» »

gepard

gepard

bigbug ::

V extra....

Ammm kako se lahko pride do take zivali a ni to prepovedano pri nas?Oz kje so ga sploh dobili...

Nejc Pintar ::

So povedali da so ga dobili v Afriki od enih rejcev al kaj, drugače pa zna to zahtevat precej keša+cajta:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

ČIP 008 ::

Divjo žival je potrebno čimprej vniti v naravno okolje in to vsako če se je sposobna sama preživljati. Če ne pa v ZO ali rezervat, doma v ujetništvu ni dopustno imeti nobene posebej pa ne tako zvane ogrožene vrste.......in je celo kaznivo.

Tear_DR0P ::

teh živali je v sloveniji precej - v bližini celja je nekdo imel dva
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Tashaa ::

Pozdrav vsem,

Sicer vidim, da je ta tema že precej stara, ampak upam, da se bo vseeno našel kdo med vami, ki mi bo lahko pomagal s kakim nasvetom.

Moj prijatelj ima veliko željo, da bi vsaj enkrat v življenju v živo videl geparda. Ker bi mu rada to željo izpolnila, iščem nekoga, ki bi ga imel doma. Do zdaj sem mislila, da gepardov v Sloveniji sploh ni, nato pa sem naletela na odgovor Tear DROP-a. Bi mi lahko prosim povedali, če resnično obstaja kdo, ki ima to žival, kje živi in kako bi stopila z njim/njo v kontakt? Vsaka informacija mi bo zelo v pomoč.

Zahvaljujem se vam za odgovore.
LP
Nataša

jRk0 ::

zoo?
You fuck up once, you loose two teeth.

Tashaa ::

Nimajo ga v zoo na žalost:(((

kalko ::

Imajo jih v ZOO na Dunaju.

Tashaa ::

Ja na Dunaju že, ampak mene zanima za slovenijo.

amigo_no1 ::

Če ti je Dunaj predaleč:
Zoo Zagreb je pomoje precej večji kot LJ zoo.

Mogoče jih imajo tudi v katerem od potujočih cirkusov ?

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

Zagreb. Tam imajo en par, če se prav spomnim.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

NazgulRR ::

Nedolgo nazaj (kakšen mesec, mogoče 2?) je v Nedelu bil članek o eni družini iz Slovenije, ki ima doma geparda (če se prav spomnim je bil gepard). A se mogoče spomni kdo priimka al pa kaj? Jih mogoče kdo pozna? Sem iskal po spletnih izdajah časopisa, pa nisem nič našel :S. Tudi sam bi ga rad enkrat videl :).

Pyr0Beast ::

Na gorenjskem bi moral biti eden, sedaj ze zelo star gepard.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Genetic ::

<joke type="sick">
Pridi k nam pogledat, imamo enega pred kaminom ...
</joke>

Blinder ::

Tashaa je izjavil:

Moj prijatelj ima veliko željo, da bi vsaj enkrat v življenju v živo videl geparda.


Vsaj enkrat.... tip se zaveda, da če ga tista žival napade bo tudi zadnji krat, ko je videl geparda oz. bilokatero žival :))
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Pyr0Beast ::

Spokejte se ven s takimi odgovori.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

NazgulRR ::

NazgulRR je izjavil:

Nedolgo nazaj (kakšen mesec, mogoče 2?) je v Nedelu bil članek o eni družini iz Slovenije, ki ima doma geparda (če se prav spomnim je bil gepard). A se mogoče spomni kdo priimka al pa kaj? Jih mogoče kdo pozna? Sem iskal po spletnih izdajah časopisa, pa nisem nič našel :S. Tudi sam bi ga rad enkrat videl :).



Anyone??

primozzzz ::

Jst se spomnem, k sm biv še zlo majhen, da je neki Švicar al neki tazga mel geparda.. Vsaj mislim, da je bil to gepard.. Mel je nek vikend oziroma stanovanje ob gozdu, in v ogradi geparda.. Blo je pa nekje pri reki Savi, tam v enih rovtah v občini Radovljica, se nespomnm točn, sm pa tisto žival vidu na lastne oči. Lahko da se motim in ni biv gepard ampak mogoče tiger itd..
NI PODPISA

NazgulRR ::

Jp, mislim, da je ta bil not v Nedelu. Prezimijo v Švici, če se prav spomnim...maš mogoče kaj več informacij? Lahko mi na zs pišeš.

primozzzz ::

Aha, kar se spomenm.. Je v kraju Ravnica pol pa greš nekam v gozd (precej zaraščen) prot reki Savi.. Je pa velika ograda tam in v njej ima geparda.. Vrjamem, da če koga dobiš iz tistega kraja, da skoraj vsak ve kje je to..

edit: malo poglej na google zemljevidu, mogoče se pa kje v gozdu vidi kaj, glej pa v bližini reke..
NI PODPISA

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupljene miške spustit ven...

Oddelek: Loža
162128 (1450) einstein :P
»

Ljudje pred par tisoč leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548761 (7249) T-h-o-r
»

Kaj potrebujem, če želim imeti tigra v Sloveniji?

Oddelek: Loža
275699 (4810) harvey
»

Oklep od morskega ježka - čiščenje le tega

Oddelek: Loža
268554 (7959) Ziga Dolhar
»

[Python] GePARD

Oddelek: Programiranje
161687 (1520) OwcA

Več podobnih tem