» »

[Collegium] Krf

[Collegium] Krf

alum ::

Zdravo,

zanima me, če je kdo od vas že bil na Krfu v septemberskem terminu. Bodisi s kolegijumom ali kakšno drugo agencijo. Bi prosil za informacije, pohvale, graje, priporočila.

Obstajajo še kakšne druge (nepredrage) alternativne lokacije?

Lep pozdrav.

Morfejus1 ::

Tistemu Černjaku jaz že ne bi dal zaslužit.

LapD ::

Dobra stvar je da lahko naletiš na super ugodbno pijačo ker je konc sezone. Recimo daš 10€ za vstopnino v lokal noter pa lahko spiješ kolikor ti paše. :)) Je pa slabo za zdravje. Sm mogoče je bilo slučajno ampak tip je reku da se more nekak znebit zalog.

alum ::

LapD, to si bil na maturantskem izletu ali preko kakšne agencije?

Kako je kaj z gužvo tisti čas? Ne bi rad naletel na prazne diskoteke. In pa z nočnim življenjem?

Bil sem na Kreti, kjer je bilo super.

miko 55 ::

kreta je bla polna vseh ljudi.

Mati ::

Na Krfu pojdi v mesto Cavos in Malia na Kreti se ti bo zdela penzionisten-firtl!

alum ::

Gre se v mesto Ipsos. Piše, da je otoška prestolnica zabave. No bom vidli. Če se bo našel še kdo, ki je morda potoval tja s kolegijumom, naj prosim napiše svoj komentar.

Obstajajo še kakšne druge "agencije za mlade"?

LapD ::

Tm se ful splača najet avto. Party kraji, ki jih morš obiskat so Gouvia (King Size) ter plaži Glyfada in Sidari. Ipsosa konkretno se ne spomnem.

celada ::

King size = zakon vem iz osebnih izkusenj :D:D

_marko ::

Ko sem sam mislil it na Krf so najbolj priporočali Gouvijo. Baje, da ja precej bolj živo kot drugje na Krfu.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Mati ::

Ker sem bil že 5 x zapored na Krfu lahko malo več povem o teh krajih, ki si jih naštel.

Torej Gouvia je center zabave na severnem delu otoka. Vendar ne si Gouvie predstavljat, kot kak party center, ker to ni, je pač nekaj diskotek, tabern, trgovinic in srečno.
Ipsos je kraj na poti med Gouvio in mestom Kerkyra. Morda ima dve diskoteka, pravgotovo se pa tam ne boste čez noč zabavali pač pa obiskali raje bližnjo Dassio ali Gouvio. Na Ipsosu je en super kafič, ki ga vodita dvojčka in s katerim sem se spoprijateljil. Tam lahko gledate filme in drugače preživite prevroč popoldne. Povejte od kod prihajate in postreženi boste vedno med prvimi.
Za pravo zabavo se morate peljati prevej južno, prav na konec otoka kjer leži mesto Cavos, ki ponoči oživi in je največje zabavišče na tem otoku.



Drugače pa najbolje, da si sposodite motor ali scooter in sami raziščete otok. Lepe plaže so predvsem Sahara beach, Ag. Gordios, Pelekas itd....

Blinder ::

je kej punc na teh potovanjih od collegiuma? V bistvu je bolj pomembno razmerje moški:ženske.
10 postavnih plačanic ti ne koristi, če je zraven 50 tipov

Ker teli collegium pa te fore radi oglašujejo golo (žensko) kožo pa me zanima, kakšna je realna situacija
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

black ice ::

Precej žensk je, brez skrbi. Izbira je precejšnja. :)
Gouvija počasi umira (edini diskač, ki še redno obratuje je Adonis, ostali vsake toliko menjajo ime/lastnika), Ipsos je dokaj kul (spominja na GTA Vice City). O Kavosu pa je posneta cela dokumentarna serija - What happens in Kavos

Collegium in ostale agencije bodo zaradi zvišanja cen ladijskih kart počasi uvedli zgolj avtobusne prevoze oz. tja avtobus nazaj ladja. Že ladja je muka, kaj šele iti z busom tako daleč.

Po izkušnjah z večimi agencijami (Supra, Jupiter, Collegium oz. CMT) sem zgolj pri slednjih imel občutek, da sem dobil to, kar sem plačal, čeprav so za odtenek dražji. Pri ostalih vedno obstajajo neka skrita doplačila s katerimi te seznanijo šele, ko prideš tja. Seveda ne škodi pred podpisom dejansko prebrati pogodbe. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

maturanc 2007

Oddelek: Loža
51827 (1707) Matek
»

Kam na maturantski izlet???

Oddelek: Loža
364085 (3480) Fatboyslim
»

Kreta

Oddelek: Loža
266790 (5953) CaqKa
»

Maturantski izlet: Krf (TERMIN????)

Oddelek: Loža
184076 (3607) pingec
»

Počitnice Turčija vs Grčija ?

Oddelek: Loža
217183 (6610) barbarpapa1

Več podobnih tem