» »

Kako postaviti CS:S server?

Kako postaviti CS:S server?

Tribal ::

Torej zanima me kaj rabim za postavitev counter strike source serverja. Zanimajo me naslednje stvari:
1. Kako zmogljiv comp mora biti, bi bil dovolj sledeč računalnik:
sempron 2800 754 podnožje
512MB rama
kr ena grafična sej itak ni pomembna
diska tudi po želji
je še kakšen podatek pomemben?
2. Kakšna programska oprema bi bila najboljša? Win server 2003? (imel bi še ventrilo hosting pa web page)
3. Rabim Steam ACC svoj, al je lohka isti kot tisti ki ga uporabljam za igranje?

fahrenGONE ::

Za CPU in RAM bo dovolj, za ostalo pa ne vem. Jaz raje delam na linux, ampak tudi Windows server lahko poganja CS. CPU load varira od mape do mape. Na primer jaz sem imel pri Quake 3 pri XP 2200+, v odprti mapi pri 14 igralcih in Excessive mod tam okoli 25%, pri zaprti mapi pa 10-20%. Excessive se dodatno obremeni zaradi veliko projektilov in akcije. Pa se .qvm je bil, ne .so/.dll. Za CS pa ne vem tocno.

NoUse4AName ::

na linuxu ne rabis nobenega graficnega vmesnika za server in ti bo verjetno manj rama pozrlo.

Tribal ::

Kul kul pol sam še počakam da me T-2 prklop :D pol bomo pa server fural

Kami ::

Drugače pa poglej na steam forume, mal lepi članek za Windows dedicated strežnik pa Linux.

Sicer nevem, če je že za CS:S ampak vem, da je za CS 1.6, sicer pa je inštalacija v Linux zelo podobna, saj samo spremeniš nekaj parametrov (namesto cstrike za cs 1.6 ko dljaš daš csstrike se mi zdi), potem pa malo še googlaš za kaki css server config maker, pa je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Good Guy ::

lepo linux ker je bolj stabilen kot w in požre manj rama čeprav bi ti priporoču še 512 mb rama
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853541 (18074) Bananovec
»

CS 1.6 in CSS

Oddelek: Igre
223131 (2793) meXem
»

Counter Strike za telebane

Oddelek: Igre
92749 (2514) neres
»

cs1.6 "bad file"

Oddelek: Igre
81184 (1097) jRk0
»

Cs source cheat detect (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148797 (7013) NoUse4AName

Več podobnih tem