» »

WinXP & Direct CD

WinXP & Direct CD

MTB ::

Problemček: V WinXP ne morem odpreti CDja posnetega z Roxiovim (Adaptecovim) Direct CDjem. Težava je, ker ni mogoče inštalirat UDF readerja. A ima kdo kakšne izkušnje s tem?

RS

BlackHole ::

Mislim, da je ta podpora že inštalirana, mogoče samo nimaš nastavljeno. Ker še nisem probal, se lahko tudi motim, vem pa da lahko CD-je pečeš kar z XP-ji samimi.

Sodom ::

Hm zakaj ljudje še vedno ne uporabljajo Nerota? Pa jaz mam 5.0 in mi drugega ni treba, niti višjih verzij. Nero je über alles
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

MTB ::

Direct CD uporabljam zato, ker mi omogoča, da se CDRW obnaša kot navaden disk, torej lahko posamezne datoteke brišem sproti. Kolikor jaz vem Nero takšne opcije ne omogoča. Ali pa se morda motim?

RS

Sodom ::

Ja, samo, če maš problem z ostalimi CDji vsaj tiste potem peci z Nerotom. Pa saj lahko pri Nerotu tudi simple dodajaš fajle, le da poženeš nerota namesto explorerja... isto. No kakor želiš
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

Yurko ::

Jep, DCD ne dela pod XPji. Bo treba počakat na uraden popravek s strani Roxia.

Mimogrede: UDF ni podprt x XPjih.

In multisession NI isto kot uporaba DCD.

LP, Yurko

GrizlyBear ::

Pred ponovno instalacijo XPja sem mel instaliran Roxio EZ Cd Creator Platinum 5.02, pa je DCD delal brez problemov (no vsaj zagnal se je vedno ob XP-ju, uporabljal pa ga se nisem)

MTB ::

Sem ravno včeraj ugotovil, da CDRW formatiran v verziji 5.02 deluje pod XP-ji normalno, prejšnje verzije pa ne. Hvala vseeno.

RS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP noče umreti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12314089 (8810) Lawler_
»

Svaka čast tistemu ki reši.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
593502 (2468) ~Panter~
»

CD-Writing pod WinXP

Oddelek: Programska oprema
9887 (718) martinsm3
»

Dopisovanje na CDRW???

Oddelek: Strojna oprema
91159 (1014) AnWar
»

Udf

Oddelek: Strojna oprema
111421 (1263) matevzm

Več podobnih tem