» »

Je kdo za en vredo Quake 3 match?

Je kdo za en vredo Quake 3 match?

strictom ::

Ziher je kir tuki ki uživa v kvejku in ma poln kurac iskanja igralcev po irco?

Če je vaš odgovor "DA" se javite v tej temi in ruknimo dol en match!

:D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

fahrenGONE ::

Jaz igram Excessive in ponavadi samo startam Q3 in potem se vkljucim na en server. Sem imel tudi svoj server v NL, ampak sem zdaj izgubil to moznost in iscem kaksen dedicated server nekje... :/

Primoz78 ::

Eee to sem cakal...sem mal iz forme ma sem takoj za! :D Povejte server in pa kdaj...seveda po 16h!

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

strictom ::

Server bi js naredil ampak zaradi zajebancije z routerjem pač ne morem :(

Če se pa kdo drug javi za server pa ajmo se fregat! :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

fahrenGONE ::

Jaz bi lahko probal z ADSL, imam 512k upload in Doom 3 server mi je delal kar ok. Edino ne vem kdaj bi vam ustrezalo... V normal quake sem neprakticen ker nonstop nabivamo Excessive, ampak ni problem.:D

strictom ::

kdar ti paše. Js mam vedno čas za q3 :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

fahrenGONE ::

Ok, bom pistavil server in se kaksen no-ip bi si moral omislit. Zaenkrat bo samo IP naslov....

Primoz78 ::

...ok kdo postavi server?...lahko tudi jaz...bo drugi CORE obremenjen in ne bo stopalo ;) Pa povejte kateri popravek je treba met?

Lp Primoz

Kdor bi rad spilal naj mi da mail...posljem IP...Dedicate server ze spila...lahko pa kar posicete in se joinate Primoz server

mail brez NO SPAM
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

fahrenGONE ::

193.77.96.195 ... samo connect... ni 100% ampak se da igrat

fahrenGONE ::

Zdaj je offline... Cool bi bilo ce bi se kje dobilo kaksen server v ta namen + ssh dostop. :)

Primoz78 ::

...se bom zmenu z kolegom ce bi postavu server...saj drugace ga lahko tudi jaz itak mam dual core in se 24/7 vkljucen rac...tko da ce se zmenmo lahko pustim laufat dedicate server...Sam zment se je treba kateri mod in kaj...:)) . Drugace Fahrenheit good game :), sam skoda da sva bla sama...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

Ce je mozno kje postavit bi bilo cool. Lahko se da tudi vec kot en mod in potem zamenja po potrebi.

Hehe, ja zdaj sem si malo uredil USB report rate na MX500 in railgun se da bolj natancno uporabljat. Zdaj imam 500 Hz, original USB je 125 Hz! To sem naredil z USB Mouserate Switcher 1.1. Ce kdo pozna se kaksen podoben program naj pove... Za preveri rate pa imam en star mouserate.zip, ki ti izpise rate, ko premikas misko.

Uradno edino G5 in G7 Logitech miske podpirajo tak rate... In razer, se mi zdi...

Primoz78 ::

Jaz sem to kar z usbport modom, ki je bil pred casom objavljen na ST-ju ;) . Se bom probal zment za server, pa sporocim ok...drugace pa bo pri meni doma lahko laufal 24/7...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

Cool! Sporoci, ko bos vedel vec o tem... :)

Amon-ra ::

bok dečki !!
js sm tud takoj za sm jst igram excessiveplus ,poglej post spodaj "Ali kdo igra"
seveda bi se pa tud kak osp
dalo igrat al pa instagib bi se že nauču!!!sm da je q3 :D :D

Sc0ut ::

dol si potegnite all seeing eye, pa vam skenira servere, tudi taksne, kjer cdkey ni potreben, se vedno jih je veliko. Rabli pa boste osp 1.03a in pa pointrelease 1.32.
Oboje najdete na www.cyberfight.org pod files.

V all seeing eye boste pol mogl ise prav odkljukat kire drzave naj skenira, pa kiri mod, pa verzijo, (osp je mod, pointrelease pa verzija), pa označit punkbuster "off", saj tam ne rabite cdkeya.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

Sc0ut ::

193.189.160.34:27960 je siol q3 server. Samo je potreben cdkey.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

fahrenGONE ::

Reci jim na Siolu da id uradno ne zahteva vec CDKey in zato so tudi naredili sv_strictauth, ki ga v prejsnih verzijah ni bilo. OSP hehe, ce igram excessive potem znorim da grem na OSP. Saj je cool, pravila in to. :)

Instagib je tudi zakon. Imam pa tudi en excessive mod, kjer je rail kot Instagib in je dober mix.

Zgodovina sprememb…

Amon-ra ::

fahrenheit jst tud nism nikol igral baseq3 al pa kej druzga razen excessiveplus(a si probal ta mod, mal je drugačen od excessive)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Amon-ra ()

Amon-ra ::

ops pozabu sem ti povedat da jst tud igram excessive in to na [F*M] ali [evil] serverih :d
evo da preselim svoj post
sicer pa mam en kr uspešen klan v tem modu !!:D
naša stran
.če se logirate mate kr neki zanimivih filov in filmčkof iz sveta q3 gor:D
Če bo koga zanimal ta mod ma tle njihovo uradno stran e+ official site----9/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Amon-ra ()

fahrenGONE ::

Ja in sem naredil tudi moj mod. :D Excessiveplus je cool ampak nekaj zadev je odvec... na primer rakete so prehitre in prevec laga naredijo (je pa full smesno hehe) in rail je neuporaben. Dodal sem instant respawn, orozja so spremenjena ampak v istem stilu in armor se ne obnavlja ampak samo health to 200. In se par zadev, npr ce pades ven na dm17 te teleportira ipd...

