» »

Razer Copperhead - šrot

Razer Copperhead - šrot

Olympus ::

Mislm, da večjiga razočaranja, ko sm kupu/dobu kos hardwera nism doživu. Takega sranja kokr je nova Copperhead miška by Razer ni na zemlji. Fak. Vklopm miško, se tapru zajebavam 600 let da uštimam driverje pa vse. Pol ma miška neverjetn lag, tko da se ne da špilat nobenga špila z njo, poleg tega pa miško zabremza, ko hitro potegnem po podlagi. Ok si mislim, mogoče se da napako odpravit. Dam dol najnovejše driverje, installam. Isto kot prej. Pol zvem, da novejši firmware odpravi težave z lagom. Se matram ene 30minut s firmwareom (installanje tega je ceu hudič) in mi uspe. S tem, da sm mogu ob vsem tem najmanj ene 30x restartat računalnik ker so izjemni problemi z neprepoznavanjem miške v windowsih, včasih pa ko ti jo v winsih prepozna, ti jo pa v Razer Copperhead advanced driver control ne. No in, končno naložim usrani firmware, rešijo se težave z lagom ampak še vedno pa ostane tist, če mal hitrejše premaknem miš, se kurzor kar ustavi al pa karkol v tem smislu. Skratka neigralno! No in na koncu pridem do ideje, da je mogoče kriva podloga (Icemat 2nd, črn). Odstranim podlogo in glej ga zlomka, miška ne bremza več. Kar pomeni Copperhead + Icemat = slaba kombinacija. Icemata definitivno ne bom menjal tko da bye bye Copperhead. Tolk o tej toliko pričakovani miški. Popolno razočaranje. Drgač pa sm se z miško (da sm uštimu use) ukvarju od dvanajstih pa do zdele, sepravi 4 ure.

Upam, da bom s tem komu pomagu pri nakupu miške.

LP,
Oly

Good Guy ::

kaj pa če problem ni v miški in če si ti problem ker je ne znaš usposobit?!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mihec87 ::

Hja to sn ze slisu da laserske miske se ne obnesejo dobr na steklu tk da jebat ga pac je nekompaktibilna kombinacija zdj pac mis al pa podloga..

Highlag ::

Evo na to sem jaz ciljal na testu podlog, ki so ga ubjavili tule na Slotechu. Nobene informacije kako delujeo na posameznih podlagah različne miši.
Sam imam dve miši eno Mx300, ki dela super na mizi brez podloge na podlagi pa ima težave, ter microsofto Intelimouse explorer 2, ki slabo dela na mizi in odlično na podlagi. :D
Never trust a computer you can't throw out a window

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Highlag ()

Good Guy ::

Olympus
svetiujem ti da si nabaviš podlogo za razerje (jo mam tu sam in je super)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

fahrenGONE ::

kaj pa če problem ni v miški in če si ti problem ker je ne znaš usposobit?!

Razer pa lag!? LOL ta je pa bosa. Daj poglej kaj si narobe naredil, ker za lag to lahko recem da ga nima niti prvi Boomslang, kaj sele najnovejsi z 1ms.

frudi ::

kaj moreš, pač krš podloga ;)

EDIT: no, da ne boš zaradi smajlija mislil, da se zafrkavam... tako copperhead kot logitechova G serija (ti menda še bolj) imajo baje precej problemov s hitrim sledenjem in z nekaterimi podlagami, v prvi vrsti z Icematom in funcom (med bolj priljubljenimi).

jebat ga, naslednjič se boš malo pozanimal, preden nabaviš novo igračko...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

Matek ::

Razer pa lag!? LOL ta je pa bosa. Daj poglej kaj si narobe naredil, ker za lag to lahko recem da ga nima niti prvi Boomslang, kaj sele najnovejsi z 1ms.

Jah, Copperhead je mel lag, sam zdej so to odpravili z firmwarom - pač ena napaka.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dead_Eye ::

Ljudje, kaj ste vi sploh prebrali cel post? Problem je, da miš ne dela dobro na icemat podlagi, ne pa da ne dela..... jao....
The one and only

Olympus ::

fahrenheit, a ni fino pametovati ko ne veš za kaj se gre. Vidm da nisi zastonj persona rudis.

fahrenGONE ::

Oh! :) Ja, zdaj sem zvedel da imajo Razerji lag in res mi ni jasno zakaj pri meni ga nima in zakaj so sploh popularni. Bom pocakal na vase odgovore. Kiss! :)

Chronoboy ::

Pravkar sem se odlocil za nakup copperheada in me nekaj zanima o podlagah. Razmisljal sem med Steelpad S&S ter Xtrac Zoom. Bi katera od teh dveh imela kaksen problem z laserjem? Povejte, ce imaste izkusnje s tema podlagama.

Duke Nukem ::

js mam pa speed pad to je plastično nagrbančena mx510 dela dobro gor a tale razer tudi ??

Chronoboy ::

Razlika je, da mx510 je opticna, copperhead pa laserska. Ne vem pa, kako se obnesejo na podlagah.

Dr_M ::

Razlika je, da mx510 je opticna, copperhead pa laserska.

torej po tvoje copperhead ni opticna miska?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Chronoboy ::

Ja, malo slabo sem povedal, ampak copperhead ima laser, ki se obnasa drugace kot tista ledica(?) v ostalih opticnih miskah.

Vesoljc ::

g5 dela lepo na speedpadu 8-)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311238 (7549) Sc0ut
»

Razer Copperhead

Oddelek: Strojna oprema
302741 (1352) Lawler_
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586005 (5121) mihajlo carr
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877295 (5947) specterss
»

miš

Oddelek: Kaj kupiti
311921 (1365) Snare

Več podobnih tem