» »

Modem in 486-ka

Modem in 486-ka

iBojan ::

V mojo 486-ko sem vtaknil modem pa mi sedaj dela manjše probleme. Normalno sem vstavil cd z gonilniki in win 95 so prepoznali novo strojno opremo, sem potem dodal gonilnike in restartal. Sedaj pa ko grem pod Modemi in pogledam modem mi napiše da ta naprava deluje pravilno, ko pa naredim povezavo za na internet pa mi javi da se modem ne odziva. Kaj sem naredil narobe ?? Kaj naj popravim, da bo delovalo ?

Bx ::

po moje te zeza ker imaš prešvoh comp...
ti notranji modemi že za svoje delovanje rabjo (ne vem točno)
tam okoli 166MHz procesor...
to pa vem k je mel kolega isti problem, pol je pa nabavu nov comp je pa vse delal...
poglej na škatlo po zahtevah modema...

lp
Bx

Jebiveter ::

Bx: to pa je cisto odvisno kaksen je modem! WinModemi, ki so odvisni od centralnega procesorja (ker "modem" predstavlja le vmesnik) potrebujejo mocnejse procesorje, medtem ko hardmodemi lahko delujejo neodvisno od procesorja (ima "procesor", ki procesira modulacijo ze na kartici)!
Prve lako najlazje locis od drugih po ceni (winmodemi so lowcost varjante, hardware pa tudi 20k) in pa ob pogledu na samo kartico (ce ima modem jumperje za COM porte potem je skoraj ziher hardware)!
Aja, se neki: modemi, ki so na ISA slotu so v vecini primerov hardware varjanta!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Tomi ::

Si dal No dialtone?
Pa IP-je za ponudnika, ker Okna95 težijo, če jih ni.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122186 (2065) Mac Gyver
»

Modem USR 56kbps v Fedora 2 - kako ga inštalirat.

Oddelek: Pomoč in nasveti
7897 (863) CCfly
»

Problem z USR modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
151158 (1000) TheHijacker
»

kateri modem za linux?

Oddelek: Programska oprema
5935 (846) borchi
»

Proklet modem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161650 (1449) su37

Več podobnih tem