» »

IAA Frankfurt, 61-ti avtomobilski sejem

IAA Frankfurt, 61-ti avtomobilski sejem

ovdje kokoš ::

je bil gdo tm,

men je blo zakon, nepredstavljivo veliko, ne gre mi iz glave komad k ga je en mudel an kitaro sopov pred dodge caliberjem gre pa nenkak tko da najprej ful sopa na kitaro, po pa rece: I LIKE THE WAY YOU LOOK pa naprej sopa skor isto, dons sm mel voznjo, pa sm ga na radiu slisu, zdej ga pa MORM nek dobit, a mi zna gdo pomagat


drgac pa, postejte sm vprasanja o sejmu, al pa krkol v zvezi stem
jebi ga

Stepni Volk ::

Tema za ugibanje skladb obstaja: Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca, zato so in bodo vsa sporočila, ki se bodo nanašala na ugibanje skladb, brisana.

Glede IAA je veliko slik in teksta objavil AutoBild:
IAA, 1-vi del
IAA, 2-gi del
IAA, 3-ji del
IAA, 4-ti del
IAA, 5-ti del
IAA, 6-ti del / HYBRIDi
IAA, 7-mi del / Vzhodni avtomobili, Rusija, Kitajska...
IAA, 8-mi del / studije z daljnega vzhoda: Japonska, Koreja
IAA, 9-ti del / Tuning
IAA, 10-ti del / Francozi

Največ pozornosti so vzbudili kitajski proizvajalci, ki želijo prodreti na Evropski trg. V glavnem so to vozila s starejšimi podvozji in motorji. Nekatere so celo dali oblikovati evropskim oblikovalskim studiom kot sta Pinifarina in Giugiaro.
Prevladujejo materiali slabše kakovosti in za sodobne standardne izredno pomanjkljiva varnost.

Briliance Zhonghua


Geely CD


Landwind je stara Opel Frontera z Mitsubishijevimi motorji in slabšimi vgrajenimi materiali in poraznimi rezultati na crash testu ADAC-a, za predvidenih 15'000 EUR


Očitno imajo kitajci nov recept za kontrolo natalitete: slaba pasivna in aktivna varnost v avtomobilih >:D

Zgodovina sprememb…

ovdje kokoš ::

ce si gdo zeli ksnih hudis slik, mu jih komot poslem, ce ma pa gdo server, jih pa loh gor vrze, mogoce bi se mi dal clo napisat clanek (nism tak debil kokr se morda vid iz mojih postov in znam knizno slovenscino)
jebi ga

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtosalon Paris 2006

Oddelek: Loža
124078 (3793) igor0203
»

Vzrok nesreče med avtonomnima minibusoma

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
333682 (2513) MrStein
»

Mercedes in njegovi "testi"

Oddelek: Loža
214417 (3589) Stepni Volk
»

Test zanesljivosti Priusa II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
539842 (8539) Stepni Volk
»

Kateri kabriole svetujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111332 (9811) Dekinio

Več podobnih tem