» »

ALUMINJASTI VENTILATORJI

ALUMINJASTI VENTILATORJI

bluehacker ::

KJe se dajo v sloveniji dobiti 80 ali 120 mm ventiulatorji za pc, ki niso iz poceni plastike??

help

alien-w ::

hihi, taki venti so se dobili en teden se po tem, ko sem jest napisal clanek o svojem ohisju v konradu v LJ, zdej jih pa zal ni vec. Morda se kje kaj najdes, toda ne verjamem. Ce pa vseeno, pa tu sporoči.

--Switch-- ::

Zakaj pa ne iz plastike sej das mrezico cez pa se venta ne vidi tolko!Poglej cene navadnih ventou,predstavljaj si potem vent iz aluminija...veliko drazje-se ne splaca dobro mogoce eden bi se sou samo ko jih mores kupit tri,stiri...
Ce ti pa barva plasticnih ventov ni vsec pa jih pobarvaj!

mojsterpeter ::

fako: vsekakor so aluminijasti silent fani boljši od plastike pa še pocen so bli 1100sit/komad - če to ni deal!:D

Belac ::

v sloveniji boš to mogoč mal težko dobu...pa sej si jih tako montiraš da se ne vidijo dost,če pa te res moti si jih ne dajat na stranske stranice ohišja ampak sam pod plastiko uspredi,pa uzad kr zvrtaj sej se ti ne bo vidlo kr je uzad.jo fako kaj je s tvojimi šumniki?

bluehacker ::

Hvala folk, moj pc ima od spredaj enega 80 mm ki piha luft not(zvrtane so seveda luknjice v sprednji plastiki) en 80 mm piha luft not spodaj na levi strani in en 60 mm piha luft not tik ob njem
Na vrhu pcja pa pihata luft ven dva 80 mm ventilatorje. Zdaj pa bom poleg diskete zvrtal se 2 50mm ventilatorja, ki bota hladila HDD
Ko bom mel cas jih bom pobarval na srebrno modro, za zdaj sem jih pa samo spucal. Mrezic ne bi priporocal, saj s etresejo in so glasne.
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

alien-w ::

tuit jest sem mrezice in razne filtre za prah po hitrem postopku odstranil, ker je zadeva veliko prglasna, tko da tudi jest ne priporočam nič. Raje enkrat na toliko cajta sesalc uzamem, pa mal pospravm v kisti.:)

DrSergioDJ ::

mene ja pa strah, da mi bo kista odletela, ko bom se dodatne vente dokupu ( čitaj: pol bo 5x 120mm, pa 5x 80mm :D:D:D:D:D )
...

mojsterpeter ::

ja, boš mogu svinčene uteži dat v kišto :D

alien-w ::

al pa s klini pa vrvjo (ladijsko po moznosti) pritrdit v parket. :P

bluehacker ::

hahaha, no vente bom ze nasel, ce ne pa bom plasticne pobarval na srebrno
bebebebbe
hahahhđa
:))
I am here to kill all the unvorthy not-hackers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

8800GTS 100 stopinj C

Oddelek: Pomoč in nasveti
131542 (1212) 1024
»

Kako pripraviti stranico ohišja za vgradnjo 2x 120mm vent. (Cheefteck Dragon)?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61350 (1183) Kleto
»

Hladilnik za XP2400+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
514228 (3305) T0RN4D0
»

temparatura XP 1700??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172368 (1750) bodom
»

L0S REzuLTAT0S TU !!! Vsi ki va moja majhna raziskava zanima kojci vržite uč na to ru (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
715051 (4113) texhex

Več podobnih tem