Za source nisem vzel excessiveplus, saj menda ga sploh ni na razpolago. Sem delal na original excessive in kjer kaj ni bilo potrebno sem dal original quake 3 source. Sam moram se nekaj izboljsat in potem lahko dam na kaksen web naj si folk presname in postavi na server ce hoce. :D

Primoz78 ::

86.61.74.12 gor laufa pa dedicate excesiveplus...jaz se pridruzim okrog 20h...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

Cool! :) Thanks! Bom testiral. Lahko damo tudi moj excessive ce je kdo za to, ampak ni panike ker moram se nekaj dodelat.

Sem igral zdaj na Evil in Noobs in nisem mel srece - 2 serverja - 3 cheaterji. :(

Punkbuster se ne obnese dobro? Ker ne vidim da bi ga kaj veliko rabili, ceprav je kar nekaj cheaterjev.

Primoz78 ::

V glavnem jaz bom to pustu da siba...bo pa mogoce mal stekalo neki casa ker bom neki po mailu posiljal...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

OK, jaz sem bil gor in ping je dober ampak problem je, ker spet nobenega ni na spregled. :) Dajte se konektat...

Primoz78 ::

Pismo tale PB me dela prav zivcnega...mam point release 1.32 sam mi vedno ven mece da je punkbuster stara verzija...tudi ce ga izkljucim!:..moooh...a kdo ve resitev?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

Probaj dan pure na 0 ali pa zbrisi config v baseq3... Excessive je delal ok.

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

Ok bom probal...

Lp Primoz

p.s. V 5-ih minutah bo spet up...
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Amon-ra ::

hja maš prov za rocket ampak na e+ serverih ga sploh ni pa tud plazme ni ,večinoma uporablaš granate za jump,bfg lg and sg .
195.13.59.174:27960 -to je [X] freeze tag server
pa še neki fahrenheit -a uporablaš ta nick na noob serveru ker se mi neki svita da sm te vidu ?
moj nick je [X]*Amon**RA* al pa [X]Executor
lp

fahrenGONE ::

Amon-Ra, ja tam nimajo vsega orozja, saj je razumljivo ker ena so res malo smesna. Zato sem tudi naredil moj mod, ki pa je se vedno excessive. >:D Uporabljam kr ene nicke, npr. Heribert ali Noisekick. :)

Primoz78, PB je zajebaval ker mu firewall ne pusti da se nadgradi. Potem hoce spustit verzijo pri vseh klientih na tisto staro na serverju in ker moj klient ni dovolill (secure = 1) sem dobil kick. Moras ga nadgradit, ali rocno ali pa odpri porte.

Zgodovina sprememb…

def0r ::

OSP 1.03a uber alles :D

strictom ::

noob:D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

def0r ::

3 leta igram ferk tko da najbrz malce bolje vem od tebe :D

Primoz78 ::

Ce kdo hoce naj pride na SIOL server...bom se ene pol urce gor...q3a.siol.net

Lp primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

DOOM_er ::

se bom še jst prklopu pa da vidim kako igrate >:D
Robots will steal your job. But that's OK

strictom ::

def: igram odkar imam adsl. to je pa ž 4 leta :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

fahrenGONE ::

OSP je ok za resne fighte ampak lahko bi siol dal tudi kaj drugega. Sicer pa me niti ne briga, ker igram zunaj ze par let.

ERGY ::

Obstaja tudi irc kanal #quake.si@qnet :\


LP

fahrenGONE ::

Mah, jaz raje igram po EU in celo v USA (tudi ce imam ping). Enkrat sem igral na id Software serverju za Quake 1 in celo srecal Xian-a, ki je spremljal fight v njegovi base32 mapi (tiste veeelike mape, narejene iz vec skupaj). Sem mu rekel da je cool mapa in se je zahvalil. Cool! :D

V SLO imas vedno isti folk, serverji so zmeri isti, modi zmeri isti... dolgcas...

Zgodovina sprememb…

DOOM_er ::

ja jst zdej ne morem špilat ker mam eno staro kroglično miško in ful šteka :| ;(( ;(
Robots will steal your job. But that's OK

fahrenGONE ::

Hehe, poznam feeling... Vzami kroglico ven pa ocisti tisti trakec umazanije na kolesckih, bo verjetno boljse delalo. Pa ps2 rate program uporabi in nastavi na 200Hz. No ja, smo vcasih igrali tudi s takimi miskami. :D

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

...jaz sem ene par krat sel na q3a.siol.net...sam itak so sam iz kakih klanov folk in malokdaj lahko igras :\ Vceri sem pa gledal miso-ta iz tulls-ov in to bando...pismo kaj delajo tipi 8-O sem pa ze igral proti njim na enem LAN-u...ne mors verjet kake reflekse majo...Pa z bulldog-om iz d3v sem tud igral uni dan...no comment, sem prestar ze za tako...:\ No ce se bomo zmenli bo lahko server BP laufal na moji masini non stop...sam bo treba vse porihtat...fahrenheit sem porihtal tisto z PB-jem...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451950 (25286) Tilen
»

Quake 3 Arena

Oddelek: Igre
293088 (2292) Sc0ut
»

Quake 3 TA

Oddelek: Igre
291689 (1184) no at
»

NEST 2008 bo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NEST
16017116 (10393) steev
»

Quake IV - Multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1218878 (5652) ERGY

Več podobnih tem