» »

David Coperfield - WTF?

David Coperfield - WTF?

1 2
3
»

Tic ::

Al pa odpreš v novem oknu... prepisat lol.
persona civitas ;>

BlackHole ::

Kaj pa ona fora, laser illusion, je kdo videl. Ko ga kao laser prereže na pol in pol se zg. telesa loči od "njegovih" nog. Trup gre desno, noge pa ostanejo na mestu, nato si noge z rokami prime in si jih nese zraven v višini trupa nekako. Cool zgleda, me zanima izvedba.;)
LP Marko

Zgodovina sprememb…

clothes ::

Glede trika Davida Blainea s plocevinko - mislim da gr nekako takole:

Ze prej si je pripravil polno plocevinko piva v katero je z buciko naredil luknjico in iztisnil ven ravno toliko piva, da jo je deformiral, na vrhu pa je narisal oz. nalepil nekaj crnega, da je izgledalo, kot da je odprta.

Ko jo vzame v roko, s prstom zapre luknjico in tlak v plocevinki le to povrne nazaj v prvotno obliko. obenem se odstrani lazno odprtino in zato tudi odlije malo piva da ne bi bilo cudno, da je plocevinka na pol prazna.

Matev ::

v posnetku z pločevinko se lepo vidi da v nekem trenutko umakne piksno izven zaslona ... kaj se takrat zgodi vemo ... in voila prikaže nato povno

v počasnem posnetku se pa itak vid da je kot roke ko ponovno pride v kader čisto drugačen od pričavovanega

teac ::

NUFAN:
Tukaj imaš eno stran kjer so razloženi triki s kartami. Je zanimivo, kake fore uporabljajo, da nategnejo folk...:D

Keyser Soze ::

Joj, Matev... Kaj če bi še enkrat prebral vse? Sploh tisti del o izginjaju pločevinke iz kadra.

Matev ::

sem prebral
daj ti še enkrat preberi moj post

lepo se vidi da pride roka ponovno v kader pod čisto drugačnim kotom in čisto drugače obrnjena kot bi pričakovali

počasni posnetek na koncu to še potrdi
kar se mene tiče je tole čist navadna montaža ali je pa imel tip že prej povno piksno
- zato tudi izginotje iz kadra... verjetno je takrat z njo udaril po tleh - da je povečal pritisk

Keyser Soze ::

Ja, ja... Moram rečt, da je zelo sunkovito zamahnil tam, da je povečal pritisk. Čudno da ni kar razneslo piksne. Pa roka tud pride nazaj pod popolnoma drugim kotom. ČE dobro pogledaš ima kazalec, ko pride nazaj v kader, obrnjen navzdol. Sredinec pa iztegnjen. Popolnoma drugače kot prej.:\

Tic ::

V čem je fora hawaii? Je kdo pogruntu?


Tic
persona civitas ;>

neres ::

Tic: Ne vem, jaz ne.

Sem pa opazu da se oderček med "izginjanjem" nekako trese, kot da bi kdo teku po njem.

In David je "na Havajih" precej zadihan, se mi zdi.

Uni sodelavec, ki sreča očeta, pa lahko ima tudi dvojčka. Ker ni ena naključna oseba.

neoto ::

To z dvojčki se mi zdi precej možno. Poleg tega, se vidi kje kakšen dokaz, da so res na havajih?

@ljash ::

Havajski pesek!
:D :D
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

andper ::

Drgač je bil tokrat na Jamajki, ne na Havajih. :)

Kolegica je opazila, da "tam" na ekranu ni imel spodnje majice, heh.

Sicer pa me je najbolj navdušil avto, ki se je prikazal par metrov od mene. Predvsem hitrost izvedbe trika.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dynamo Magician Impossible

Oddelek: Loža
171999 (1498) leiito
»

Derren Brown - napovedal loto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
564439 (3320) c3p0
»

uri geller show...ah

Oddelek: Loža
152452 (1342) BuBBle.D
»

Čarovnije

Oddelek: Loža
192059 (1779) ||_^_||
»

en zanimiv trik

Oddelek: Loža
291510 (1053) Simko

Več podobnih tem