» »

Triki Derrena Browna

Triki Derrena Browna

tx-z ::

Lihkr sm na SLO 1 gledu tole oddajo, pa me zanima če je še kdo gledu pa kaj misl na to?

Najprej je pršu en človk, bl temn prostor do enga, mu reku da bo šu vn pa pride kmau nazaj, pol je pa pršu, je meu sončna očala, pa obraz prevezan z nekim belim trakom pa kapo, pol se je pa začel odvijat pa ni vidu glave(je mislu da je pod plaščem kje), pa reku da je vidu sam plašč, pol je pa dau še plašč dol pa sploh ni vidu njega...pol je začeu un lutko premikat k jo je uzeu iz ene škatle, pa se je prv ustrašu k unga človeka ni vidu....a je to res možn?:\ (kao neke prevare)...

pa pol še k je una kao misli mu brala pa je res zvedla ulco..

a kdo to ve a je zaigran al resno blo?:P
tx-z

jest10 ::

?? slovensko prosim??
Ker res nekako ne zastopim, kaj bi rad povedal.

zee ::

zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

tx-z ::

jest10, človk normalno oblečn se pogovarjata....ta človk gre vn in pride nazaj not obvezan z enim trakom po glavi pa sončnimi očali pa kapo; da te stvari dol in ga un 1.človk več ne vid...samo plašč, pol pa še plašč sleče pa ga sploh več ne vid...

2. pa k je en človk si mogu ponavlat ulco kjer žvi, ena druga oseba pa ga je prjela tm na čelu nekje pa je probala zvedt ta naslov in je zvedla:P

p.s.:google ne dela do 7mih, bom pol šele prečekiru na netu;)
tx-z

BladE_ ::

u eni temi o coperfildu je biu omenjen Darren Brown in sm si dobu ene 15 delov te serije!! in res ma ene fore cist utrgane :D :D
Akcija - Reakcija

steev ::

Fak, tip je norc. ne dojemam kuko je tisto žensko nauču, da ugotovi ulico od nekoga, ki ga je prvič videla.
Ste gledali rusko ruleto?
:|

Nejc Pintar ::

Sem gledal, pa je tip utrgan:\

Drugače pa to niso triki ampak psihologija, pa Zigam se skos te ne razumem:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

tx-z ::

krkol sm zgori mislu je mišln za tiste k ste gledal lih tista 2 dela:P :))
tx-z

turok ::

Ja...a je to res ta derren brown al je zaigran??
Life is life .... na na na na na

whatever55 ::

Tole je tako zaigrano, kakor jaz zaigram solaže od Maidnov.

mzidy ::

Js tud sumim...pa to je nemogoče kar dela on, če je pa res pa sam svaka mu čast8-O

#000000 ::

Men je bla una fora z denarnico, nabolj huda ostale so bolj tko tko. LP

Stratus ::

Hmm, pa še enkrat hmmm. Oba "hmkota se nanašata na "piši kao što govoriš" način komuniciranja tukaj.
O Derren-u pa tole: Obvlada psihologijo in verbalno psihoprogramiranje seveda pa si pomaga tudi z znanjem klasičnih čarovnikov.
Verbalno psihoprogramiranje pa ste po moje srečali že vsi še v osnovni šoli z igricami tipa: "na vsako vprašanje odgovori z belo" na koncu pa ko te vpraša kaj pije krava avtomatično ustreliš mleko.
Je pa car, zadnjič je šel h profesionalnemu kliničnemu psihologu in ga dal ležat na njegovo posteljo, ter ga "sprogramiral" da je izgovoril točno določene besede. Zabavno ni kaj.
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

SkIDiver ::

Jz sem gledu tisto z rusko ruleto. K je tist folk izločal sem dejansko zraven poskušal tud jz folk izločat preden jih je on al pa ko je ugibal sodeč po slikah. Skratka je šlo 1:1 do zadnje izbire, ko so stal v tistih boksih. Tam sem pa kiksnu.

Men je zanimiva zadeva.

gape0000 ::

Ja stratus je čist prou povedu model obvlada ene strupene psihološke varke :D
Predlagam vm ogled njegovga filma "Derren Brown - Inside Your Mind (2003)" za tiste k se vm zdi to zanimivo ;)
Lp

sketch ::

Ja, tipo definitivno obvlada NLP - čeprav ene par trikov je povsem enostavnih.

Npr. bil je trik, kjer si je ogledal stavbo v 15s, se obrnil, in jo nato naskiciral v zrcalni podobi, medtem ko si jo je nekdo drug ogledoval. Gre za precej enostaven trik, ki ga lahko izvede vsak, ki ima oster vid in mirno roko - sliko prerisuješ z odseva na očeh osebe, ki stoji nasproti tebi. Malo vaje, pa je.

Kar me bolj impresionira so njegove finte s štetjem kart, učenjem slovarja na pamet, predvidevanjem oz. onemogočanjem svobodne izbire...

lp
s.
Adapt and overcome.

mzidy ::

Npr. bil je trik, kjer si je ogledal stavbo v 15s, se obrnil, in jo nato naskiciral v zrcalni podobi, medtem ko si jo je nekdo drug ogledoval. Gre za precej enostaven trik, ki ga lahko izvede vsak, ki ima oster vid in mirno roko - sliko prerisuješ z odseva na očeh osebe, ki stoji nasproti tebi. Malo vaje, pa je.

Pomoje kar veliko vaje, ker je vse v pravilni velikosti narisal...

Mene je zadnjič presenetil s tistim v trgovini8-O (Ko je šel un poslovnež al ka je bil v trgovino in si je zbral en izdelek in seveda ga je Derren vedel v naprej...)

Blum ::

Meni je pa pošteno ko kar takoj ugane imena posameznikov... pomoje je vse iluzija:\

mzidy ::

offtopic: Kdaj je danes na sporedu? Zanima me, ker nimam časa gledati celotnega TLP, ker se učim, ampak za trike Derrena Browna si bom vzel čas:)

Antares22 ::

Vse gre skozi.... ampak tista ruska ruleta pa je huda...:O . Mislim, da je imel pri vsem skupaj malo sreče... na koncu pa je malo zobe stisnil.... nevem no... Kaj bi tej svetu pokazali če bi se počil ???
Pa tisti tip, ki je dal metek not je pomoje tud mel jajca !
Everything he touches turns to gold....

Timi ::

jest10, človk normalno oblečn se pogovarjata....ta človk gre vn in pride nazaj not obvezan z enim trakom po glavi pa sončnimi očali pa kapo; da te stvari dol in ga un 1.človk več ne vid...samo plašč, pol pa še plašč sleče pa ga sploh več ne vid...

2. pa k je en človk si mogu ponavlat ulco kjer žvi, ena druga oseba pa ga je prjela tm na čelu nekje pa je probala zvedt ta naslov in je zvedla:P

p.s.:google ne dela do 7mih, bom pol šele prečekiru na netu;)

Zdravo!
Ali mogoče kdo ve če je v celju kakršna koli trgovina s kartam za trike ali nasploh trgovina za trike?
Ali je možno tam kupiti Karte znamke bicycle???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekineza & telepatija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810782 (6130) miska_hiska
»

Dynamo Magician Impossible

Oddelek: Loža
171995 (1494) leiito
»

Derren Brown - napovedal loto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
564438 (3319) c3p0
»

Derren Brown

Oddelek: Loža
113477 (2875) McShane
»

David Coperfield - WTF? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11211706 (6335) andper

Več podobnih tem