit player v ImageRadyju ker quick time ne predvaja .avi zapisov ali pa če se to kako drugače naredi naj mi prosim kdo razloži kako se to naredi, ker sem s tem programom ravno začel pa še total N00b sem.

Za pomoč se najlepše zahvaljujem.

Highlag ::

Imageready sploh ni program za urejanje filmov.

Lahko izdelaš kakšno gif animacijo ter pripraviš slike za objavo na web-u, to je pa tudi vse.
Never trust a computer you can't throw out a window

cartman1 ::

Jst sploh nočem urediti filma ampak ga spremenit v .gif format.

#000000 ::

Hm če si res totalen noob kokr si sam omenu, pol je bolje da zadevo nekam UL in ti jo nekdo drug naredi )če jo bo seveda hotu, 'ugibam da zadevo rabiš za podpis'

imaš pa kr nekaj načinov kako to narest, eden oz, prvi ker mi je padel v glavo, z Vitrual Dub, save as image sequence, in potem te slike z kakim gif animatorjem spraviš v neko animacijo, lahko pa to nardiš vsaj še z parimi programi, ampak postopka pa ne bom razlagal, ta se mi zdi najlažji. LP

Highlag ::

Sem malo pogledal.
Sam ravno tako dobim samo bele slikice. Kdo je kriv za to ne vem.

Mogoče bi bilo najbolje če bi poizkusil najti kakšen avi to gif konverter in tvoj film pretvoril v gif in ga šele nato obdelal v imagready-u. ;)
Never trust a computer you can't throw out a window

cartman1 ::

Ok hvala

Ampak mene zanima kako se to naredi z ImageReadyjem ker baje je sploh ni teško sj ko dam lepo open v ImageRayderyu in zberem pač ta 2 sekundni filem, ki sem ga posnev s frapsom je vse lepo in prav samo slike ni je samo zvok ko ga pa spremenim v .gif format pa je slika bela niti slike niti zvoka. Zvoka zato ni ker če je .gif format ni zvoka, samo moti me ker je v gifu tudi samo bela slika ne pa to kar je v pravem filmčku.


Če ta filem odprem normalno v katerem koli playeryu ga predvaja.

#000000 ::

Hm sorry ampak jest po pravici rečeno še nisem probal tega delat z imageredy-jem :D evo bom zdele probal in poročam. LP

#000000 ::

Evo probal sem kako gre ta zadeva, ha men naredi normalne slike (odlomek je bil AVI (xvid) in vse dela, pomojem da je težava v frapsu oz neprebavljanju njegovega AVI fileta, mogoče bi mogu prekodirat z xvid kodekom ? ne vem ? probaj. LP

Highlag ::

Privzeto hoče Imageready preko quicktime uvozit film tu se očitno zatakne, ker quicktime verjetno ne prepozna kodeka.
Never trust a computer you can't throw out a window

cartman1 ::

S katerim programom naj pa to prekodiram v XViD?

Ali je mogoče narediti da ImageRady ne bi uvozil filma preko quicktime ampak preko katerega drugege playerya naprimar preko realplayerja?

#000000 ::

Virtual dub google.com + virtual dub ali virtual dub mod LP

aja za štimat imageR pa si poglej help ali ctrl+K

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

cartman1 ::

Hajlepša hval za vse odgovore problem sem rešil z 123 Avi To Gif Converter jem :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelovanje bannerjev- s katerim programom?

Oddelek: Izdelava spletišč
213835 (3385) CaqKa
»

Problem z transparentnostjo slik v IE

Oddelek: Pomoč in nasveti
251700 (1507) Anton013
»

izdelava spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
71587 (1457) globe
»

Photoshop 7

Oddelek: Programska oprema
131069 (873) R33D3M33R
»

Kako "narediti" arhiv video posnetkov?

Oddelek: Zvok in slika
202448 (2107) #000000

Več podobnih tem