» »

Računalnik se mi je resetiral že 33+ krat?!

Računalnik se mi je resetiral že 33+ krat?!

st00rm ::

Jst bom znoru, včer se mi je računalnik sam resitiru 33 krat (ne vem kaj je bolj grozno da se mi je toklrat resitiru al da sm že začel štet) ;(( (2krat se mi je ko sm pisu to sporočilo).
Nimam pojma kaj bi blo narobe (edino kar sm do zdej opazu je, da je crknu ventilator na matični).
BIOS sm nadgradil.
God must love stupid people because he made so many of them.
  • spremenilo: bastadu ()

Oven-2k ::

Ja poskusi z menjavo ventilatorja?! Drugače pa, če si slučajno kaj nadgrajeval svoj računalnik v zadnjem času, bi lahko bil krivec prešibak napajalnik. Preveri tudi to.
Rok

st00rm ::

Ja nadgradil sm grafično na Geforce 6200 in nabavu sm novo ohišje z 350W napajalnikom (prej 300W)
God must love stupid people because he made so many of them.

BaRtMaN ::

Če ti ne deluje ventilator na čipovju, je to lahko vzrok. Verjetno imaš v BIOSu vklopljeno disconnect funkcijo za ta ventilator in zaradi nevarnosti pregretja BIOS izklopi računalo. Samo to se ponavadi zgodi skoraj takoj po zagonu, tako da je to manj verjeten vzrok.

Ponavadi se naključno resetiranje pojavi zaradi preobremenitve napajalnika. Če imaš pocesor kaj navit, ga odvij, probaj svoj stari napajalnik...

OmegaM ::

Poskusi si kje sposodit mocnejsi napajalnik pa sprobaj se to
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

st00rm ::

Nimam navite nobene komponente (mam Athlona 1600+)
God must love stupid people because he made so many of them.

Jackal ::

Koristno bi bilo, če bi napisal celotno konfiguracijo tvojega računalnika. Pa ventilator na matični ni samo za okras...

Meni je enkrat en kolega pripeljal računalnik s podobnim problemom (resetiranje) - kriv je bil RAM.

OmegaM ::

Jap, poglej se ram.Frendu se je enkrat to dogajalo pa sam zaradi tega ker je imel gori prah.Vzami ga ven pa ga mal spihaj
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudno oglašanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
202178 (1831) Grizzly
»

Grafična in matična

Oddelek: Strojna oprema
231614 (1271) mr1two
»

Kateri kos opreme povzroča zmrzovanje v igrah? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505264 (4312) lordgreg
»

(Ne)normalno segrevanje procesorja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232245 (1769) BlackHole
»

Procesor..

Oddelek: Kaj kupiti
241321 (1001) Sumo

Več podobnih tem