» »

Nero

Nero

MRB0rYS ::

Mene pa zanima zakaj pri nerotu vrže ven dialog preden začne pečt da negre kar samo naprej k me mot k nemorm kar stran jt
b0rys

Igor ::

k ne das do cajta prazn cd not
cd cd not, pocak 10 sec pol pa dej burn ..

MRB0rYS ::

Pa ni to zato k mam cd lahko tud dolgo notr, to se je začelo dogajat pr ta novi verziji k ma bufer pr prejšnih verzijah pa tega dialoga ni metalo ven.
b0rys

Justy ::

Ne vem kake probleme mas ti, daj bol natancno opisi kaki dialog ti napise??
Jst samo dam write oz. burn pa ok stisnem pa pece dokler ga ne vrze ven (iz pecice:D

MRB0rYS ::

Dialog ali naj nadaljuje peko preden začne pečt
b0rys

amiha ::

Mene pa zanima neki druzga glede Nerota (5.024). A se da zapect z raznih avdio CD-jev na en CD brez, da bi ti dvakrat tezil za CDje? Naj pojasnim: najprej ko nardis list, dajes not pac vse CDje, s katerih so komadi in poimenujes vsak CD... potem pa med pecenjem spet zahteva vsak CD ekstra (ne naredi temp-a na disk ze prvic). A se da to kje spremenit?:|

Igor ::

ja pizda logicen da mors dat vsak cd noter ker drugace nima od kod pobrat komada ?
posnemi komade na disk najprej in pol posnemi cd ?

amiha ::

Naj ponovim za tiste, ki tezje dojemajo...
Ko sestavljas listo komadov vstavis (logicno! vsak CD), potem te nero prosi se, da das CD ju ime in to je to. Potem pa zacnes pect in te spet prosi za CDje. Vprasanje: Kako bi ga pripravil, da bi komad presnel (na disk v image, temp...) ze pri prvem branju, da bi potem samo pekel, ne pa spet zahteval vsak CD extra. Se to da?

Igor ::

posnames zeljene komade s cdjev na disk v wav obliki ter pol posnames cd ...
zdej ce nero zna ripat v wav pa ne vem
jest mam za to audio catalysta ..

noogy2noogy ::

NERO zna ripat v .wav in .mp3 format (.mp3 ni glih ne vem kaj), zna pa tudi posnet audio CD direktno iz .mp3-jev. Sam za ripanje v .mp3 je dobro izbrati kaj boljšega. Jaz osebno uporabljam Alto MP3 Maker, ki je kratek, enostaven in dober pa še hiter. Pol pa .mp3-je z NERO-tom posnamem... ;)
lp noogy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
213388 (3026) joze28
»

Kako narediti image audio CDja?

Oddelek: Programska oprema
7799 (665) pisco
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469254 (7460) charly5650
»

A glasbeni CDji se ne dajo presneti??

Oddelek: Zvok in slika
71756 (1538) Wox
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202532 (2259) dualband

Več podobnih tem