» »

Ko igram enemy territory

Ko igram enemy territory

m4trix ::

Jest mam en uprašanje.Zakaj men ko igram eno igrco(enemy territory), vrže vn pa napiše tisto pošli, ne pošli...
To mi večkrat nardi, sm nevem zakaj. Sm že velikkrat zbrisal, in še enkrat naložu, pa tut ne pomaga...Sm si tut zlovdu grafične gonilnike s strani pa tut ne pomaga..(mam grafo ge force fx 5200 nvidia)
Nwm kaj nej nardim...pliss če mi lohka kako pomagate
**M4trix-$lO**

SynTax64 ::

Dosti krat je kriv crack zaradi napak na dolocenih igricah?Je pa še X moznosti zakaj ti javi napako!
A si jo crackal ko si jo instaliral? ? ?

m4trix ::

Ni cracka tuki...
**M4trix-$lO**

SynTax64 ::

Hmmm. a sploh ni cracka zraven na CD-ju!
To mas original spil?

m4trix ::

Ej to je igra prek neta...Zastojn...
http://enemy-territory.4players.de:1041...
tle je stegneš dol
tko de tle ni cracka, tle sm stegneš pa igraš:D
**M4trix-$lO**

Vesoljc ::

najnovesi patch za et tudi mas? 2.60?


@smrkec
rahlo bluzis... mogoce ne bi skodilo ce si kaj preberes preden veckrat bleknes neumnosti. recimo pravila foruma so dobr start.
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

SynTax64 ::

Saj ne igram iger tak da kak naj vem da je to zastonj spil,mislim...
Jaz sem mu sam hotel pomagat,eh skoda se pogajat s takim....

m4trix tak kot ti je ze prej Vesoljc reko nov patch potegnt pa bo!!!

m4trix ::

Mam najnovejši patch 2.60...(tut tle mi zajebava), pr useh verzijah(2.55,2.60), edin 1.02 nimam ker mi je bedn gor, uglavnem sej 1.02 ni važn...a pol mate kešno zamisel kako bi to prepreču?
Aja pa kdaj mi tut resetira comp ko igram(brez kakršnega koli opozorila, sm resetira).
**M4trix-$lO**

Bojevnik ::

Te to na vseh serverjih, ker men je to tud delal. Toda samo na določenih serverjih.

m4trix ::

To pa ne bi vedu...Ja sm drugim ne zajebava...zakaj sm men...to je neki s compom...
Ka res prej mi tega ni delal...,zdej je pa kr začel...prele sm šou špilat, sm bil sm 20 sekund v igrci pa mi je pošli ne pošli spet naredl!.?
Kr neki ej...sm je to ful zoprn problem...
help me..čaw
lp
**M4trix-$lO**

Matek ::

Če se prav spominjam - je bil to en problem s punkbusterjem in nvidia karticami. Sprehodi se v mapo pb (v glavni ET mapi) ter poženi pbweb program, ki bi moral biti tam (če ga ni, ga dobiš na www.evenbalance.com).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

m4trix ::

aha sm dobu...zdej sm kliknu , zdele mi pa neki analizira...ti povem ko bo končan in kaj bo naredl...
**M4trix-$lO**

m4trix ::

zdele mi ene update za pb uleče dol..je to prav?
**M4trix-$lO**

m4trix ::

Evo, zdele mi je use neke update za pb potegnil dol...Grem zdej probrat če ne dela več tega..
brb
**M4trix-$lO**

m4trix ::

Omg....Jest bom kišto vrgu nekam ej...Zdele grem igrat, mi spet vrže vn pa spet unu pošli ne pošli...
Sm reintaliru, mi še enkrat nardi...pol grem spet igrat...mi lih zlovda use mape...spilam 5 min, mi resetira comp...
Jest ne vem kaj je z mojo kišto...
dej pliss pomagite,
Lp pa tnx za koristen nasvet...
**M4trix-$lO**

m4trix ::

ka nben neč ne ve...?????;(( ;(( ;(( ;((
**M4trix-$lO**

Backup22 ::

To se je meni dogajalo na ATI 9500, pa sem instaliral novejse drivere, pa je bil spet error na cajte... Potem sem namestil omega drivere pa stvar dela bp... 90% sem, da je stvar v driverih... Drugace pa se obrni na njihov uradni forum... pa 100 tem je že bilo o tem napisno na njihovih forumih... Malo poisci pa bo... Good Luck spawnkilling panzernoob>:D
//

m4trix ::

A ves ka sm jest naredu...Ucer sm zbrisu use od etja...Pol sm pa ugasnu comp in su spat:P
Pol dons sm pa use še enkrat naložu, in sm pol šu špilat in mi zaenkrat ni nič vn vrgl...
No upam de bo zdej delal uredu, če pa ne bo pa nevem kaj naj nardim
Oky...Upam de bo delal
LP-čaw
**M4trix-$lO**

m4trix ::

Neč ni....Še zmer me zajebava!! grrrr
**M4trix-$lO**

Vesoljc ::

ja kaj pa ostale zadeve so stabilne tako kot morajo biti?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

BananaMan ::

če ti kr random resetira, zna bit kriv (prešvoh) napajalnik ali rami. konc koncu je lohk karkoli narobe. na moji stari kišti je že format diska rešil random freezanje in resetiranje PCja. glede tistega errorja ti pa ne vem pomagat ker ne igram tega špila. vsekakor se splača poskusit z drugimi drajverji.
junkie

Psycho22 ::

Ej matrix prou enake probleme sm meu jzt in neki cajta sm igru s tem in pole se mi je pojavu problem ker mi ni prikazovalo map za igrat(sm tud sm gor pisu) in nism znau te reči reši in zdej je sploh ne igram več kr sm preveč žiucu zgubu pr tej igrci.

m4trix ::

omg...sm men je res ql špil to...ne morn nehat...zih je nek način de bi prepreču to...
pomoje bom formatiru, pa bom poj vidu kaj bo...
al pa če mate še kešn drug nasvet...
Vi sm povejte


LP by alen
papa
**M4trix-$lO**


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109379230 (5309) Superboyy
»

DRM v akciji: manj piratiziranja, več zaposlitev

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
265871 (4370) boolsheat
»

Battlefield 2 help me

Oddelek: Igre
262415 (987) Sparky69
»

TOCA Race Driver 2 ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
766773 (4316) gappee

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1547668 (5132) Enzo77

Več podobnih tem